:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  9°C słabe opady deszczu

Dobra muzyka i dobra kawa już jutro w Café Muza!

artykuł sponsorowany, Dobra muzyka dobra jutro Café Muza! - zdjęcie, fotografia

Już jutro "Muzyka przy kawie" w Café Muza. Weź ze sobą płytę (winylową, CD) lub kasetę z preferowaną muzyką i podziel się swoimi ulubionymi utworami z innymi miłośnikami muzyki. Zapraszamy do miłego spędzenia niedzielnego wieczoru!

Jutro, 3 grudnia o godz. 17.00 zapraszamy do Café Muza w zambrowskim Centrum Kultury na spotkanie, którego pomysłodawcami są dwaj przyjaciele lubiący dobrą muzykę - ksiądz Grzegorz Kierski (wikariusz parafii pw. Ducha Świętego w Zambrowie) oraz Sławomir Borawski (Sklep Muzyczny Music Ton).

„Muzyka przy kawie” to nowy cykl spotkań skierowany do mieszkańców naszego miasta i okolic, którzy chcieliby w kameralnym klimacie posłuchać różnych gatunków muzyki. Na spotkanie warto wziąć ze sobą płytę (winylową, CD) lub kasetę z preferowaną muzyką. Będzie wówczas okazja do podzielenia się swoimi ulubionymi utworami z pozostałymi uczestnikami.

- „Założeń organizowania tego wydarzenia jest kilka. Przede wszystkim chcemy podzielić się pasją do muzyki. Fajnie jest się spotkać z ludźmi, którzy kochają muzykę. Warto też posłuchać muzyki innej niż słuchamy zazwyczaj, ponieważ można poszerzyć swoje horyzonty, poznać nowe zespoły, nowe gatunki muzyki, co bardzo nas rozwija. Kolejnym ważnym powodem, dla którego organizujemy ten cykl spotkań jest to, że nie każdy może posiadać dobry sprzęt czy też warunki do dobrego odbioru muzyki zwłaszcza, że większość osób mieszka w blokach, gdzie nie można posłuchać muzyki w pełnym wymiarze.” - powiedział nam ksiądz Grzegorz Kierski.

Jak zapowiadają organizatorzy, podczas niedzielnego spotkania będzie panowała rodzinna atmosfera. Na muzyczne wydarzenie może przyjść każdy, niezależnie od tego czy będzie chciał podzielić się z pozostałymi uczestnikami swoimi ulubionymi utworami, czy po prostu posłuchać muzyki w dobrym towarzystwie.

Warto dodać, że spotkania ph. „Muzyka przy kawie” będą odbywały się cyklicznie - co kwartał. W przyszłym roku miłośnicy dobrej muzyki będą mogli spotkać się cztery razy: 11 marca, 3 czerwca, 14 października i 9 grudnia.

Przypomnijmy, że w tym roku ksiądz Grzegorz Kierski wraz ze Sławomirem Borawskim zorganizowali Piknik Muzyczny na terenach zielonych nad zalewem w Zambrowie. Tamto wydarzenie miało charakter plenerowy, a licznie przybyli mieszkańcy naszego miasta i okolic mieli okazję usłyszeć swoje ulubione utwory - od disco polo, przez klasyki rocka, aż do współczesnych artystów >>WIĘCEJ

Dobra muzyka i dobra kawa już jutro w Café Muza! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org