:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  17°C słabe opady deszczu

Dzień Kobiet oczami dzieci [video]

edukacja, Dzień Kobiet oczami dzieci [video] - zdjęcie, fotografia

Sześciolatki z Biedronek chętnie rozmawiały z nami o kobietach i ich święcie. Opowiadały przed kamerą o tym, jak można spędzić Dzień Kobiet oraz o różnicach między płcią piękną a mężczyznami.

Międzynarodowy Dzień Kobiet w naszym mieście trwał w tym roku nieco dłużej. Świętowanie rozpoczęło się w czwartek, kiedy to organizowane były uroczyste akademie w szkołach, a także spotkania w różnych stowarzyszeniach i instytucjach. W sobotę zaś na deskach Centrum Kultury dla płci pięknej wystąpił zespół Feel, a w niedzielę nasze drogie Panie bawiły się podczas „Koncertu dla Ewy”.

Po co świętowany jest ten dzień i czym różnią się kobiety od mężczyzn – zapytaliśmy dzieci z Miejskiego Przedszkola Nr 4, z grup umiejscowionych w Szkole Podstawowej Nr 4 w Zambrowie. Przedszkolaki chętnie opowiedziały nam przed kamerą, jak obchodziły Dzień Kobiet w swoich grupach i domach, a także wyznały, co panie i dziewczyny robią najlepiej.

Nam po obejrzeniu filmu nasuwa się jeden wniosek: świat bez sprzątających i gotujących kobiet „byłby łysy”…

Polecamy:
:: Niebawem w „Czwórce” początek rekrutacji do klasy sportowej o profilu pływackim
:: Zespół Feel wystąpił w Zambrowie [foto+video]
:: „Koncert dla Ewy” w Centrum Kultury [foto]
:: Międzynarodowy Dzień Kobiet w ZSO [foto+video]
:: Dzień Otwarty w „Trójce” [foto]
:: Od jutra zapisy w zambrowskich przedszkolach
:: Młodzież z SP4 na wystawie „Eksperymentuj!”
:: Dzień Myśli Braterskiej 2018 [foto]


Dzień Kobiet oczami dzieci [video] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się