:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  8°C umiarkowane opady deszczu

Długi weekend na zambrowskich drogach

policja, Długi weekend zambrowskich drogach - zdjęcie, fotografia

Zambrowska policja dość pracowicie spędziła długi weekend. 6 kolizji, 2 kierowców jadących po spożyciu alkoholu, 1 kierowca z „zakazem” i osoba posiadająca środki odurzające.

Długi weekend za nami. Niektórzy z nas odpoczywali, drudzy musieli pracować, a jeszcze inni dbali o nasz bezpieczny powrót do domów po weekendowej labie. 

Zambrowscy policjanci dość pracowicie spędzili długi weekend. Od czwartku, 31 maja do niedzieli, 3 czerwca na drogach naszego powiatu odnotowano 6 kolizji drogowych. Na szczęście w zdarzeniach tych nikt nie ucierpiał.

Ponadto w tym czasie mundurowi zatrzymali 2 kierujących, którzy zdecydowali się usiąść za kierownicę w stanie nietrzeźwości. Rekordzistą okazał się kierowca  volkswagena - 3 promile alkoholu w organizmie. Kolejny nieodpowiedzialny kierowca prowadził bmw mając ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Natomiast podróżujący seatem nie zastosował się do sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Poza tym funkcjonariusze zambrowskiej policji zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie środków odurzających, przy którym ujawnili blisko gram białego proszku. Badanie wykazało, że jest to amfetamina.

Za swoje postępowanie mężczyźni odpowiedzą przed sądem.


Długi weekend na zambrowskich drogach komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się