:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  12°C pochmurno z przejaśnieniami

Co? Gdzie? Kiedy? - imprezy kulturalne i sportowe na najbliższe dni

wydarzenia, Gdzie Kiedy imprezy kulturalne sportowe najbliższe - zdjęcie, fotografia

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kulturalną i sportową na najbliższe dni. Przypominamy również o trwających zapisach na wakacyjne wyjazdy oraz imprezy sportowe.

WYDARZENIA KULTURALNE

19 kwietnia (czwartek)
Filia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zambrowie zaprasza na spotkanie autorskie z Anną Partyką-Judge, która choć z zawodu jest muzykiem, debiutowała jako autorka wierszy, a obecnie znana jest bardziej jako autorka powieści. Początek o godzinie 13:00. Wstęp wolny.

***
19 kwietnia (czwartek)
W Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich w Łomży przy ul. Sadowej 12A o godzinie 18:30 będzie można usłyszeć Orkiestrę Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego w Łomży pod batutą Marka Pijarowskiego. W koncercie pt. „Mistrzowie batuty - Marek Pijarowski” wystąpią również Cezary Gójski – skrzypce oraz Adrian Stanciu (Rumunia) – altówka. W programie: W.A. Mozart, J. Haydn, P. Warlock.

***
20 kwietnia (piątek)
Miejski Dom Kultury - Dom Środowisk Twórczych w Łomży zaprasza do Galerii Pod Arkadami (Stary Rynek w Łomży) na promocję albumu łomżyńskiego środowiska fotograficznego pt. „Łomża – miasto nad Narwią”. Początek o godz.18:00. Wstęp wolny.

***
23 kwietnia (poniedziałek)
Miejska Biblioteka Publiczna w Łomży zaprasza na spotkanie z Beatą Gołaszewską autorką książki „Ambasadorowa", opowiadającej o losach Ewy Winiarskiej, która przytłoczona odwiecznym protektoratem matki i zniechęcona biernością ojca, poszukuje upragnionej miłości, jako źródła życiowego spełnienia. Spotkanie odbędzie się o godz. 18:00 w czytelni MBP, ul. Długa 13 w Łomży.

***
24 kwietnia (wtorek)
Wieczór autorski z Bolesławem Jerzym Kozłowskim - niegdyś gitarzystą, wokalistą amatorem, chórzystą Operetki Lubelskiej, chórmistrzem w zambrowskim LO, byłym siatkarzem „Olimpii” Zambrów, uczestnikiem wielu wycieczek i wojaży zagranicznych, autorem okazjonalnych tekstów poetyckich, dzienników, felietonów i reportaży. Wtorkowe spotkanie, połączone z występem wokalno-słowno-muzycznym, będzie poświęcone dwóm publikacjom: „Rzeka wspomnień, czyli sumowanie” oraz „Fraszki, poważki i słowne igraszki”. Zapraszamy na godzinę 18:00 do filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zambrowie, al. Wojska Polskiego 25. Wstęp wolny.

WYDARZENIA SPORTOWE

21 kwietnia (sobota)
Olimpia Zambrów zmierzy się na własnym boisku z prowadzonym przez byłego selekcjonera reprezentacji Polski w piłce nożnej Franciszka Smudę Widzewem Łódź. Początek spotkania o godzinie 16:00.

***
Trwają zapisy
na IV Zambrowski Bieg Uliczny, który odbędzie się 1 maja na Stadionie Miejskim w Zambrowie. W programie przewidziano biegi dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Osoby od 16. roku życia mogą startować na dystansach 5 i 10 km. Więcej szczegółów >>>TUTAJTUTAJTUTAJTUTAJTUTAJTUTAJTUTAJ


Co? Gdzie? Kiedy? - imprezy kulturalne i sportowe na najbliższe dni komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się