:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  18°C słabe opady deszczu

Darmowa linia autobusowa na Wszystkich Świętych

świąteczne, Darmowa linia autobusowa Wszystkich Świętych - zdjęcie, fotografia

Już jutro wszyscy wybierzemy się na groby naszych najbliższych. Aby ułatwić mieszkańcom Zambrowa dojazd na cmentarze zostanie uruchomiony specjalny autobus, który bezpłatnie dowiezie w okolice cmentarzy.

Wszystkich Świętych to czas, w którym masowo wyruszamy na groby naszych bliskich, odwiedzając cmentarze w całym kraju. W Zambrowie po raz pierwszy zorganizowana zostanie specjalna linia autobusowa dowożąca mieszkańców na cmentarze mieszczące się przy ul. Ostrowskiej i ul. Ks. H. Kulbata. Linia będzie bezpłatna.

Darmowe autobusy kursować będą w niedzielę, 1 listopada. Początkowy przystanek znajduje się na pętli przy ul. Magazynowej. Kolejne przystanki to: Magazynowa GS, ul. Ks. Kulbata, ul. Wolska, aleja Wojska Polskiego (obok sądu), aleja Wojska Polskiego (ZZPB), aleja Wojska Polskiego (obok dawnego RELAX-u), aleja Wojska Polskiego (obok dworca PKS), ul. Piłsudskiego, ul. Ostrowska (obok bramy cmentarza), ul. Ostrowska (CPN), ul. Białostocka i pętla przy szpitalu. W drodze powrotnej autokar będzie zatrzymywał się także przy ul. Marii Konopnickiej.

Jednocześnie przypominamy, że kierowcy muszą się wykazać dużo większą czujnością. W związku z Dniem Wszystkich Świętych wprowadzona została czasowa zmiana organizacji ruchu. O szczegółach tych zmian można przeczytać w naszym artykule: Wkrótce Dzień Wszystkich Świętych. Sprawdź lokalne zmiany w organizacji ruchu.

Poniżej zamieszczamy szczegółowy rozkład jazdy bezpłatnej linii autobusowej, która będzie kursować jutro, 1 listopada, a także plan miasta z kolejno ponumerowanymi przystankami autobusowymi.

Polecamy:
:: Wkrótce Dzień Wszystkich Świętych. Sprawdź lokalne zmiany w organizacji ruchu
:: W niedzielę śpimy dłużej

Darmowa linia autobusowa na Wszystkich Świętych komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org