:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  8°C bezchmurnie

Dwa wypadki na ul. Białostockiej

policja, wypadki Białostockiej - zdjęcie, fotografia

Trzy osoby ranne, trzy samochody zniszczone. To bilans dwóch wypadków do jakich doszło na ulicy Białostockiej, pomiędzy rondem w Zambrowie, a węzłem "Zambrów-Wschód" obwodnicy Zambrowa.

W niedzielę popołudniu na odcinku ulicy Białostockiej, pomiędzy rondem, a węzłem "Zambrów-Wschód" obwodnicy Zambrowa, doszło do zderzenia czołowego dwóch pojazdów osobowych. Ze wstępnych ustaleń i relacji świadków wynika, że Opel Astra na zambrowskich tablicach rejestracyjnych jechał w kierunku Zambrowa. W kierunku Wiśniewa jechał natomiast VW Golf, również na zambrowskich tablicach. Warunki do jazdy były fatalne. Jezdnia nie była odśnieżona. W wielu miejscach zalegał na niej śnieg i tworzyły się w poprzek jezdni zaspy śnieżne.

Kierowca Astry, około 60-letni mieszkaniec Zambrowa, na nieodśnieżonym odcinku drogi najprawdopodobniej wpadł w poślizg. Autem zarzuciło, pojazd znalazł się na przeciwległym pasie ruchu i zderzył się czołowo z jadącym prawidłowo Golfem, prowadzonym przez około 25-letniego mieszkańca Zambrowa. Na miejsce przybyła straż pożarna i pogotowie. Kierowców obu pojazdów przewieziono do szpitala. Starszy mężczyzna, z bardziej rozległymi obrażeniami ciała, w tym złamaniami, został przewieziony do szpitala w Łomży. Kierowca Golfa natomiast, po badaniach i opatrzeniu niegroźnych ran, został wypuszczony z zambrowskiego szpitala.

Kilka chwil po tym zdarzeniu, niespełna 400 metrów dalej, w kierunku Wiśniewa, doszło do drugiego wypadku z udziałem policyjnego radiowozu Kia Ceed.

- "Jadący do wypadku radiowóz, na nieodśnieżonym odcinku drogi wpadł w poślizg i wjechał do rowu." - powiedział nam asp. sztab. Grzegorz Ziętarski z Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie.

Funkcjonariusz jadący do wypadku, z obrażeniami ciała również został przewieziony do szpitala.

W chwili opracowywania i publikacji tego artykułu na miejscu obu wypadków trwały oględziny. Przesłuchiwani byli świadkowie i sprawdzane dokumenty. Zambrowska policja nie otrzymała jeszcze informacji zwrotnej z łomżyńskiego szpitala o stanie zdrowia kierowcy Opla.

Poniżej film nagrany przez naszego czytelnika w niedzielę około godziny 12.00 pokazujący w jakim stanie był odcinek ul. Białostockiej:


Polecamy:
:: Zima nie odpuszcza
:: Wypadek przy kościele Św. Józefa
:: Kronika kryminalna z dn. 11 lutego
:: O włos od tragedii. Chcąc popełnić samobójstwo połknęła kilkadziesiąt tabletek
:: Policja znów zatrzymała złodziei
:: Pijany wjechał na chodnik i potrącił kobietę
:: Złodzieje motocykla i elektronarzędzi zatrzymani
:: 501 wniosków skierowanych do sądu. We wszystkich zapadły wyroki

Dwa wypadki na ul. Białostockiej komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org