:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  17°C pochmurno z przejaśnieniami

Dzień Otwarty w OSP Rutki [foto+video]

Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Rutkach przygotowali dla mieszkańców gminy Dzień Otwarty poprzedzony uroczystą mszą świętą w intencji strażaków.

Z okazji Dnia Strażaka przypadającego na 4 maja druhowie z OSP w Rutkach przygotowali dla mieszkańców gminy Dzień Otwarty. Impreza poprzedzona została uroczystą mszą świętą w intencji strażaków.

W ramach Dnia Otwartego każdy mógł dziś zwiedzić strażnicę, zapoznać się z funkcjonowaniem jednostki, zobaczyć jakim sprzętem ratowniczym dysponuje i w jaki sposób wykorzystuje go do ratowania mieszkańców. Była również możliwość wstąpienia w szeregi Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w trzech grupach wiekowych: Iskierki (7-11 lat), Płomyki (12-15 lat) oraz Ogniki (16-18 lat).

Warto zaznaczyć, że największe zainteresowanie działaniami straży wykazywali najmłodsi mieszkańcy gminy Rutki. Dzieci chętnie zaglądały do samochodów pożarniczych, uczestniczyły w nauce pierwszej pomocy, a także późniejszej wodnej zabawie. Na pamiątkę przybyłe dzieci i młodzież zostali wyposażeni w odblaskowe breloczki, które pozwolą im być lepiej widocznymi na drodze.

Jak zapowiadają druhowie z Rutek, to nie ostatnia tego typu akcja. Już teraz zapowiadają niespodziankę na Dzień Dziecka.

Zachęcamy do obejrzenia materiału video z dzisiejszego Dnia Otwartego w OSP Rutki.Polecamy:
:: Pożar sześciu pojazdów na DK8 [foto]
:: Spłonęła obora w Krajewie-Budziłach [foto+video]
:: Pożar szkoły i lasu oraz wypadek w Starym Skarżynie [foto+video]
:: Pożar stodoły w Żabikowie Rządowym [foto+video]
:: Siewnik zmiażdżył stopę kobiecie [foto+video]
:: Pożar magazynu w Rutkach [foto+video]
:: Pożar na Łomżyńskiej. Są utrudnienia w ruchu [foto]
:: Pożar stodoły w Krajewie-Ćwikłach [foto]
:: Pożar domu w Kołakach Kościelnych [video]

Dzień Otwarty w OSP Rutki [foto+video] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się