:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  24°C całkowite zachmurzenie

Dzieci znają swoje prawa i obowiązki

kultura_, Dzieci znają swoje prawa obowiązki - zdjęcie, fotografia

Co roku, od siedmiu lat w ramach obchodów Dni Zambrowa w Miejskim Ośrodku Kultury, Miejskie Przedszkole nr 3 organizuje wystawę twórczości najmłodszych artystów. Tegoroczna wystawa przedszkolaków zorganizowana była pod hasłem „Mam prawo do…”

Poniedziałkowa wystawa była jednym z etapów przeprowadzanego przez Miejskie Przedszkole nr 3 konkursu plastycznego, którego koordynatorem jest pani Barbara Bukowska. Celem konkursu było zapoznanie dzieci z ich prawami i obowiązkami wynikającymi z bycia przedszkolakiem. Aby dzieci dobrze zaprezentowały swoją wiedzę w wykonywanych rysunkach, przez cały rok uczyły się w przedszkolach o swoich prawach i obowiązkach.

Komisja w składzie: Włodzimierz Dąbrowski, Kazimiera Kropiewnicka, Elżbieta Glińska oraz Barbara Bukowska, miała twardy orzech do zgryzienia, ponieważ wszystkie dzieci wywiązały się z postawionego im zadania znakomicie.

W związku z tym komisja nie przyznała żadnego miejsca. Wszystkie prace dzieci zostały wyróżnione. Wyróżnienia otrzymali: Ola Godlewska, Zuzanna Hryńko, Wiktoria Walędziak, Tomasz Bernatowicz, Julia Gutowska, Martyna Supińska, Amelia Pomazańska, Kamila Ołdakowska, Ola Michałowska, Szymon Malinowski, Wiktoria Mętecka, Jakub Łada, Urszula Kołomyjska, Julia Brzóska, Wiktoria Śledziewska, Zuzanna Leniewska, Karolina Dorobis, Maja Skarżyńska, Natalia Glińska, Iza Kolińska, Kinga Kulesza, Julia Zawadzka, Mikołaj Bernadziuk, Filip Zakrzewski, Michał Koliński, Miłosz Pawlaczyk, Michał Stefanczyk, Oliwia Kurowska, Kamila Nowacka, Dorota Cierpisz. Każde z dzieci otrzymało w nagrodę pluszowego misia.

W czasie wernisażu wystawy prac przedszkolaków, przybyłym gościom czas umilał zespół instrumentalny Camerata prowadzony przez Mariolę Zalewską. Zespół zaprezentował utwory zarówno z muzyki poważnej, jak i rozrywkowej.

Polecamy:
:: Znamy laureatów II konkursu "o Diamentowe Pióro"
:: Mali „wierszownisie” nagrodzeni
:: Konkurs wiedzy o twórczości Ewy Szelburg-Zarembiny rozstrzygnięty
:: Potrafią opowiadać bajki
:: Ja też mam talent ...
:: Potyczki teatralne zakończone
:: Laureaci Konkursu Recytatorskiego na szczeblu powiatu


Dzieci znają swoje prawa i obowiązki komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org