:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  9°C pochmurno z przejaśnieniami

Dawca szpiku nadal poszukiwany!

społeczeństwo, Dawca szpiku nadal poszukiwany! - zdjęcie, fotografia

10-letni Igor z Zambrowa wciąż poszukuje dawcy szpiku. W najbliższą sobotę, 20 maja ambulans krwiodawstwa ponownie stanie nieopodal budynku Urzędu Miasta w Zambrowie. Każdy będzie mógł wpisać się do rejestru dawców szpiku oraz oddać krew.

Już w najbliższą sobotę, 20 maja ambulans krwiodawstwa ponownie stanie przy ul. Fabrycznej 3, nieopodal budynku Urzędu Miasta w Zambrowie. Jeśli chcesz i możesz pomóc 10-letniemu Igorowi z Zambrowa, zgłoś się w godz. od 9.00 do 14.00.

WAŻNE! Przed pobraniem krwi musisz wyrazić zgodę na wpisanie do rejestru dawców szpiku.

Z gorącą prośbą o pomoc w znalezieniu dawcy szpiku dla jednego z mieszkańców naszego miasta zwróciliśmy się do Państwa w sobotnim artykule (Poszukiwany dawca szpiku!). Podczas wczorajszej akcji zbiórki krwi do ambulansu krwiodawstwa zgłosiło się bardzo dużo osób i każda z nich chciała pomóc chłopcu w walce z chorobą. 10-letni Igor nawet się nie spodziewał tak dużego odzewu ze strony mieszkańców Zambrowa i okolic. Jednak wciąż poszukiwany jest dawca szpiku. Sytuacja chłopca jest bardzo poważna, dlatego prosimy:

Nie bądź obojętny - każda pomoc się liczy!

Igor i jego rodzina za pośrednictwem naszego Portalu bardzo dziękują za tak duży odzew ze strony zambrowian oraz wszelką okazaną pomoc.

Dawca szpiku nadal poszukiwany! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się