:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  21°C bezchmurnie

Drugie uchi-dechi zambrowskich karateków

"Uchi-deshi" - to uczniowie, którzy poświęcili się karate, którzy przeszli 4-letni specjalny program szkoleniowy pod okiem sosai Oyamy, założyciela karate Kyokushin. Nazywani byli młodymi lwami. Wielu z nich zostało mistrzami świata, ale wielu też odpadło, gdyż nie wytrzymali fizycznie.

Drugie szkolenie uchi-dechi w Zambrowskim Klubie Karate Kyokushin odbyło się w weekend 4-5 czerwca. Młodzi zawodnicy w ciągu tych dwóch dni trenowali, jedli i spali w dojo - sali treningowej. Ich dzień zaczynał się porannym biegiem, następnie trening techniczny i siłowy. Pod koniec dnia karatecy relaksowali się w basenie, a kolację zjedli w pizzerii.

Na zakończenie uchi-deshi sensei Skander za pomocą miecza (jap. katana) dokonał mianowania karateków na „Młode Lwy” - jak w historii karate sosai Oyama nazywał swoich uczniów, którzy z sukcesem ukończyli program uchi-deshi.

Warto przypomnieć, że w Zambrowskim Klubie Karate Kyokushin poprzednia tego typu impreza miała miejsce pod koniec kwietnia bieżącego roku. Można o tym Przeczytać w artykule: Zambrowscy karatecy na szkoleniu „uchi-deshi” [foto]

Polecamy:
:: Sukces karateków ZKKK na arenie międzynarodowej
:: Kolejny sukces ZKKK
:: Dzień Dziecka na sportowo w ZKKK [foto+video]
:: Puchar Polski Polskiej Federacji IBK [foto]
:: Seminarium szkoleniowe w Ciechanowcu
:: Zawodnik Academia Gorila Wicemistrzem Polski ADCC
:: Sukces zambrowskich karateków w Piasecznie
:: Kolejny sukces Grzegorza Gamdzyka
:: II Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Miasta Zambrów [foto+video]
:: Zambrowscy karatecy trenowali pod okiem mistrzów w Nałęczowie


Drugie uchi-dechi zambrowskich karateków komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org