:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?Dwoje uczniów ZS1 otrzymało stypendia premiera

edukacja, Dwoje uczniów otrzymało stypendia premiera - zdjęcie, fotografia
Portal zambrow.org 17/12/2018 18:09

Za wyniki w nauce i szczególne osiągnięcia 116 podlaskich uczniów szkół średnich i techników otrzymało stypendia Prezesa Rady Ministrów. Wśród nich znalazło się dwoje uczniów „Czerwoniaka”.

 

12 grudnia w sali konferencyjnej Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku Podlaski Kurator Oświaty Beata Pietruszka i Wojewoda Podlaski Bohdan Paszkowski wręczyli dyplomy stypendystom Prezesa Rady Ministrów.

 

Stypendium Prezesa Rady Ministrów jest przyznawane uczniowi szkoły, w której można uzyskać świadectwo dojrzałości. Wynosi 2580 zł i przyznawane jest na 10 miesięcy – od września do czerwca. Dostaje je uczeń, który otrzymał promocję z wyróżnieniem i ma najwyższą średnią ocen w swojej szkole lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych co najmniej dobre.

 

W tym roku szkolnym w Podlaskiem przyznano 116 stypendiów Prezesa Rady Ministrów. Wśród nich znalazła się dwójka uczniów Zespołu Szkół Nr 1 w Zambrowie – Paulina Arasim (II klasa Technikum Informatycznego) i Kamil Milewski (III klasa Liceum Ogólnokształcącego).


Uczniowie otrzymują stypendia premiera w dwóch transzach. Pierwszą – do 30 listopada, za okres od września do grudnia, a drugą - do 30 kwietnia, za okres od stycznia do czerwca.

Reklama

Dwoje uczniów ZS1 otrzymało stypendia premiera komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2018-12-17 19:27:44

  Gratulacje!!!

 • gość 2018-12-18 09:19:20

  WIELKIE GRATULACJE TYM WYBITNYM UCZNIOM

 • gość 2018-12-18 11:09:51

  Tegoroczni stypendyści premiera są też wśród uczniów Liceum na Konopnickiej. Po raz kolejny Zambrów.org nie zauważa sukcesów uczniów tej szkoły. Widzi tylko czerwoniaka. Jakie "dziennikarstwo" taka "obiektywność". Gratuluję!!! [admin: Zambrow.org nie jest super wróżką ani medium czytającym w myślach. Jeśli szkoła nie umie lub nie chce nas informować, szanujemy decyzję szkoły. Są placówki, w których pracują ludzie potrafiący wysłać informację prasową, a są też takie, które nie potrafią lub nie chcą.]

 • gość 2018-12-18 12:34:29

  Chyba żaden z czytelników nie oczekuje od Zambrow.org zdolności wróżbiarskich. Jadnak starając się uchodzić za opiniotwórcze medium wykażcie się odrobiną wysiłku! Weryfikacja informacji o nagrodach Premiera dla uczniów naszego regionu to max. 10 minut dla zwykłego zjadacza chleba (dla zambrowskich tuzów dziennikarstwa znacznie mniej). Czytając powyższy artykuł uzyskujemy informacją owszem prawdziwą ale zdecydowanie niepełną i w efekcie nieuczciwą wobec uczniów innych szkół. Ciekawi mnie czy ten artykuł jest efektem jedynie niechlujstwa czy też celowo wywyższa jednych kosztem drugich?

 • gość 2018-12-18 13:04:16

  ja tam będę bronić portalu. Na konopie dowiedzieć się czegoś to jak za karę. Tak, jestem absolwentem. Ta szkoła dalej myśli, że jest bezkonkurencyjna. A czerwoniak, swoją drogą, bardzo fajnie się promuje. Kiedyś zawodówki, technika itd. a teraz z tego, co widzę, mocno depcze po piętach zso

 • gość 2018-12-18 13:31:48

  Dziennikarze zambrow.org powinni codziennie dzwonić do każdej szkoły /najlepiej w całym powiecie/ i pytać czy może wydarzył im się jakiś sukces.

 • Gość - niezalogowany 2018-12-18 14:54:01

  Niesprawiedliwe jest to że jedną szkołę się wyróżnia a pozostałych nie. Tak samow siwej szkole uczen otrzymuję takie wyróżnienia i tak samo na konopie.

 • gość 2018-12-18 16:07:04

  czemu czerwoniak potrafi zambrow.org zawiadomić?

 • gość 2018-12-19 20:33:12

  Też jestem absolwentką Konopa i faktem jest, że ta szkoła klepie po główkach tylko swoich ulubieńców, a innym z jakiegoś powodu robi pod górkę i podcina skrzydła. Ogólnie wszelkie nagrody za wyniki w nauce przyznawane w szkołach to bardziej kwestia sympatii nauczycieli niż faktycznych umiejętności ucznia. Można być najwybitniejszym uczniem, ale jeśli nie płyniesz z prądem i nie płaszczysz się to nici z jakiejkolwiek nagrody, jeszcze dostaniesz baty za szczerość.

 • gość 2018-12-20 13:04:17

  Jaki to ma związek z obiektywizmem redaktorów zambrow.org i ich profesjonalizmem? Z treści artykułu wynika, że JEDYNIE uczniowie czerwonej szkoły odnieśli niebywały sukces. Jeżeli nie pisze się pełnej prawdy jest się tylko słupem ogłoszeniowym a nie prawdziwym dziennikarzem.

 • gość 2018-12-20 14:49:54

  Gdzie masz napisane w artykule, że JEDYNIE uczniowie "Czerwoniaka" otrzymali stypendia premiera?

Dodajesz jako: |

Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Super dyskretny zarobek!

Hej popatrz, niby dlaczego nie miałabyś zarobić swoich Pieniędzy w lekki, miły i przyjemny sposób w całkowitej tajemnicy przed całym światem? Na..


Zobacz ogłoszenie

Mieszkanie 71,66m2, ul.

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 71,66 m2 położone na VI piętrze w bloku z windą przy ul. Papieża Jana..


Zobacz ogłoszenie

Rozbiórka wyburzenie budynku w

Świadczymy kompleksowe usługi rozbiórek i wyburzeń domu, obory, budynku gospodarczego, użytkowego i innych obiektów. Działamy w tych miastach: -..


Zobacz ogłoszenie

Profesjonalny Serwis Sprzętu

Zapraszamy Do Serwisu Mieszczącego się na ul.Aleja Wojska Polskiego 11(wejście od szczytu). Oferujemy Profesjonalne Naprawy W Przystępnych Cenach :..


Zobacz ogłoszenie

PIASEK ŻWIR CZARNOZIEM

Sprzedajemy piasek, żwir, czarnoziem, kruszywo drogowe i inne kruszywa. Sprawna obsługa i szybka dostawa to nasze priorytety. Zadzwoń: tel...


Zobacz ogłoszenie

Naprawa komputerów i laptopów,

Zajmujemy się profesjonalnie: - naprawą komputerów - naprawą laptopów - naprawą telefonów - naprawą tabletów - naprawą nawigacji - naprawą..


Zobacz ogłoszenie

PRACOWNIK PRODUKCJI

Firma MONOLIT poszukuje aktualnie pracownika na stanowisko PRACOWNIK DZIAŁU PRODUKCJI Zakres obowiązków: - praca fizyczna w dziale produkcji..


Zobacz ogłoszenie

Działka 6000 m2 Wdziękoń

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka o powierzchni 6000m2 położona w miejscowości Wdziękoń Pierwszy, gm. Zambrów...


Zobacz ogłoszenie

Kupię działkę rekreacyjną z

Witam kupię działkę rekreacyjną z domkiem zagospodarowaną


Zobacz ogłoszenie

Drukarnia opakowań poszukuje

Drukarnia opakowań poszukuje pracownika na stanowisko operatora drukarki fleksograficznej. Wymagane wykształcenie minimum średnie, najlepiej..


Zobacz ogłoszenie

CHCESZ SPRZEDAC AUTO DZWON MY

Skup aut od 500 do 15.000zl przeprowadzamy w sposób profesjonalny i bezpieczny. Finalizując transakcję odkupu samochodu jako priorytet stawiamy..


Zobacz ogłoszenie

Mieszkanie 56,20m2, ul. 71

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 56,20m2 położone na III piętrze w bloku przy ulicy 71 Pułu Piechoty w..


Zobacz ogłoszenie

Działka 7315m2, Jabłoń

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka o powierzchni 7315m2 położona w miejscowości Jabłoń Kościelna, gmina Nowe Piekuty,..


Zobacz ogłoszenie

Usługi maszynami budowlanymi

Świadczy usługi maszynami budowlanymi, tj. koparki, koparko-ładowarki, wywrotki. Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż materiały budowlane tj...


Zobacz ogłoszenie

FOLIA POWER STRETCH - ROLNIK

W OFERCIE FOLIA: POWER STRETCH 750 POWER STRETCH 500 ENSIBAL 750 ENSIBAL 500 I WIELE INNYCH FOLIA I SIATKA NA PRYZMĘ - WSZYSTKIE WYMIARY WORKI..


Zobacz ogłoszenie

FOLIA, SIATKA, Maszyny, części

Zapraszamy do sklepu rolniczego „ROLNIK”.. Sklep znajduje się przy ul. Białostockiej 38 w Zambrowie (posesja ze stawem; wjazd od ulicy Wiśniowej -..


Zobacz ogłoszenie

SERWIS KOMPUTEROWY SPEEDCOMP

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem: - KOMPUTERÓW - TELEWIZORÓW - TELEFONÓW - oraz wielu innych URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH Instalacja i..


Zobacz ogłoszenie

Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


Zobacz ogłoszenie

Specjalista ds. obsługi

Do naszej fabryki okien w Starym Laskowcu poszukujemy kandydatów do pracy jako: Specjalista ds. obsługi klienta: Do głównych zadań osoby..


Zobacz ogłoszenie

SPRZEDAM GOLFA GOAL

rok produkcji - 2006 pojemność - 1,4 benzyna ******* WERSJA GOAL ******** /////////////// 2 KOMPLETY KÓŁ //////////////// //// FELGI Z..


Zobacz ogłoszenie

FOLIA, SIATKA , SZNUREK DO

SKLEP HAPROL ZAPRASZA W NASZEJ OFERCIE M.IN -FOLIA DO SIANA I SŁOMY- BIAŁA, ZIELONA, CZARNA I PRZEZROCZYSTA STRETCH, 500 LUB 750 -SZNUREK DO PRAS I..


Zobacz ogłoszenie

Montaż klimatyzacji w domach,

Nasza firma klimapodlasie.pl oferuje montaż klimatyzacji odpowiedniej do metrażu Twojego pomieszczenia. Szybka realizacja. Do 10 lat gwarancji...


Zobacz ogłoszenie

Księgowa oraz Pracownik

Primarol Robert Grzymała Paproć Duża 84 poszukuję pracownika na stanowisko księgowej. Wymagania: znajomość podstaw rachunkowości, umiejętność..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam działkę

Sprzedam atrakcyjną działkę położoną we wsi Nowe Wierzbowo (ok. 5 km od Zambrowa) o powierzchni 3000m2. Wydana decyzja o warunkach zabudowy na..


Zobacz ogłoszenie

Działka Wola Zambrowska

Sprzedam działkę z warunkami zabudowy o powierzchni 1000m2 ( 25x40) w Woli Zambrowskiej bezpośrednio położona przy drodze asfaltowej. Teren suchy i..


Zobacz ogłoszenie

IDEALNA DZIAŁKA POD INWESTYCJE

Sprzedam działkę o powierzchni 0,67 ha, która znajduje się przy węźle Kołaki Kościelne. Idealna pod inwestycje, utwardzony wjazd, linia elektryczna..


Zobacz ogłoszenie

Studentka szuka praktyk

Szukam czterotygodniowych praktyk związanych z kierunkiem studiów zarządzanie sprzedażą. Najchętniej od lipca. Jeśli to możliwe byłabym..


Zobacz ogłoszenie

Opieka nad starszą panią 2

Praca dla miłej i uczciwej pani z podstawową znajomością języka niemieckiego lub angielskiego. Praca w okolicach Stuttgartu polegająca na opiece nad..


Zobacz ogłoszenie

MIESZKANIE 3 POKOJE UL.

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie w Zambrowie na ul. Pułaskiego (nowe osiedle) na trzecim pietrze o powierzchni 54,5m2. w skład którego wchodzą..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam nowe dwupokojowe

Mam do sprzedania idealne, nowe, wykończone pod klucz 2-pokojowe mieszkanie w Zambrowie przy ul. Pułaskiego, na drugim piętrze. Główne atuty..


Zobacz ogłoszenie

Ekogroszek Extra transport hds

Zapraszamy do zakupu węgla EKOGROSZKU EXTRA. Parametry ekogroszku: -zawartość popiołu 5,5% - wartość opałowa 25-27 MJ/kg Węgiel suchy magazynowany..


Zobacz ogłoszenie

TELEWIZJA BEZ OPŁAT!!!!!

EKSTRAKLASA POWRACA!!!! PRZYJDŹ DO SALONU NC+ W ZAMBROWIE I SKORZYSTAJ Z NAJLEPSZYCH OFERT W OKOLICY!TYLKO TERAZ PAKIET EXTRA DO 6MCY ZA 0ZŁ! A DLA..


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"