:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  8°C umiarkowane opady deszczu

Dzień Dziecka na sportowo w „Czerwoniaku” [foto]

Tradycją i sposobem na integrację w Zespole Szkół nr 1 w Zambrowie stał się coroczny wyjazd do Czerwonego Boru w ramach połączonego Dnia Sportu i Dnia Dziecka.

 

110 uczniów „Czerwoniaka” wsiadło wczoraj, 8 czerwca na rowery i pod opieką nauczycieli pokonało trasę Zambrów-Czerwony Bór. Młodzież, która nie czuła się na siłach lub po prostu lubi wygodę (ponad setka), dotarła na miejsce autobusem. Polana w Czerwonym Borze na kilka godzin stała się areną zawodów sportowych.

Uczniowie i nauczyciele dobrze bawili się przy przeciąganiu liny, biegach sztafetowych i rzutach piłką lekarską. Na spragnionych kulinarnych wrażeń czekała natomiast kiełbasa prosto z ogniska i pachnąca grochówka. Dodatkową atrakcją, dla spragnionych ekstremalnych doznań, był park linowy. Każdy, kto go zdobył, otrzymał nagrody.

Jak widać dzieckiem można być w każdym wieku!


Dzień Dziecka na sportowo w „Czerwoniaku” [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się