:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?Dwoje uczniów ZS1 otrzymało stypendia premiera

edukacja, Dwoje uczniów otrzymało stypendia premiera - zdjęcie, fotografia
17/12/2018 18:09

Za wyniki w nauce i szczególne osiągnięcia 116 podlaskich uczniów szkół średnich i techników otrzymało stypendia Prezesa Rady Ministrów. Wśród nich znalazło się dwoje uczniów „Czerwoniaka”.

 

12 grudnia w sali konferencyjnej Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku Podlaski Kurator Oświaty Beata Pietruszka i Wojewoda Podlaski Bohdan Paszkowski wręczyli dyplomy stypendystom Prezesa Rady Ministrów.

 

Stypendium Prezesa Rady Ministrów jest przyznawane uczniowi szkoły, w której można uzyskać świadectwo dojrzałości. Wynosi 2580 zł i przyznawane jest na 10 miesięcy – od września do czerwca. Dostaje je uczeń, który otrzymał promocję z wyróżnieniem i ma najwyższą średnią ocen w swojej szkole lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych co najmniej dobre.

 

W tym roku szkolnym w Podlaskiem przyznano 116 stypendiów Prezesa Rady Ministrów. Wśród nich znalazła się dwójka uczniów Zespołu Szkół Nr 1 w Zambrowie – Paulina Arasim (II klasa Technikum Informatycznego) i Kamil Milewski (III klasa Liceum Ogólnokształcącego).


Uczniowie otrzymują stypendia premiera w dwóch transzach. Pierwszą – do 30 listopada, za okres od września do grudnia, a drugą - do 30 kwietnia, za okres od stycznia do czerwca.

Reklama

Dwoje uczniów ZS1 otrzymało stypendia premiera komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2018-12-17 19:27:44

  Gratulacje!!!

 • gość 2018-12-18 09:19:20

  WIELKIE GRATULACJE TYM WYBITNYM UCZNIOM

 • gość 2018-12-18 11:09:51

  Tegoroczni stypendyści premiera są też wśród uczniów Liceum na Konopnickiej. Po raz kolejny Zambrów.org nie zauważa sukcesów uczniów tej szkoły. Widzi tylko czerwoniaka. Jakie "dziennikarstwo" taka "obiektywność". Gratuluję!!! [admin: Zambrow.org nie jest super wróżką ani medium czytającym w myślach. Jeśli szkoła nie umie lub nie chce nas informować, szanujemy decyzję szkoły. Są placówki, w których pracują ludzie potrafiący wysłać informację prasową, a są też takie, które nie potrafią lub nie chcą.]

 • gość 2018-12-18 12:34:29

  Chyba żaden z czytelników nie oczekuje od Zambrow.org zdolności wróżbiarskich. Jadnak starając się uchodzić za opiniotwórcze medium wykażcie się odrobiną wysiłku! Weryfikacja informacji o nagrodach Premiera dla uczniów naszego regionu to max. 10 minut dla zwykłego zjadacza chleba (dla zambrowskich tuzów dziennikarstwa znacznie mniej). Czytając powyższy artykuł uzyskujemy informacją owszem prawdziwą ale zdecydowanie niepełną i w efekcie nieuczciwą wobec uczniów innych szkół. Ciekawi mnie czy ten artykuł jest efektem jedynie niechlujstwa czy też celowo wywyższa jednych kosztem drugich?

 • gość 2018-12-18 13:04:16

  ja tam będę bronić portalu. Na konopie dowiedzieć się czegoś to jak za karę. Tak, jestem absolwentem. Ta szkoła dalej myśli, że jest bezkonkurencyjna. A czerwoniak, swoją drogą, bardzo fajnie się promuje. Kiedyś zawodówki, technika itd. a teraz z tego, co widzę, mocno depcze po piętach zso

 • gość 2018-12-18 13:31:48

  Dziennikarze zambrow.org powinni codziennie dzwonić do każdej szkoły /najlepiej w całym powiecie/ i pytać czy może wydarzył im się jakiś sukces.

 • Gość - niezalogowany 2018-12-18 14:54:01

  Niesprawiedliwe jest to że jedną szkołę się wyróżnia a pozostałych nie. Tak samow siwej szkole uczen otrzymuję takie wyróżnienia i tak samo na konopie.

 • gość 2018-12-18 16:07:04

  czemu czerwoniak potrafi zambrow.org zawiadomić?

 • gość 2018-12-19 20:33:12

  Też jestem absolwentką Konopa i faktem jest, że ta szkoła klepie po główkach tylko swoich ulubieńców, a innym z jakiegoś powodu robi pod górkę i podcina skrzydła. Ogólnie wszelkie nagrody za wyniki w nauce przyznawane w szkołach to bardziej kwestia sympatii nauczycieli niż faktycznych umiejętności ucznia. Można być najwybitniejszym uczniem, ale jeśli nie płyniesz z prądem i nie płaszczysz się to nici z jakiejkolwiek nagrody, jeszcze dostaniesz baty za szczerość.

 • gość 2018-12-20 13:04:17

  Jaki to ma związek z obiektywizmem redaktorów zambrow.org i ich profesjonalizmem? Z treści artykułu wynika, że JEDYNIE uczniowie czerwonej szkoły odnieśli niebywały sukces. Jeżeli nie pisze się pełnej prawdy jest się tylko słupem ogłoszeniowym a nie prawdziwym dziennikarzem.

 • gość 2018-12-20 14:49:54

  Gdzie masz napisane w artykule, że JEDYNIE uczniowie "Czerwoniaka" otrzymali stypendia premiera?

Dodajesz jako: |

Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


Zobacz ogłoszenie

Specjalista ds sprzedaży i

Elhurt-Elmet Sp. z o. o., firma o wieloletniej tradycji w handlu artykułami z branży elektrycznej i metalowej, lider na rynku, poszukuje Kandydatek..


Zobacz ogłoszenie

DEKODER 4K ZA 1ZŁ/MIES!

ZAPRASZAMY DO SALONU NC+ NA OFERTY W ZWIĄZKU Z 1. DNIEM WIOSNY!!!! DEKODER 4K ZA 1ZŁ/MIES! TYLKO W SALONIE PREMIUM W GALERII BEM W ZAMBROWIE!..


Zobacz ogłoszenie

Działka budowlana 1553m2 w

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka o powierzchni 1553m2 położona w Czyżewie obręb Złote Jabłko. Nieruchomość zgodnie z..


Zobacz ogłoszenie

Przyjmiemy do pracy kierowce

Przyjmiemy dyspozycyjnego kierowcę na dowozy w lokalu gastronomicznym. Bardzo dobre warunki pracy. Po więcej informacji zapraszamy do naszego lokalu..


Zobacz ogłoszenie

MASZYNY ROLNICZE, DOSTĘPNE NA

SKLEP HAPROL ZAPRASZA DO ZAKUPU WŁÓKI ŁĄKOWO-POLOWEJ, RÓŻNE ROZMIARY 4M, 5M, 6M, 8M, ROZKŁADANE HYDRAULICZNIE, NA CZTERECH RZĘDACH ZĘBÓW. MALOWANE I..


Zobacz ogłoszenie

SKUP AUT Nr 1. w Twojej

SPRZEDAJ SWÓJ SAMOCHÓD SZYBKO, A CO NAJWAŻNIEJSZE legalnej FIRMIE KTÓRA WIDZISZ.Kupujemy auta w stanie bardzo dobrym,uszkodzone, powypadkowe, bez..


Zobacz ogłoszenie

Maszyny, części - wszystko dla

Zapraszamy do sklepu rolniczego „ROLNIK”.. Sklep znajduje się przy ul. Białostockiej 38 w Zambrowie (posesja ze stawem; wjazd od ulicy Wiśniowej -..


Zobacz ogłoszenie

Opieka nad starszym panem

Praca dla milej i uczciwej pani z podstawowa znajomością języka niemieckiego lub angielskiego. Praca w okolicach Stuttgartu polegająca na opiece nad..


Zobacz ogłoszenie

dostępne od ręki - ZBIORNIK NA

ROLNIK SKLEP UL. BIAŁOSTOCKA 38, WJAZD OD ULICY WIŚNIOWEJ(asfaltowej) ZBIORNIK NA PALIWO DWUPŁASZCZOWY Dane techniczne: * Wysokość: 1990 mm *..


Zobacz ogłoszenie

Dom 200m2, działka 2511m2, gm.

Dom o powierzchni użytkowej 200m2 ( powierzchnia zabudowy 105m2) położony we wsi Gunie-Ostrów, gmina Kołaki Kościelne. Budynek mieszkalny w całości..


Zobacz ogłoszenie

taras balkon schody kamienny

Posadzki żywiczne,garaż ,kotłownia,magazyn,biuro,dom ,mieszkanie,tarasy,balkony,schody - 100 zł Łomża Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszej..


Zobacz ogłoszenie

Wynajmę lokal

Wynajmę lokal użytkowo-handlowy 58m2 w Zambrowie przy ulicy Wyszyńskiego 13. Lokal składa się z 3 pomieszczeń użytkowych i ubikacji. Może być..


Zobacz ogłoszenie

Dodatkowa praca z dyskretnym

Hej! Chciałabyś spróbować jakby to było być super potajemną masażystką? Interesują mnie regularne spotkania i wspiercie na każdym spotkaniu. Rodzaj..


Zobacz ogłoszenie

Przyjmę zlecenia remontowe.

Przyjmę zlecenia; szpachlowanie ,malowanie, adaptacja poddaszy,panele remonty mieszkań. Gwarantuję jakość wykonania usług. numer telefonu: 784..


Zobacz ogłoszenie

BUDOWNICTWO- poszukujemy

Zatrudnimy pomocników oraz murarzy. Praca w Zambrowie przez cały rok. Мы будем нанимать помощников и каменщиков. Работаем в Замбруве целый год.


Zobacz ogłoszenie

Pracownik produkcji -

Zambrowska Fabryka Okien szuka pracowników do pracy przy linii montażowej. Praca w centrum Zambrowa; II zmianowy system pracy; 8 h..


Zobacz ogłoszenie

Praca przy produkcji kołder.

Przyjmę osoby do pracy przy produkcji kołder. Nie potrzebna umiejętność szycia. Tylko osoby ze zdolnościami manualnymi. Osoby energiczne i..


Zobacz ogłoszenie

PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE

Przydomowe oczyszczalnie ścieków: - drenażowe - biologiczno mechaniczne - bezprądowe - przepompownie - studnie chłonne Zajmujemy się..


Zobacz ogłoszenie

Pożyczka na wiosnę

Pożyczka na wiosnę na korzystnych warunkach! Bez BIK, Bez sprawdzania historii kredytowej, Bez zaświadczeń. Teraz nawet 20 000 zł! Możliwa spłata w..


Zobacz ogłoszenie

Montaż kamer, alarmów,

Zambrów, Łomża, Białystok i okolice Oferujemy: - montaż kamer - montaż alarmów - montaż wideodomofonów - montaż automatów do bram - montaż..


Zobacz ogłoszenie

Przyjmę na staż

Przyjmę na staż w charakterze sprzedawcy w sklepie, przy ul. Raginisa 4.


Zobacz ogłoszenie

AGREGATY PODORYWKOWE, BRONY

SKLEP HAPROL ZAPRASZA DO ZAKUPU MASZYN ROLNICZYCH FIRMY LAND STAL PRODUKUJĄCEJ MASZYNY BARDZO WYSOKIEJ JAKOŚCI. W SPRZEDAŻY M.IN AGREGATY..


Zobacz ogłoszenie

Praca biurowa

Szukam pracy biurowej. Pracuje obecnie jako pomoc księgowej,w trakcie studiów podyplomowych kadry i płace.


Zobacz ogłoszenie

ZBIORNIKI DWUPŁASZCZOWE NA

ZAPRASZAMY DO ZAKUPU ZBIORNIKÓW DWUPŁASZCZOWYCH NA PALIWO. W OFERCIE POSIADAMY ZBIORNIKI O POJEMNOŚCI 2000L l 2500L. ZBIORNIKI STANDARDOWO..


Zobacz ogłoszenie

Lokal do wynajęcia

Oferuję do wynajęcia lokal przy ul. Świętokrzyskiej 9.


Zobacz ogłoszenie

Sprzedawca stacja paliw Lotos

Stacja Paliw Lotos w Zambrowie ul. Mazowiecka 2a od 01.04.2019 r. poszukuje pracownika na stanowisko: - kasjer/sprzedawca, Doświadczenie nie jest..


Zobacz ogłoszenie

Naprawa komputerów Pogotowie

> Darmowa Diagnoza na miejscu w firmie > Kompleksowa Naprawa i Modernizacja Komputerów PC i Laptopów > Czyszczenie i Konserwacja >..


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"