:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  -2°C bezchmurnie

Dzień otwarty w ZSO [foto]

Dzień otwarty w Zespole Szkół Ogólnokształcących przyciągnął wielu gimnazjalistów wciąż zastanawiających się nad wyborem szkoły. Na gości czekała moc atrakcji, ciepły posiłek, słodkości, a także gadżety w postaci smyczy, zawieszek oraz ulotek.

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Zambrowie gościł dziś, 20 czerwca uczniów powiatu zambrowskiego na Dniu otwartym. Celem imprezy było zapoznanie z ofertą szkoły, pracowniami lekcyjnymi, a przede wszystkim ze społecznością placówki. Była okazja do rozmów zarówno z przyszłymi nauczycielami, jak i obecnymi uczniami.

Dzień otwarty rozpoczął się od rozgrywek sportowych. Mecze koszykówki i siatkówki rozegrano w hali gimnastycznej, a mecze piłki nożnej na boisku szkolnym. Również nauczyciele włączyli się do wspólnej zabawy i zmierzyli się z uczniami w siatkówkę. W przerwach między meczami oprowadzano gimnazjalistów po szkole. Dzięki temu przyszli uczniowie mogli zapoznać się z budynkiem szkoły (zobaczyć pracownie lekcyjne, kawiarenkę), ofertą i zajęciami dodatkowymi, a także otrzymać gadżety, jakie przygotowała szkoła na ten dzień.

ZSO zapewniło gościom moc atrakcji. Było stoisko policji, gdzie chętni mogli porozmawiać o rekrutacji na studia policyjne, o pracy w policji i wymaganych kwalifikacjach. Funkcjonariusze przygotowali także pokaz, przedstawiający pozorowane zatrzymanie i ubezwłasnowolnienie przestępcy. Także zambrowscy strażacy zaprezentowali swoją pracę podczas uwolnienia poszkodowanego w wyniku wypadku. W trakcie ewakuacji omawiane były poszczególne etapy działań. Poza tym były punkty udzielania pierwszej pomocy oraz słodki kącik z ciastem i grochówką. Krótko mówiąc: dla każdego coś dobrego.

Warto podkreślić, że Dzień otwarty w Zespole Szkół Ogólnokształcących urozmaicił koncert zespołu FaPki. Publiczność ruszyła do tańca, a pod sceną słychać było okrzyki w rytm muzyki.


Miejsce zdarzenia mapa Zambrów


Dzień otwarty w ZSO [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org