:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  9°C pochmurno z przejaśnieniami

Dodatkowe zapisy na półkolonie w „Trójcy”

wydarzenia, Dodatkowe zapisy półkolonie „Trójcy” - zdjęcie, fotografia

Nie zdążyłeś zapisać swojej pociechy na półkolonie organizowane przez najstarszą zambrowską parafię? "Trójca" ogłasza dodatkowe zapisy na letni wypoczynek

Już po raz dziesiąty księża z parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Zambrowie organizują półkolonie. Zajęcia dla dzieci i młodzieży odbywać się będą w pierwszym tygodniu wakacji od 26 czerwca do 1 lipca.

Codzienne spotkania będą atrakcyjną ofertą dla dzieci, które nie mają jeszcze pomysłu na to, jak bezpiecznie spędzić pierwszy tydzień wakacji. W ramach przedpołudniowych zajęć przy parafii zaplanowano różnego rodzaju gry i zabawy na świeżym powietrzu oraz wiele innych atrakcji. 

W związku z dużym zainteresowaniem ogłoszono dodatkowe zapisy. Zgłoszenia wyłącznie od rodziców będzie przyjmował ks. Robert Czeladko w domu parafialnym w piątek, 19 maja w godz. 15.00 – 17.00. Koszt uczestnictwa dziecka w półkoloniach to 100 zł. Jak informują organizatorzy, liczba miejsc jest ograniczona.

- „Podczas zapisów wymagane są dokładne dane dzieci wraz z adresem zamieszkania, peselem i nazwą szkoły. Koszt półkolonii jest taki sam jak w ubiegłym roku. Wpłat dokonuje się wraz z zapisaniem dziecka. Zapraszamy na kolejny rok wspólnych zabaw, których nie zabraknie.” - informuje ks. Robert Czeladko. 

Polecamy:
:: „Trójca” zaprasza na letnie obozy - zostały ostatnie miejsca!
:: Zdobądź kwalifikacje opiekuna kolonijnego
:: Pływalnię czeka duży remont. Obiekt może być nieczynny nawet 3 miesiące
:: Ponad 88 tys. wejść na basen i lodowisko w 2016 roku
:: Seanse w tężni solnej za złotówkę!
:: Już się nie poślizgasz ...
:: Ostatnie dni na łyżwy?
:: Jutro wstęp na lodowisko bezpłatny!
:: Jutro otwarcie lodowiska. Godziny pracy i cennik
:: Lodowisko w przyszłym tygodniu?

Dodatkowe zapisy na półkolonie w „Trójcy” komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się