:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?Czy jesteś gotowy na Jego zmartwychwstanie?

wydarzenia, jesteś gotowy zmartwychwstanie - zdjęcie, fotografia
Portal zambrow.org 14/04/2019 20:17
KWI 17
Sala bankietowa, ul. Fabryczna 10 w Zambrowie godz: 18:30

On, istniejąc w postaci Bożej, nie skorzystał ze sposobności, aby na równi być z Bogiem, lecz ogołocił samego siebie, przyjąwszy postać sługi, stawszy się podobnym do ludzi. A w zewnętrznym przejawie, uznany za człowieka, uniżył samego siebie, stawszy się posłusznym aż do śmierci - i to śmierci krzyżowej.

[Flp 2, 6-8]

 

W najbliższą środę, 17 kwietnia będziemy gościć w Zambrowie Leszka Korzenieckiego - znanego w całej Polsce i za granicą ewangelistę, chrześcijanina, autora wielu książek, m.in. „Bóg ciągle uzdrawia”, „Słowa, które darzą Życiem”, „Zbawienna decyzja”. Ponadto jest bohaterem artykułów (m.in. w Gościu niedzielnym czy ChnNews), a także reportaży (m.in. w TVN lub Na poddaszu). Na spotkanie zapraszają członkowie wspólnoty chrześcijańskiej Jeden Pan.

 

- „Chcielibyśmy, aby ten ostatni tydzień poprzedzający pamiątkę zmartwychwstania Pana Jezusa, był czasem poświęconym właśnie Jemu, abyśmy choć przez chwilę zastanowili się, czym jest dla nas teraz ofiara Jezusa Chrystusa." - mówią organizatorzy.

 

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego Jezus stał się człowiekiem i pozwolił ludziom, aby go zniszczyli, dlaczego On-Bóg usługuje ludziom, myje ich stopy, podczas gdy oni biczują Go i skazują na okrutną śmierć - to środowe spotkanie jest właśnie dla ciebie. Nie pozwól, aby świąteczne porządki przysłoniły Tego, który jest najważniejszy!

 

W imieniu organizatorów zachęcamy do skorzystania z tej niecodziennej okazji do spotkania i porozmawiania z niezwykłym i charyzmatycznym człowiekiem, który z chęcią dzieli się swoim doświadczeniem w relacjach z Bogiem. 

 

Leszek Korzeniecki będzie gościł w Zambrowie w środę, 17 kwietnia o godzinie 18:30 w sali bankietowej przy ul. Fabrycznej 10. Jeśli czujesz, że potrzebujesz zmiany swojego dotychczasowego życia, pragniesz uzdrowienia lub uwolnienia - TO SPOTKANIE JEST DLA CIEBIE! 

 

Warto dodać, że nie jest to pierwsze spotkanie z Leszkiem Korzenieckim w Zambrowie. Ewangelizator gościł już kilkukrotnie w naszym mieście, przyciągając rzeszę pragnących doświadczyć życia z Bogiem.

 

Wstęp wolny! Zapraszamy!

 

                                        Środa, 17 kwietnia 

                                           godzina 18:30

                                         Sala bankietowa

                             ul. Fabryczna 10 (przy kominie)

                                              Zambrów

 

Zobacz video z marcowego spotkania z Leszkiem Korzenieckim.

Część 1 z 2:

               

 

Część 2 z 2:

               

 

Reklama

Czy jesteś gotowy na Jego zmartwychwstanie? komentarze opinie

 • gość 2019-04-15 09:53:34

  Znowu mieszanie w umysłach katolików? Co to za nauki religijne w sali bankietowej i kto to sponsoruje??? Nie dajmy się zwieść fałszywym prorokom !!!

 • gość 2019-04-15 16:06:55

  Zielonoświątkowcy i jehowici to podobne organizacje mające za główny cel (chociaż oficjalnie nie podawany) sianie zamętu wśród katolików.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-15 16:07:09

  Też jestem takiego zdania po co mieszać ludziom w głowach ....ruch charyzmatyczny w kościele katolickim to nie to samo co u prostestantow oni nie uznają Matki Boskiej !!!!! Co na to księża z naszych parafii ? Dlaczego tego Pana tak tutaj starsznie reklamują , kto za to otrzymuje kasę ? Proszę o podawanie w takich sponsorowanych artykułach całej prawdy a nie półprawdy !!!!!!!!

 • gość 2019-04-15 16:40:57

  Wszyscy jesteśmy chrześcijanami, dążymy do zjednania, a nie pogłębiania rozdziałów.

 • gość 2019-04-15 16:56:39

  wcale ze nie róznice Kościoły zielonoświątkowe a Kościół katolicki – różnice 1) Wspólnoty zielonoświątkowe – podobnie jak inne wspólnoty protestanckie – przyjmują, że Pismo Św. stanowi nieomylną i samowystarczalną normę wiary i życia chrześcijańskiego. Natomiast Kościół katolicki uznaje, że źródłem wiary równie istotnym i ściśle połączonym z Biblią, jest żywa – bo kontynuowana przez biskupów – Tradycja apostolska i związany z nią Urząd Nauczycielski Kościoła. 2) Zgodnie z protestancką zasadą „Solus Christus” („Tylko Chrystus”) zielonoświątkowcy uważają Chrystusa za jedynego pośrednika między Bogiem Ojcem a człowiekiem. Tym samym odrzucają kult Maryi, kult świętych oraz wiarę w ich wstawiennictwo. 3) Wspólnoty zielonoświątkowe uznają dwa sakramenty (tzw. ustanowienia Chrystusowe): chrzest oraz komunię świętą (zwaną Wieczerzę Pańską). Chrzest udzielany jest tylko osobom dorosłym przez całkowite zanurzenie w wodzie (nie praktykuje się chrztu niemowląt). Wierni przyjmują komunię świętą pod dwoma postaciami: chleba i wina. 4) W pentekostalizmie nie ma sakramentu spowiedzi ani zwyczaju spowiedzi usznej, ale zdarza się, że wierny wyznaje grzechy w trakcie rozmowy duszpasterskiej, jeżeli czuje taką potrzebę. 5) We wspólnotach zielonoświątkowych udzielane są również śluby, ale zawarte związki małżeńskie nie mają rangi sakramentu. 6) Zielonoświątkowcy odrzucają kult relikwii, obrazów, wiarę w czyściec, odpusty. 7) Nabożeństwa odprawiane w Kościołach zielonoświątkowych cechuje szeroko idąca spontaniczność. Wierni śpiewają wspólnie pieśni, modlą się głośno własnymi słowami, wznoszą ręce, klaskają, a nawet tańczą. Dużą rolę odgrywa żywa muzyka – we wspólnotach pentekostalnych korzysta się z różnych instrumentów, m.in. fortepianu, perkusji, gitary elektrycznej, które są zakazane w liturgii Kościoła katolickiego. W trakcie nabożeństw dochodzi do manifestacji darów Ducha świętego z mówieniem językami (glosolaliami) włącznie. Często członkowie zboru opowiadają także o swojej drodze duchowej i przeżyciach związanych z Bogiem (są to tzw. świadectwa wiary). 8) Zielonoświątkowcy – tak jak pozostali protestanci – nie uznają zwierzchnictwa i nieomylności papieża; nie mają też swojego odpowiednika Ojca Świętego, więc w rezultacie poszczególne Kościoły i wspólnoty pentekostalne są od siebie niezależne; 9) Podstawową jednostką organizacyjną w Kościołach zielonoświątkowych jest zbór, na czele którego stoi pastor oraz rada starszych. 10) W Kościołach zielonoświątkowych nie ma święceń kapłańskich; duchownych nie obowiązuje celibat.

 • gość 2019-04-15 17:07:55

  Przecież to wszystko to jedne wielkie oszustwo Oni kiedyś ludzi palili na stosach, wieszali czarownice, robili krucjaty, zamordowali 50 milionów indian w Ameryce Północnej ... W czasach pożogi I i II wojny światowej nie było papieży i innych tego typu oszustów tak się ukryli , że nawet historia nie jest w stanie tego wytłumaczyć Zginęło wtedy ogólnie ponad 30 milionów istniej ludzkich a kościół katolicki miał to w dupie i jeszcze w czasie II wojny światowej salutował hitlerowcom Nigdy więcej watykańskiej okupacji i Pedofile kościelni, ukrywani przez naszego wielkiego świętego z obrazków jeszcze chodzą i ofiarom w twarz się śmieją

 • Gość - niezalogowany 2019-04-15 17:17:46

  "Co na to ksiadz" a co ma gadać? Hehe ksiądz pilnuje swojego 'interesu' a pastor swojego i tu i tam może przyjść każdy i zobaczyć jak wygląda msza w kościele katolickim i jak nabożeństwo czy wykład u protestantów. Po co zachodzić w głowę co na to ksiądz a co soltys hehe jak coś jest innego od ogółu to spalić ich na stosie ma ksiądz nakazać? Hehe

 • gość 2019-04-15 17:23:02

  Mamy XXI wiek. Ludzkość przeszła przez doświadczenia różnego okrucieństwa, może już się opamięta? Może już nie narodzi się kolejny zwyrodnialec otumaniający społeczeństwo i doprowadzający do kolejnych ludobójstw, nie będą nas palić na stosie czy w piecach .... chociaż trafiają się chore z nienawiści szczególnie do innych, do obcych jednostki gotowe do takich zbrodni. A to, że ludzie poszukują wiary w różnych wspólnotach, poszukują dla siebie różnych dróg - nie jest jakimś ewenementem w obecnych czasach. Każdy ma do tego prawo. I raczej jakiekolwiek uprzedzenia są obciachowe , są nie na czasie - po prostu lepiej ich nie miec. A już na pewno nie trzeba się martwić, że ktoś komuś namiesza w głowie. Mniej więcej wszyscy mamy taką samą świadomość oraz na tyle inteligencji, by dokonać samemu rozeznania, co dla mnie dobre, a co nie.

 • gość 2019-04-15 17:25:28

  Niebezpieczne są jedynie niektóre sekty, ale jest nad nimi pełna kontrola w ramach ogólnej inwigilacji. Tak że nie bój żaby, jeśli ktoś się boi :)

 • Gość - niezalogowany 2019-04-15 17:26:26

  Tak pedofile złoczyńcy oszuści zboczeńcy to tylko w kk a nigdzie indziej ...o czym my tu piszemy .....w każdym środowisku można doszukać się takich niestety ...nawet w szkołach oni też kasę ciągną od wiernych ....

 • gość 2019-04-15 17:48:05

  Zycia z tzw bogiem w szczególności doświadczają dzieci w hospicjach ... TAM JEST PRAWDZIWY BÓG 5 letnie dziecko umiera z rakiem w głowie. BÓG TAK CHCIAŁ Ludzie, w głupoty wierzycie i tyle ... nie ma nic po śmierci... no chyba że i dinozaury tam będą, astekowie i majowie

 • gość 2019-04-15 17:48:34

  Najwięcej pedofilów w domach rodzinnych się gnieździ, skryci za czterema ścianami, nieuchwytni, trudni do zdemaskowania.

 • gość 2019-04-15 17:50:13

  Jeśli nawet po śmierci nic nie ma, to warto jednak żyć tak, jakby było i sąd ostateczny czekał jednak na każdego.

 • gość 2019-04-15 17:53:01

  o kurde paili czarownice to ja daję nogę stad hahah a teraz tak poważnie od tego czegos bo nie nazwe tego chrześcijaństwa po sekte to juz po sasiedzku

 • gość 2019-04-15 18:22:25

  Polak wierzy w tradycję i na tym opiera się cała nasza kultura. Tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie jest piękna i pełna rodzinnych akcentów. Wspólne święta, wspólny stół, życzenia, prezenty, choinka, jajka na wielkanoc. To, że większość katolików przy stole nie może patrzeć na siebie to już inny temat. Ojciec nie może patrzeć na syna, mamusia na synową, teściowa na zięcia - to typowy polski obrazek świąt każdych. A póżniej te jełopy wsiadają za kierownice samochodów i w wyprawach świątecznych - pustych bo większość dziadostwa nawet nie rozumie świąt- zabija siebie i innych na drodze. Polaki cebulaki, przkonani, że są jakimś tam narodem wybranym, żrą u mamusi a póżniej obsrywają swoją bieliznę.

 • gość 2019-04-15 18:56:09

  Jak umiera 2 letnie dziecko i stary niedolezny i lezący od 20 lat chlop w wieku 100 lat to jak będą wyglądali po tzw zmartwychwstaniu ? Dziecko będzie w niebie wiecznie tym dzieckiem?a ten stary zawsze bedzie w niebie leżącym starym ? Jak to będzie? A jak umiera dziecko ochrzczone dwu miesieczne to jak bedzie w raju po smierci ? Na wiecznosc bedzie niemowlakiem ?? Po co wogóle wierzyć w takie głupoty ? Wiadomo, że nie ma nic po śmierci, ciało to tylko kupa mięsa, potem gnój, potem kości i tyle. A co z tymi, ktorzy nie mogli sie ochrzcic ? Bo nawet o takiej możliwości nie wiedzieli Są potępieni ? Wiara chrześcijańska jest głupia i żeruje od 2000 lat na ludzkiej głupocie i ciemnocie

 • gość 2019-04-15 19:06:50

  Niestety, ale piszesz prawdę! Ja nienawidzę świąt, a ci wszyscy nadęci wierni w kościele wyglądają jak gęsi i indyki, strach się zbliżyć, żeby ktoraś nie uskubnęła albo ktoryś swoja grdyką nie zagulgotał!

 • Gość - niezalogowany 2019-04-15 19:16:36

  A co na to ksiądz? Hehehe

 • gość 2019-04-15 19:22:22

  Panuje nad trzodą :)

 • gość 2019-04-15 19:28:06

  Oni ślubują Bogu i składają przed Nim święcenia kapłańskie. Potem chcą tylko kasy, kobiet, molestują dzieci i jeszcze chcą zeby im sie spowiadać. Tylko kasa się liczy dla nich i strzyżenie baranów szczególnie na święta, które dla nich to żniwo. Zapukaj na plebanie w nocy i poproś o nocleg ...żaden Cie nie wpuści.

 • gość 2019-04-15 19:46:43

  A po co na kościołach są piounochrony?? Bo oni sami nie wieżą w siłe modlitwy i jakąś tam opatrzność. Ile byś się nie modlił to i tak nic z tego. Klepanie zdrowasiek Cie nie uleczy, niestety.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-15 21:36:50

  Ludzie małej wiary nawróćcie się .....żeby coś wiedzieć trzeba się tym interesować jak można malować obraz gdy nie wie się jak to robić...w życiu najważniejsza jest miłość i szacunek do wszystkiego Bóg z wami.

 • gość 2019-04-16 07:18:15

  Mówienie do ludzi : "Ludzie małej wiary" - to brak szacunku do ludzi! Nawrócenie proszę zacząć od siebie!

 • gość 2019-04-16 07:47:31

  Ewangelia: "Gdy wszedł do łodzi, poszli za Nim Jego uczniowie. 24 Nagle zerwała się gwałtowna burza na jeziorze, tak że fale zalewały łódź; On zaś spał. 25 Wtedy przystąpili do Niego i obudzili Go, mówiąc: «Panie, ratuj, giniemy!» 26 A On im rzekł: «Czemu bojaźliwi jesteście, małej wiary?» " .............. Jezus, Bóg, w którego wierzymy, wie lepiej od Ciebie, czy jesteśmy ludźmi małej wiary i gdyby nam takie słowa powiedział, byłyby uzdrawiające. Ale TY nie jesteś Jezusem. jeśli do kogokolwiek mówisz "ludzie małej wiary" - to postrzegany jesteś jako schizofrenik , któremu wydaje się, że jest Jezusem. Jeżeli naprawdę uzdrawiasz, być może masz taki dar od Boga.

 • gościec - niezalogowany 2019-04-16 09:49:29

  Jedni mają Biblię, inni Biblię i tradycję. Ci pierwsi idą za Słowem Bożym, drudzy łączą Słowo Boże z ludzkimi tradycjami. Bóg dał każdemu z nas wolność wyboru i każdy może wybrać, co jest dla niego ważne. Niech więc nikt nikogo nie osądza, tylko zastanowi się dokąd zmierza i czy to podoba się Bogu...

 • gość 2019-04-16 13:00:00

  Tak, ale jeśli ktoś ma moc uzdrawiającą - to oby jak najczęściej odwiedzał i uzdrawiał takie miejsca pełne zagnieżdżonych wirusów! grzybów! bakterii! wszelkich ziaren zła!

 • gość 2019-04-16 13:33:42

  Całe piekło będzie usłane głowami księży. Każdego rozliczą po śmierci. Co to za księża co przyczyniają się do rozpadu małżeństwa. WSTYD kapelanie z pomu.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-16 14:20:02

  Księża sa dużej wiary wiadac po postępowaniu jednego [komentarz usunięto] Wchodzą w butach w czyjeś małżeństwo, uwodzą żony i młode dziewczyny i co przerażające młodych chłopców. Oni sie dziwią ze ludzie odwracają się od kościoła to popatrzcie jaka patologia wśród księży panuje. Wiestem zdziwiona ze ten kapelan co rozbił kochającą się rodzinę odprawia mszę. Dobrze namieszal tej kobiecie w głowie wystarczy spojrzeć na jej Facebooka, a u niego tylko fotki z kobietami i to jest ksiądz. Ciekawe czy weźmie przyjaciółkę na następną wycieczkę.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-16 16:23:06

  Powiem tak, ze najgorsze kłamstwo jakie przyciągają kapłani to celibat. Każdy człowiek facet ma pociąg seksualny, potrzebuje zainteresowania podniecenia i miłości. Ksiądz to nie kosmita to zwykły człowiek nie święty itp jak przysiega czystość to na starcie klamie i ze zdrowego chłopa staje sie chorą osobą , która musi ciągle powstrzymywać swoją naturę. Tak sie dzieje ze księża szukają paranormalnych rodzin i przyssie sie jak pijawka, wypoczęty wypachniony gość i powoli zdobywa swą ofiarę żeby sie dowartosciować.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-16 16:25:22

  A to chodzi o tego [komentarz usunięto] czy jakiegoś kapucyna.

 • gościec - niezalogowany 2019-04-16 17:09:07

  Tak łatwo dostrzegacie drzazgę w oku innej osoby, ale swojej belki już nie? Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamień. Każdy odpowiada za swoje życie, to niech się nim zajmie. Zbawienie jest w Jezusie, a nie w księdzu. Bóg osądzi każdego, nawet księdza :)

 • gość 2019-04-16 17:26:26

  Zgadzam sie na zniesienie celibatu ksieży pod warunkiem ze na utrzymanie swoje i tych kochanek, żon i kochanków ukrytych gejów nie będą dostawać ani grosza z publicznych pieniedzy Dzieci swoje niech utrzymują ze swoich pieniędzy Inaczej to ciąć jaja w seminariach żeby żaden palant w sutannie nie miał możliwości ruchać cudzych żon i dzieci

 • gość 2019-04-16 17:29:28

  Zanim Bóg osądzi, to księża muszą może nawet bardziej niż osoby świeckie liczyć się z osądem ludzi i sami siebie tym bardziej pilnować, by nie siać zgorszenia. Czasami ten osąd ludzi jest niesprawiedliwy, jest plotką, szkalowaniem albo urojeniami chorej osoby. Ja miałam często do czynienia z dziewczyną chorą na schizofrenię. Zanim zamknięto ją w zakładzie opiekuńczym, gdy zaczęła stanowić zagrożenie - opowiadała o innych tak pikantne historie związane z seksem, że przykro było słuchać. Ona nie kłamała, słyszała odgłosy, dźwięki gdzieś za ścianą i obrazy same jej się przedstawiały w wyobraźni. Kiedy człowiek pada ofiarą opowieści tak chorej osoby - nic na to poradzić nie może. Jest to okropne, ale trzeba się pogodzić z tym, ze taka osoba postrzega nas inaczej.

 • gościec - niezalogowany 2019-04-16 18:28:18

  Nie jest ważne jak postrzega nas inna osoba. Najważniejsze jak widzi nas Bóg. Ja chcę podobać się Jemu. Żyję tak jak On tego chce. Nie jestem doskonały, upadam, ale zawsze mam Jego obok siebie i ZAWSZE mogę na Niego liczyć. Wszystko przeminie - ja przeminę, moje dzieci, sąsiedzi, przyjaciele i wrogowie, ale ON JEST ZAWSZE. I co najciekawsze - On we mnie wierzy!

 • Gość - niezalogowany 2019-04-16 18:30:30

  A dlaczego administrator usunął [komentarz usunięto]. Po co to robisz niech ludzie wiedzą co za męda stoi za ołtarzem i ładnie mówi kazania, to co zrobił jest przeciwieństwem jego słów. Jestem zdziwiona ze kuria pozwala na takie zachowania księży i ich bezkarność. Zobaczymy czy zamiotą to pod dywan, a ty milicjancie [wulgaryzm usunięto] jak najszybciej do kurii i o wszystkim powiedz najlepiej z adwokatem.Pozdro

 • Gość - niezalogowany 2019-04-16 18:33:17

  Boga nie mieszajcie kachani w błędy zwykłych ludzi. Ksiądz też jest zwykłym człowiekiem i powinien ponieść konsekwencję swoich czynów.

 • gość 2019-04-16 19:30:04

  A jeśli tych czynów nie popełnił, a ktoś go szkaluje, to kto powinien ponieść konsekwencje?

 • Gość - niezalogowany 2019-04-16 20:14:11

  Temat roku ksiądz policjant i nauczycielka śmieszne Zambrów to gniazdo plotek

 • Gość - niezalogowany 2019-04-16 20:17:07

  Temat roku ksiądz policjant i nauczycielka śmieszne Zambrów to gniazdo plotek

Dodajesz jako: |

Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Drukarnia opakowań poszukuje

Drukarnia opakowań poszukuje pracownika na stanowisko operatora drukarki fleksograficznej. Wymagane wykształcenie minimum średnie, najlepiej..


Zobacz ogłoszenie

SERWIS KOMPUTEROWY SPEEDCOMP

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem: - KOMPUTERÓW - TELEWIZORÓW - TELEFONÓW - oraz wielu innych URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH Instalacja i..


Zobacz ogłoszenie

Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


Zobacz ogłoszenie

Specjalista ds. obsługi

Do naszej fabryki okien w Starym Laskowcu poszukujemy kandydatów do pracy jako: Specjalista ds. obsługi klienta: Do głównych zadań osoby..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam nowe dwupokojowe

Mam do sprzedania idealne, nowe, wykończone pod klucz 2-pokojowe mieszkanie w Zambrowie przy ul. Pułaskiego, na drugim piętrze. Główne atuty..


Zobacz ogłoszenie

Super dyskretny zarobek!

Hej popatrz, niby dlaczego nie miałabyś zarobić swoich Pieniędzy w lekki, miły i przyjemny sposób w całkowitej tajemnicy przed całym światem? Na..


Zobacz ogłoszenie

Działka 7315m2, Jabłoń

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka o powierzchni 7315m2 położona w miejscowości Jabłoń Kościelna, gmina Nowe Piekuty,..


Zobacz ogłoszenie

WĘGIEL BRYKIET PELLET

Skład opału w Wiśniewie k/Zambrowa oferuje: * WĘGIEL KOSTKA, ORZECH * BRYKIET DRZEWNY KOSTKA, WAŁEK * PELLET DRZEWNY DIN PLUS A1 * PELLET DRZEWNY..


Zobacz ogłoszenie

SPRZEDAM GOLFA GOAL

rok produkcji - 2006 pojemność - 1,4 benzyna ******* WERSJA GOAL ******** /////////////// 2 KOMPLETY KÓŁ //////////////// //// FELGI Z..


Zobacz ogłoszenie

Mieszkanie 71,66m2, ul.

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 71,66 m2 położone na VI piętrze w bloku z windą przy ul. Papieża Jana..


Zobacz ogłoszenie

Naprawa komputerów i laptopów,

Zajmujemy się profesjonalnie: - naprawą komputerów - naprawą laptopów - naprawą telefonów - naprawą tabletów - naprawą nawigacji - naprawą..


Zobacz ogłoszenie

Opieka nad starszą panią 2

Praca dla miłej i uczciwej pani z podstawową znajomością języka niemieckiego lub angielskiego. Praca w okolicach Stuttgartu polegająca na opiece nad..


Zobacz ogłoszenie

FOLIA POWER STRETCH - ROLNIK

W OFERCIE FOLIA: POWER STRETCH 750 POWER STRETCH 500 ENSIBAL 750 ENSIBAL 500 I WIELE INNYCH FOLIA I SIATKA NA PRYZMĘ - WSZYSTKIE WYMIARY WORKI..


Zobacz ogłoszenie

Okazja ! Dom 123m2 w pełni

Sprzedam ładny w pełni wyposazony dom na ulicy Polnej w Wygodzie link..


Zobacz ogłoszenie

Montaż klimatyzacji w domach,

Nasza firma klimapodlasie.pl oferuje montaż klimatyzacji odpowiedniej do metrażu Twojego pomieszczenia. Szybka realizacja. Do 10 lat gwarancji...


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam działkę

Sprzedam atrakcyjną działkę położoną we wsi Nowe Wierzbowo (ok. 5 km od Zambrowa) o powierzchni 3000m2. Wydana decyzja o warunkach zabudowy na..


Zobacz ogłoszenie

Rozbiórka wyburzenie budynku w

Świadczymy kompleksowe usługi rozbiórek i wyburzeń domu, obory, budynku gospodarczego, użytkowego i innych obiektów. Działamy w tych miastach: -..


Zobacz ogłoszenie

Usługi maszynami budowlanymi

Świadczy usługi maszynami budowlanymi, tj. koparki, koparko-ładowarki, wywrotki. Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż materiały budowlane tj...


Zobacz ogłoszenie

Ekogroszek Extra transport hds

Zapraszamy do zakupu węgla EKOGROSZKU EXTRA. Parametry ekogroszku: -zawartość popiołu 5,5% - wartość opałowa 25-27 MJ/kg Węgiel suchy magazynowany..


Zobacz ogłoszenie

Profesjonalny Serwis Sprzętu

Zapraszamy Do Serwisu Mieszczącego się na ul.Aleja Wojska Polskiego 11(wejście od szczytu). Oferujemy Profesjonalne Naprawy W Przystępnych Cenach :..


Zobacz ogłoszenie

KLIMATYZACJA napełnianie,

Oferujemy usługę nabijania oraz odgrzybiania klimatyzacji samochodowych. Bardzo atrakcyjne ceny! Odgrzybianie (bardzo skuteczne) już od 40 zł...


Zobacz ogłoszenie

PIASEK ŻWIR CZARNOZIEM

Sprzedajemy piasek, żwir, czarnoziem, kruszywo drogowe i inne kruszywa. Sprawna obsługa i szybka dostawa to nasze priorytety. Zadzwoń: tel...


Zobacz ogłoszenie

PRACOWNIK PRODUKCJI

Firma MONOLIT poszukuje aktualnie pracownika na stanowisko PRACOWNIK DZIAŁU PRODUKCJI Zakres obowiązków: - praca fizyczna w dziale produkcji..


Zobacz ogłoszenie

Mieszkanie 56,20m2, ul. 71

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 56,20m2 położone na III piętrze w bloku przy ulicy 71 Pułu Piechoty w..


Zobacz ogłoszenie

Działka 6000 m2 Wdziękoń

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka o powierzchni 6000m2 położona w miejscowości Wdziękoń Pierwszy, gm. Zambrów...


Zobacz ogłoszenie

FOLIA, SIATKA , SZNUREK DO

SKLEP HAPROL ZAPRASZA W NASZEJ OFERCIE M.IN -FOLIA DO SIANA I SŁOMY- BIAŁA, ZIELONA, CZARNA I PRZEZROCZYSTA STRETCH, 500 LUB 750 -SZNUREK DO PRAS I..


Zobacz ogłoszenie

IDEALNA DZIAŁKA POD INWESTYCJE

Sprzedam działkę o powierzchni 0,67 ha, która znajduje się przy węźle Kołaki Kościelne. Idealna pod inwestycje, utwardzony wjazd, linia elektryczna..


Zobacz ogłoszenie

MIESZKANIE 3 POKOJE UL.

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie w Zambrowie na ul. Pułaskiego (nowe osiedle) na trzecim pietrze o powierzchni 54,5m2. w skład którego wchodzą..


Zobacz ogłoszenie

Ozonowanie klimatyzacji,

Zapraszam do skorzystania z usługi odgrzybiania klimatyzacji samochodowej. Odgrzybianie metodą ozonowania. Metoda bardzo skuteczna. Koszt od 40 zł...


Zobacz ogłoszenie

Wakacje w Augustowie

Do wynajęcia nowoczesny apartament w Augustowie w ośrodku wczasowym Marina Borki nad jeziorem Necko. 2 sypialnie (4 pojedyncze łóżka z możliwością..


Zobacz ogłoszenie

FOLIA, SIATKA, Maszyny, części

Zapraszamy do sklepu rolniczego „ROLNIK”.. Sklep znajduje się przy ul. Białostockiej 38 w Zambrowie (posesja ze stawem; wjazd od ulicy Wiśniowej -..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam dwie atrakcyjne

Sprzedam dwie atrakcyjne działki położone we wsi Nowe Wierzbowo (ok. 5 km od Zambrowa) o powierzchni 3000m2 i 1500 m2. Wydana decyzja o warunkach..


Zobacz ogłoszenie

Działka Wola Zambrowska

Sprzedam działkę z warunkami zabudowy o powierzchni 1000m2 ( 25x40) w Woli Zambrowskiej bezpośrednio położona przy drodze asfaltowej. Teren suchy i..


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"