:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  9°C pochmurno z przejaśnieniami

Drużyna Rekordu Zambrów zmierzyła się w meczu ligowym z AS Łapy [foto+video]

Tydzień temu rozpoczęły się rozgrywki w ramach Mistrzostw Województwa Podlaskiego w Piłce Siatkowej Kadetek. Drugi mecz ligowy dziewczyny z Rekordu Zambrów rozegrały u siebie z zespołem AS Łapy.

 

Dziewczęta z Rekordu Zambrów rozegrały dziś drugi mecz ligowy w ramach Mistrzostw Województwa Podlaskiego w Piłce Siatkowej Kadetek. Nasz zespół zmierzył się z drużyną AS Łapy.

 

Po emocjonujących rozgrywkach i walce do ostatniego punktu niestety grupa Rekordu Zambrów przegrała spotkanie 3:0.

 

- „To było bardzo dobry mecz zwłaszcza, że drużyna Rekordu Zambrów składa się w większości z młodziczek, czyli młodszych dziewcząt. Dzisiaj zmierzyły się z kadetkami, a to oznacza inne wymagania: większe dziewczyny, silniejsze ataki, dłuższe sety. W związku z tym dziewczyny fizycznie nie dały już rady rozegrać mecz do końca na takim samym poziomie. (…) To spotkanie było do wygrania. Niestety, nie udało się.” – powiedział nam po meczu trener drużyny Rekordu Zambrów Andrzej Gutowski.

 

Do tegorocznych rozgrywek kadetek w sezonie 2018/2019 w naszym województwie stanęło 8 zespołów: AS Łapy, KS BAS Białystok, UKS SPRINT Płociczno – Tartak, UKS Olimpik Mońki, UKS START Szepietowo, UKS Bojar Bialystok, UKS Mikolo Sokółka oraz Rekord Zambrów. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy. Nasz zespół trafił do grupy B, w której walczy z UKS Bojar Bialystok, KS BAS Białystok i AS Łapy. Pierwsza runda spotkań w ramach Mistrzostw Województwa Podlaskiego w Piłce Siatkowej Kadetek rozpoczęła się tydzień temu. Rekordzianki zmierzyły się z KS BAS Białystok. Niestety uległy białostoczankom 0:3.

Drużyna Rekordu Zambrów zmierzyła się w meczu ligowym z AS Łapy [foto+video] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się