:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  13°C słabe opady deszczu

Drugi etap największej inwestycji powiatowej zakończony [foto]

Pracownia rezonansu magnetycznego, oddział wieloprofilowy zabiegowy oraz nowa kaplica - te pomieszczenia Szpitala Powiatowego w Zambrowie zostały oficjalnie otwarte. Oznacza to zakończenie drugiego etapu inwestycji prowadzonej w zambrowskim szpitalu.

Uroczyste zakończenie drugiego etapu budowy bloku operacyjnego, oddziału anestezjologii i intensywnej terapii oraz izby przyjęć Szpitala Powiatowego w Zambrowie odbyło się dzisiaj, 5 listopada.

W uroczystości udział wzięli m.in.: Biskup Diecezji Łomżyńskiej Janusz Stepnowski, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Sławomir Baran, Starosta Zambrowski Robert Rosiak, Wicestarosta Stanisław Rykaczewski, Burmistrz Miasta Zambrów Kazimierz Dąbrowski, Zastępca Wójta Gminy Zambrów Stanisław Krajewski, Wójt Gminy Szumowo Jarosław Cukierman, Wójt Gminy Rutki Teresa Grodzka, radni powiatowi i miejscy, a także pracownicy zambrowskiego szpitala.

Po podziękowaniach Starosty Zambrowskiego za pomoc w realizacji inwestycji zaproszeni goście mieli okazję zobaczyć nowe pomieszczenia, które zostały wykonane w ramach drugiego etapu inwestycji prowadzonej w Szpitalu Powiatowym w Zambrowie. Pracownicy placówki z prezesem Bogusławem Dębskim na czele zaprezentowali pracownię rezonansu magnetycznego, wyremontowany i rozbudowany oddział wieloprofilowy zabiegowy (poprzednio oddział chirurgiczno-urazowy). Ostatnim punktem dzisiejszej uroczystości było otwarcie w nowej części budynku kaplicy pw. Św. Łukasza, gdzie Ordynariusz Diecezji Łomżyńskiej bp. Janusz Stepnowski przeczytał dekret oraz poświęcił pomieszczenie.

Przypominamy, że pierwszy etap inwestycji prowadzonej w Szpitalu Powiatowym w Zambrowie zakończył się 16 czerwca. Wówczas został otwarty nowy blok operacyjny, oddział anestezjologii i intensywnej terapii oraz izba przyjęć.

Dzięki pracom przeprowadzonym w ostatnim czasie w Szpitalu Powiatowym w Zambrowie mieszkańcy naszego regionu będą mieli lepszy dostęp do wysokiej jakości usług zdrowotnych. Łączny koszt renowacji ośrodka wyniesie ponad 21 mln zł z czego prawie 17 mln zł pochodzi z dofinansowania z Regionalnego Programu Operacyjnego.

Polecamy:
:: Zambrowski szpital wzbogacił się o rezonans magnetyczny
:: Pacjenci mogą korzystać z nowych miejsc parkingowych [foto]
:: Zambrowski Szpital ponownie skorzysta z dofinansowania RPO
:: Uroczyste otwarcie największej inwestycji Powiatu Zambrowskiego [foto+video]
:: Zaglądamy na plac rozbudowy szpitala
:: Prezes szpitala podpisał umowy
:: Prace przy rozbudowie szpitala idą pełną parą [foto]
:: Więcej pieniędzy na rozbudowę zambrowskiego szpitala
:: Pierwsze łopaty wbite. Rozbudowa szpitala rozpoczęta [foto]


Drugi etap największej inwestycji powiatowej zakończony [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się