:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  14°C rozproszone chmury

Długi sierpniowy weekend

Już jutro rozpoczyna się długi 3-dniowy weekend. Biorąc pod uwagę, że mamy dokładnie połowę sierpnia i zapowiadana jest ładna pogoda, pomysł na odpoczynek nad jeziorem czy morzem w czasie tego weekendu stał się bardzo popularny. Wiele osób zaplanowało na ten weekend wyjazd na łono natury: na Mazury, nad rzekę, nad morze, w góry itp. Jak się okazało bardzo rozsądnie zachowali się Ci, którzy już wcześniej zarezerwowali sobie kwaterę, ponieważ z tym dziś może być już trudniej. Praktycznie rzecz biorąc znalezienie i zarezerwowanie dziś kwatery na rozpoczynający się długi weekend graniczy z cudem.
Radio RMF FM już od kilku dniu ostrzegało aby nie wybierać się nad morze bez wcześniejszej rezerwacji kwatery, bo po przejechaniu około 500 km - na miejscu możemy się rozczarować. Praktycznie wszystkie pokoje gościnne, domki letniskowe i kwatery prywatne, a nawet miejsca na kempingach są już pozajmowane. Z naszych badań wynika, że podobnie rzecz się ma Mazurach. We wtorek zadzwoniliśmy do kilkudziesięciu losowo wybranych kwater prywatnych i domków letniskowych w popularniejszych miejscowościach na Mazurach, z zapytaniem o wolne miejsca na najbliższy weekend. Prawie we wszystkich przypadkach odpowiedź właścicieli była taka sama - "na ten weekend wszystko już jest zajęte".
A więc ostrzegamy przed jazdą "w ciemno" w najbliższych dniach. Dla osób, które jednak jeszcze dziś mimo wszystko chcą poszukać miejsca na wakacyjny wypoczynek podajemy kilka przydatnych adresów WWW, pod którymi znajdziecie dużo ofert kwater prywatnych domków letniskowych i pokoi gościnnych:
:: na Mazurach - www.e-mazury.com.pl
:: nad morzem - www.nadmorze.pl
:: inne internetowe oferty wypoczynku - sprawdź:
Katalog Stron WWW na Zambrow.org - kategoria Wczasy
Pogoda natomiast zapowiada się obiecująco. Prognozowane temperatury w czasie najbliższych dni wahają się w przedziale od 15 - 17 w nocy do 20 - 25 stopni C w dzień. Bez opadów, piątek i niedziela słoneczne, więcej chmur pojawi się nad Zambrowem jedynie w sobotę. Wiatr zachodni, początkowo dość silny (ok. 20 km/h), od niedzieli zacznie słabnąć. Podobna pogoda powinna utrzymać się w pierwszej połowie nadchodzącego tygodnia.
Wszystkim życzymy udanego odpoczynku.

Długi sierpniowy weekend komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org