:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  7°C bezchmurnie

Dwie kolizje na „ósemce” [foto]

Kierowca osobowego audi stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego uderzył w tył naczepy stojącej na poboczu ciężarówki. W momencie, gdy pozostałe pojazdy widząc wypadek próbowały się zatrzymać, doszło do kolejnej groźnej kolizji.

Do dwóch groźnie wyglądających zdarzeń drogowych doszło dzisiaj przed godz. 12:00 na drodze krajowej numer 8 na wysokości miejscowości Wiśniewo (dwupasmówka w kierunku Warszawy). W zdarzeniach uczestniczyły łącznie dwa samochody ciężarowe i dwie osobówki.

Z ustaleń zambrowskiej policji wynika, że jadąca osobowym audi 28-letnia mieszkanka Białegostoku straciła panowanie nad pojazdem, w efekcie czego uderzyła w naczepę stojącego na poboczu samochodu ciężarowego.

W momencie, gdy pojazdy jadące w kierunku Warszawy zauważyły zdarzenie drogowe zaczęły od razu hamować. Wówczas doszło do drugiej kolizji. 34-letnia kobieta kierująca osobową skodą na łomżyńskich numerach nie zachowała odpowiedniej odległości od pojazdu poprzedzającego go i uderzyła w tył naczepy samochodu ciężarowego.

Mimo groźnie wyglądających zdarzeń na szczęście nikomu nic się nie stało. Jak informuje nas asp. szt. Kamil Kowalczyk z KPP w Zambrowie, sprawcy obu kolizji zostali ukarani mandatami.

Warto dodać, że w związku z tymi zdarzeniami przez niespełna dwie godziny „ósemka” w stronę Warszawy była zablokowana. Jak udało nam się dowiedzieć, obecnie ruch odbywa się bez większych utrudnień.

Z pewnością duży wpływ w obu zdarzeniach miała panująca obecnie aura. Zamarzające opady deszczu sprawiły, że jezdnie pokryła warstwa lodu, w związku z czym na drogach jest bardzo ślisko. Apelujemy więc do wszystkich kierowców o ostrożność podczas podróży i zachowanie odpowiedniej prędkości do panujących warunków.

Polecamy:
:: Policja apeluje - nie bądźmy obojętni!
:: Dwa zdarzenia drogowe na DK63 [foto]
:: Nieprzytomny kierowca zakleszczony w „osobówce”
:: Prewencyjne działania w szkołach na terenie zambrowskiej gminy [foto]
:: Uwaga ślisko! Odnotowano już pierwsze kolizje
:: Odpowie za kradzież w kościele
:: Zatrzymani za posiadanie narkotyków
:: „NIE BYLI OBOJĘTNI” i pomogli mężczyźnie
:: Utrudnienia na „ósemce” po zderzeniu dwóch pojazdów
:: Dachowanie na Białostockiej
:: Czołowe zderzenie w centrum miasta [foto + video]
:: Zderzenie dwóch tirów na krajowej „ósemce”. Ruch wahadłowy [foto]

Dwie kolizje na „ósemce” [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org