:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  8°C bezchmurnie

Co robisz, aby uwierzyć? [video]

Co musi się stać, aby 15-letni chłopak prawdziwie uwierzył w Boga i Jego Słowo zawarte w Piśmie Świętym? Jak udaje mu się utrzymać i wzrastać w wierze? Jak to możliwe, że mimo młodego wieku, słuchają go tłumy nie tylko w Polsce, ale i zagranicą? Zobacz wywiad z charyzmatycznym katolikiem - Marcinem Zielińskim.

O co chodzi w Świętach Wielkanocnych? Najważniejsze i najradośniejsze chrześcijańskie święta kojarzą nam się z jajkami, kiełbasą i uginającymi się od jedzenia stołami. Czy w tym świętowaniu nie zabrakło z czasem prawdziwej radości ze Zmartwychwstania Jezusa? Czy naprawdę zdajemy sobie sprawę z tego, co wykonało się na krzyżu? Czy w rodzinnym gronie dzielimy się naszymi osobistymi relacjami z Bogiem? Czy w ogóle je mamy? Nie każdy wie, w jaki sposób można wzrastać w wierze. Gnani codziennymi obowiązkami, nie zastanawiamy się nad naszą duchowością. Zazwyczaj ograniczamy się do mszy świętych.

Niech ten świąteczny czas będzie pretekstem do zatrzymania się i wyłączenia na chwilę z szarości życia. W dzisiejszym materiale video chcemy pokazać, że można żyć inaczej. Ostatnio, na zaproszenie Wspólnoty Juda z parafii pw. Ducha Świętego w Zambrowie, lider Wspólnoty Uwielbienia „Głos Pana” ze Skierniewic - Marcin Zieliński poprowadził w naszym mieście zamknięte warsztaty posługi charyzmatycznej. Młody człowiek, który na co dzień doświadcza żywego Boga, który poważnie traktuje obietnice zawarte w Piśmie Świętym mówił m.in. jak modlić się o uzdrowienie i widzieć efekty tej modlitwy.

W trakcie jednodniowych konferencji udało nam się przeprowadzić z Marcinem krótki wywiad, w którym opowiada, jak to się stało, że znalazł się w właśnie tym miejscu, o swojej relacji z Bogiem, o sposobach budowania wiary i utrzymania ognia Ducha Świętego, a także jego pierwszej książce pt. „Rozpal wiarę, a będą działy się cuda”.

Jeżeli kiedykolwiek choć przez chwilę zastanawiałeś się: „Czy można zakochać się w Jezusie? Tak po prostu, mimo wszystko. Jak pogodzić tę miłość z codziennymi obowiązkami? Zwłaszcza jak ma się 15-25 lat i mnóstwo innych atrakcji dookoła. W jaki sposób budować swoją wiarę? Czy warto poświęcać codziennie czas na modlitwę i rozmowę z Bogiem?”, to ten wywiad z Marcinem Zielińskim jest właśnie dla ciebie!Polecamy:
:: Rozważali Mękę Pańską [foto]
:: Zambrów pamięta o świętym Janie Pawle II [foto]
:: Trwają zapisy na kurs wychowawców kolonijnych
:: Do zakochania jeden krok… i co dalej? [foto]
:: Błogosławiony ksiądz z Kołak Kościelnych?
:: Koncert w parafii „Ducha” zwieńczył warsztaty liturgiczno-muzyczne [video]

Co robisz, aby uwierzyć? [video] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org