:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  13°C słabe opady deszczu

Co zobaczymy w Samsung Galaxy S8?

artykuł sponsorowany, zobaczymy Samsung Galaxy - zdjęcie, fotografia

Jak już od dawna wiadomo, w lutym 2017 roku zostanie zaprezentowany najnowszy model smartfona marki Samsung. Wiele z nas nie może się już doczekać, gdy Samsung Galaxy S8 oficjalnie wejdzie do sprzedaży. Jakie innowacyjne rozwiązania zobaczymy w najnowszym modelu niezwykle popularnej na polskim rynku firmy produkującej smartfony?

Co już wiadomo?


Zwyczajem stało się, że Samsung prezentuje najnowsze modele telefonów z początkiem roku kalendarzowego. W tym przypadku tradycji stanie się zadość i najnowszy flagowiec Samsunga zobaczymy już za niecałe dwa miesiące. Od dwóch lat firma prezentowała nam smartfony w dwóch wersjach – z płaskim i zakrzywionym ekranem. W tym przypadku ma być jednak inaczej. Użytkownicy nie będą mieli wyboru, gdyż na rynek trafią jedynie modele z zagiętym ekranem. Dodatkowo Samsung postanowił zrezygnować ze stosowanego dotychczas w każdej wersji telefonu fizycznego przycisku Home, na korzyść skanera linii papilarnych umieszczonego pod szkłem. Rozwiązanie to sprawi, że użytkownicy poprzednich modeli serii S będą musieli przyzwyczaić się do nowej obsługi sprzętu.

Galaxy S8 jako pierwszy otrzyma Bluetooth 5.0, dzięki któremu będzie można przesyłać pliki dwa razy szybciej niż przy pomocy wersji 4.0. Najprawdopodobniej Koreańczycy zdecydują się również na zastosowanie podwójnego aparatu, na który inni producenci postawili już jakiś czas temu oraz na nowe funkcje zoom. Tak naprawdę jeszcze nie wiadomo, jakie to będą funkcje, dlatego na precyzyjniejsze informacje będziemy musieli jeszcze poczekać.

Kiedy i za ile?

Najprawdopodobniej oficjalna premiera Samsung Galaxy S8 będzie miała miejsce 26 lutego 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze żadnej informacji o cenie tego cacka, jednak nie trudno się domyślić, że tanio raczej nie będzie. Biorąc pod uwagę cenę jego poprzednika możemy spekulować, że za nowego flagowca przyjdzie nam zapłacić nawet 3 tysiące złotych.

Z obawy przed zniszczeniem

Wielu będzie się długo zastanawiać zanim zdecyduje się zakupić najnowszy model smartfona. Pierwszym krokiem jaki należy wykonać zaraz po jego kupnie jest wykup polisy (np. https://www.gadget-cover.com/mobile-phone-insurance), dzięki której wypłacone zostanie nam odszkodowanie w przypadku mechanicznego uszkodzenia sprzętu, jak również odszkodowanie w przypadku kradzieży urządzenia. Jest to korzystne rozwiązanie w szczególności dla osób, których w przeszłości zdarzyło się uszkodzić smartfona. Ogromną zaletą jest, że tego rodzaju polisa działa na terenie całej Unii Europejskiej.

Co zobaczymy w Samsung Galaxy S8? komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org