:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  14°C słabe opady deszczu

Dzień Babci i Dziadka w MP6 [foto]

edukacja, Dzień Babci Dziadka [foto] - zdjęcie, fotografia

Przedszkolaki z "Szóstki" przez cały tydzień goszczą w przedszkolu swoje babcie i dziadków. Śpiewając, tańcząc i wspólnie się bawiąc, chcą uczcić ich święto.

Przez cały bieżący tydzień przedszkolaki wszystkich grup z Miejskiego Przedszkola Nr 6 świętują Dzień Babci i Dziadka. Zapraszają do przedszkola swoje babcie i dziadków, dla których przygotowały niespodzianki w postaci wspaniałych występów artystycznych. Dziś z aparatem byliśmy na uroczystości w grupach VIII i X.

Dzieci zaprezentowały swoje zdolności artystyczne. Recytowały wierszyki, śpiewały piosenki oraz tańczyły. Po każdym występie przedszkolaki nagradzane były gromkimi brawami. Udział w uroczystości dostarczył wielu wzruszeń babciom i dziadkom. Na ich twarzach gościły na przemian, to uśmiech, to łzy. Dzieci były bardzo zadowolone i szczęśliwe, że gościły w swoim przedszkolu ukochanych dziadków.

Dopełnieniem były własnoręcznie wykonane prezenty i płynące prosto z małych serduszek życzenia. Nie zabrakło też poczęstunku, o który zadbali rodzice. Każde takie spotkanie było wyjątkowe, pełne uśmiechu, radości i dumy. Na pewno zapadnie w pamięci na długo zarówno dziadkom, jak i najmłodszym.

Polecamy:
:: „Kochamy Was”
:: Niebawem Dzień Babci i Dzień Dziadka. Mamy pomysły na prezent!

:: Nerwowo podczas konsultacji w SP5 [foto+video]
:: Sukces „Małych Mistrzów” z SP4
:: Reforma edukacji: władze Zambrowa proponują dwa warianty. Będą konsultacje społeczne
:: Robotyka i programowanie w zambrowskiej „Trójce”
:: Ogromny awans technikum ZS1 w ogólnopolskim rankingu Perspektyw 2017
:: Pomóżmy czworonogom przetrwać zimę…
:: „Piątka” na pomoc czworonogom

Dzień Babci i Dziadka w MP6 [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się