:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  9°C rozproszone chmury

Dzień otwarty w Państwowej Szkole Muzycznej

Kiedy: 2018-05-16 , godzina: 16:00 | Gdzie: Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. W. Lutosławskiego w Zambrowie

edukacja, Dzień otwarty Państwowej Szkole Muzycznej - zdjęcie, fotografia

Do końca tego tygodnia Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Witolda Lutosławskiego w Zambrowie zbiera zapisy uzdolnionej muzycznie młodzieży na rok szkolny 2018/2019. Jutro Dzień otwarty!

Już jutro, 16 maja w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im. Witolda Lutosławskiego w Zambrowie będzie Dzień otwarty. W godz. 16:00 – 18:00 zaplanowano lekcje otwarte dla kandydatów i rodziców, a o godz. 18:00 spotkanie z dyrektorem szkoły i koncert w wykonaniu uczniów.

Państwowa Szkoła Muzyczna w Zambrowie jeszcze tylko do końca bieżącego tygodnia przyjmuje zapisy na rok szkolny 2018/2019. Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko pięknie grało na gitarze, fortepianie, skrzypcach lub saksofonie, możesz dać mu możliwość rozwoju uzdolnień muzycznych pod okiem profesjonalistów. Szkoła muzyczna to dla młodego człowieka wspaniała zabawa, z której wyniesie umiejętności i wiadomości na całe życie.

Dzieci i młodzież mogą się zapisywać na następujące instrumenty:

:: akordeon

:: fortepian

:: flet

:: gitara

:: klarnet

:: perkusja

:: saksofon

:: skrzypce

:: trąbka

Kandydaci w zależności od wieku przyjmowani będą do sześcioletniego lub czteroletniego cyklu nauczania. Badanie przydatności kandydatów odbędzie się w dniach 21 i 22 maja 2018 r. w godz. 15:00-19:00.

Dodatkowych informacji można zasięgnąć osobiście w siedzibie Państwowej Szkoły Muzycznej w Zambrowie przy alei Wojska Polskiego 4 lub telefonicznie pod numerem telefonu 86 271 30 91.


Miejsce zdarzenia mapa Zambrów


Dzień otwarty w Państwowej Szkole Muzycznej komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się