:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  24°C bezchmurnie

Dobre występy siatkarek Rekordu w pierwszym tegorocznym turnieju

siatkówka piłka ręczna, Dobre występy siatkarek Rekordu pierwszym tegorocznym turnieju - zdjęcie, fotografia

W pierwszym tegorocznym turnieju młode siatkarki z Rekordu Zambrów uczestniczyły w imprezie zorganizowanej w Zawierciu. Konkurencja była bardzo duża, ale zambrowskie siatkarki sprostały postawionej im wysoko poprzeczce i uplasowały się na czołowych pozycjach.

W pierwszy weekend nowego roku młode siatkarki z Rekordu Zambrów wybrały się wraz z trenerami i opiekunami na dwudniowy turniej do Zawiercia. Jak co roku zebrała się tam siatkarska społeczność z całej Polski.

Zespół dwójek Rekordu w składzie: Julia Wieczorek, Julia Mianowska oraz Oliwia Walulik, zajął wysokie 2. miejsce na 25 sklasyfikowanych zespołów. Dziewczęta z Zambrowa uległy tylko jednemu zespołowi - zeszłorocznemu mistrzowi Polski w mini siatkówce. Z kolei druga drużyna dwójek zambrowskiego klubu w składzie: Ola Mianowska, Amelia Rosińska oraz Nikola Jara, zakończyła turniej na miejscu 18.

- „Dziewczyny miały okazję rywalizować z drużynami, z którymi grały po raz pierwszy w swojej siatkarskiej przygodzie, ale i spotkały dziewczyny poznanie już na wcześniejszych turniejach.” - przekazuje trener Rekordu Zambrów Łukasz Kujawa.

W imprezie uczestniczył także zespół czwórek Rekordu w składzie: Anna Choińska, Magdalena Dąbrowska, Ola Siemieniuk, Małgorzata Ogrodnik oraz Kinga Rogulska. Dziewczęta zajęły ostatecznie 7. miejsce w turnieju.

W czasie wyjazdu zambrowskie zawodniczki znalazły również czas na relaks i zabawę. Pierwszego dnia, zaraz po przyjeździe, wybrały się na basen, gdzie spędziły wspólnie czas z trenerem i opiekunami. Drugi dzień, po wyczerpujących meczach, siatkarki z naszego miasta spędziły przy wspólnej pizzy.

- „Turniej w Zawierciu uważamy za bardzo udany. Jak zawsze przyniósł nam nowe doświadczenia, ale również pokazał, że możemy stanąć do walki z najlepszymi zespołami z całej Polski i potrafimy im sprostać.” - podsumowuje Łukasz Kujawa.

Polecamy:
:: Siatkarki z SP4 zagrają w finale wojewódzkim
:: Zwycięstwa młodziczek Rekordu w lidze
:: II Ogólnopolski Turniej Młodziczek zakończony [foto]
:: Święto Niepodległości na sportowo [foto]
:: Zawodniczki „Rekordu” z pucharem starosty [foto]
:: Drużyna z Białegostoku zwyciężyła w Turnieju Siatkówki o Puchar Starosty [foto]
:: Dobre występy Rekordzianek na Mistrzostwach Polski
:: Młodzi siatkarze podsumowali sezon [foto]
:: Zambrowskie siatkarki w Kadrze Nadziei Olimpijskich
:: Zambrowianki powalczą o mistrzostwo Polski!


Dobre występy siatkarek Rekordu w pierwszym tegorocznym turnieju komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się