:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  9°C rozproszone chmury

Dzień Otwarty w SP4 [foto]

edukacja, Dzień Otwarty [foto] - zdjęcie, fotografia

Za nieco ponad cztery miesiące wszystkie szkoły podstawowe powitają nowych uczniów. Aby umożliwić im oraz ich rodzicom wcześniejsze poznanie miejsca przyszłej nauki, Szkoła Podstawowa Nr 4 zorganizowała "Dzień Otwarty".

Dziś popołudniu Szkoła Podstawowa Nr 4 w Zambrowie gościnnie otworzyła swoje drzwi. Z zaproszenia na „Dzień Otwarty” skorzystało wielu rodziców z dziećmi. Mimo brzydkiej pogody mała sala gimnastyczna była wypełniona. Przybyłych gości powitał dyrektor Ryszard Świderski, który na wstępie przypomniał najważniejsze osiągnięcia naukowe i sportowe uczniów zambrowskiej „Czwórki” zdobyte w ostatnim czasie. Mówił także o planowanej strukturze placówki w nowym roku szkolnym.

- „W przyszłym roku szkolnym chcielibyśmy utworzyć pięć pierwszych klas. Mamy szczery zamiar, żeby jedna z tych klas była klasą integracyjną. Wiemy już, kto będzie wychowawczynią każdej klasy. Będą to panie: Mirosława Wasielak, Grażyna Jankowska, Elżbieta Glińska, Grażyna Kołakowska i Urszula Rzodkiewicz.” - mówił dyrektor Ryszard Świderski.

Następnie rodzice wraz ze swoimi pociechami zostali zaproszeni do obejrzenia przedstawienia pt. „Jaś i Małgosia”, które zaprezentowały dzieci z koła teatralnego „Wesołe Skrzaty”. Goście z dużym zainteresowaniem śledzili losy bohaterów, podziwiali piękne stroje i dekoracje.

Kolejnym punktem „Dni Otwartych” w SP4 był pokaz umiejętności sprawnościowych w wykonaniu uczniów. Odbył się on w hali sportowej. Następnie, pod opieką wychowawczyń, w niewielkich grupkach, goście zwiedzali budynek szkoły. Dla wielu rodziców był to pierwszy kontakt z tą placówką. Z ciekawością oglądali stołówkę, halę sportową, pracownię komputerową oraz multimedialną pracownię języka angielskiego. Goście odwiedzili też świetlicę szkolną. Przyszli uczniowie i ich rodzice obejrzeli również sale lekcyjne, w których uczą się klasy I-III. Ich wesoły i kolorowy wystrój bardzo się podobał. Plac zabaw „Radosna Szkoła”, ze względu na brzydką pogodę, goście mogli zobaczyć tylko przez okno.

Osoby, które skorzystały z dzisiejszych Dni Otwartych, poza zwiedzaniem szkoły miały także doskonałą okazję do zapoznania się z dyrekcją oraz nauczycielami. Wszyscy chętnie udzielali odpowiedzi na nurtujące rodziców pytania.

Polecamy:
:: Uczniowie „Czerwoniaka” ponownie zdobywają matematyczne laury
:: Czego uczą przyszłych policjantów?
:: Uczniowie „Trójki” uczcili pamięć patrona [foto]
:: Szkolne rekolekcje wielkopostne w „Piątce”
:: Światowy Dzień Świadomości Autyzmu w SOSW
:: Tydzień Życzliwości w Osowcu
:: Uczniowie „Czerwoniaka” dbają o zdrowie i urodę
:: Młodzież wie, jak zapobiegać pożarom [foto]
:: 404 uczniów w naszym powiecie zmierzy się z egzaminem gimnazjalnym
:: Handlowcy ZSA na „Marcowych spotkaniach z nauką” w Białymstoku


Dzień Otwarty w SP4 [foto] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-06-12 16:17:56

    Super przedstawienie !

Dodajesz jako: Zaloguj się