:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?teraz 10°C
powietrze B. dobre
inwestycje, Chcą zrewitalizować kolejne tereny koszarach [foto] - zdjęcie, fotografia
Portal zambrow.org 03/07/2019 12:51

Utwardzenie dojazdów i ciągów pieszych wraz z oświetleniem, budowa placów zabaw, nowe nasadzenia zieleni, wykonanie monitoringu - to główne zadania zaplanowane do realizacji przez Miasto Zambrów przy koszarowych blokach AWP 54 i 58. Wszystko to w ramach realizacji Lokalnego Programu Rewitalizacji.

 

W ramach rewitalizacji „koszar” w tym roku samorząd Miasta Zambrów chce rozpocząć zagospodarowywanie terenu przy koszarowych budynkach aleja Wojska Polskiego 54 i 58. Jest to zadanie ściśle związane z przyjętym przez miejskich radnych Lokalnym Programem Rewitalizacji. W związku z tym magistrat ogłosił przetarg na tę inwestycję.

 

Zgodnie z projektem przy blokach AWP 54 i 58 wyremontowane mają być zespoły komórek, utwardzone dojazdy i ciągi piesze, a także wybudowana wewnętrzna linia kablowa oświetlenia terenu. Inwestycja zakłada ponadto budowę placów zabaw, wycinkę drzew, uzupełnienie terenów zieleni niskiej oraz rozbiórkę części istniejących garaży typu „blaszak”.

 

W ogłoszeniu przetargowym uwzględniono także wykonanie monitoringu terenu „Koszar”. W tym celu wyremontowane mają być pomieszczenia będącego docelowo centrum monitoringu – w budynku przy alei Wojska Polskiego 43 – wraz z jego wyposażeniem. Konieczna będzie tu budowa kanalizacji teletechnicznej, a także montaż słupów, kamer i docelowo – uruchomienie całego systemu.

 

Zadanie obejmuje także remont budynku aleja Wojska Polskiego 54. Zakłada on wymianę dachu, roboty remontowe wewnątrz bloku oraz instalacje elektryczne.

 

Aktualnie Urząd Miasta Zambrów czeka na wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub oferty od firm zainteresowanych wykonaniem tej inwestycji. Termin składania dokumentów wyznaczono na 21 sierpnia.

 

Przypomnijmy, że Lokalny Program Rewitalizacji Gminy Miasta Zambrów radni miejscy przyjęli w czerwcu. Jego wykonanie ma przynieść efekt w postaci odbudowy infrastruktury, ale również rewitalizacji społecznej mieszkańców. Z opracowanej diagnozy wynikało, że obszarem najbardziej zdegradowanym jest część koszarowa naszego miasta. Po zebraniu opinii mieszkańców samorząd przygotował wstępną listę planowanych projektów rewitalizacyjnych. Znalazło się na niej 28 różnego rodzaju zadań. O ich szczegółach można przeczytać w artykule: Tego chcą mieszkańcy Koszar w ramach rewitalizacji.
 

W galerii zdjęć do tego artykułu zamieszczamy aktualny stan terenów objętych planowaną rewitalizacją.

Reklama

Chcą zrewitalizować kolejne tereny na koszarach [foto] komentarze opinie

 • gość 2019-07-03 13:51:32

  część istniejących garaży? w takim razie które nie zostaną wyburzone ?

 • Gość - niezalogowany 2019-07-03 16:06:19

  Wysadzic te całe koszary w kosmos. Tych dobrych ludzi zostawić tylko :)

 • gość 2019-07-03 17:05:53

  A co dla pozostałej społeczności miasta Zambrowa - dla tych co sumiennie płacą podatki, nie rujnują, remontują i dbają o swoje obejścia, pilnują porządku i nade wszystko są grzeczni - to co dla nich - pozostaje "figa z makiem" a tu tyle mln. wyładować na to co i tak nie zostanie docenione i po jakimś czasie zostanie zdewastowane.

 • Gość - niezalogowany 2019-07-03 17:16:43

  Ile już miasto wydało kasy na same miasto ? W końcu coś zrobią dla koszar sama się tam wychowałam i nigdy nie było huśtawki czy zjeżdżalni bo wiecznie miasto miało.

 • gość 2019-07-03 17:17:40

  Inwestycja zakłada ponadto wycinkę drzew !!!!!!!!!! To skandal. Rządy pana Dąbrowskiego w Zambrowie to bezmyślne traktowanie zieleni. Zaczął od wycięcia drzew wokół stadionu miejskiego i nie odpuści, dopóki nie wytnie wszystkich, które jeszcze w mieście zostały, głównie w postaci pozbawionych konarów, okaleczonych kikutów. Tymczasem ostatnie upały pokazały, jak potrzebne są drzewa, których cień daje ochłodę i zmniejsza temperaturę w mieście. Kierowcy też starają się parkować samochody tam, gdzie drzewa dają cień. A idioci, co wycięli wszystkie drzewa wokół szpitala, gdzie teraz nie ma odrobiny cienia, postawili tam na ironię tabliczki: szanuj zieleń.

 • Gość - niezalogowany 2019-07-03 19:53:21

  Ok super że w 58 będzie coś takiego, ale od razu kamery załóżcie i za wandalizm jakieś kary, jak zepsuje, bo tam takie osoby co będę psuć, niszczyć, zamiast dbać o to co mają to niszczą.. Normalni ludzie też tam mieszkają i warto coś zrobić, dla tych normalnych ludzi a za wandalizm karać jak ktoś coś zniszczy.

 • Gość - niezalogowany 2019-07-03 19:55:11

  W 58 to jeszcze klatki można zrobić bo czemu normalni ludzie mają cierpieć przez patologie... A jak ktoś zniszczy klatkę to na kamerach widać kto co robi i od razu karać!!!! I usunąć niektórych ludzi z tamtąd.

 • Gość - niezalogowany 2019-07-03 20:00:56

  Dokładnie, patologie gdzieś przenieść indziej.. Bloki koszarowe to jest zabytek, a nie wsadzac sama patologie. Dla takich to jakieś socjalne pomieszczenia, a nie w takich zabytkach Patologia.. Zabytek to zabytek. Trzeba coś zmienić w końcu

 • Gość - niezalogowany 2019-07-04 06:39:35

  Co do wycinki drzew to firma, która zajmuje się na zlecenia miasta pielęgnacją, a raczej dewastacją zieleni powinna już dawno beknąć za to, co wyczynia - to co oni robią w całym mieście z drzewami podlega pod paragraf ... Za kilka lat te wszystkie okaleczone, ogłowione, zniszczone drzewa umrą. Jak miasto zleca taką pracę, to niech zatrudni osoby, które mają o tym pojęcie, a nie majstrów od wszystkiego!

 • Gość - niezalogowany 2019-07-04 11:40:54

  normalnych wyświetlić a z patoli zrobić getto ;)

 • Gość - niezalogowany 2019-07-04 16:13:50

  Całe te miasto to jeden wielki syf.

 • Gość - niezalogowany 2019-07-04 17:39:36

  Zabetonujcie, wyłóżcie polbrukiem.
  Biedna ta nasza matka Ziemia, nie ma już czym oddychać.
  A co na to radni?
  Znowu rączki zgodnie podniosą?

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Brama Wjazdowa Przesuwna

Brama wjazdowa przesuwna panelowa o wymiarach 6000 x 2030 mm ocynkowana ogniowo oraz pomalowana proszkowo. Możliwość założenia automatu. Jesteśmy..


Budynek użytkowy 452m2, Aleja

City-Biuro Nieruchomości: Budynek mieszkalno-użytkowo-handlowy o powierzchni użytkowej 452m2 położony przy Aleji Wojska Polskiego w Zambrowie...


Terapia falą uderzeniową

Zapraszam na zabiegi terapii falą uderzeniową. Jest to nieinwazyjne, nowoczesne rozwiązanie do eliminowania przewlekłego bólu występującego w..


Działka 1,98 ha

Działki gruntu o łącznej powierzchni 1,987 ha położone w Pstrągach-Gniewotach , gmina Zambrów. Grunty z możliwością zagospodarowania na różne cele...


transport maszyn ciągników

Szukasz oferty transportowej w Zambrowie, w okolicy? Zapewniamy sprawną i szybką usługę transportową maszyn, ciągników, lokalny transport..


Mieszkanie 56,20m2,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 56,20m2 położone na parterze w bloku przy ulicy 71 Pułu Piechoty w..


Sprzedam Mieszkanie 72 m2 w

Sprzedam mieszkanie o pow. 72,8 m2 na II piętrze z dużym balkonem w Zambrowie przy ul. Wyszyńskiego. Mieszkanie ładne i czyste, po remoncie. Gotowe..


Usługi koparką Zambrów

Świadczymy usługi koparką oraz koparko ładowarką w Zambrowie, Szumowie, Kołakach Kościelnych i Rutkach oraz okolicy. Cały powiat zambrowski. Nasi..


Sprzedam Mieszkanie

Sprzedam Mieszkanie na ulicy Magazynowej, metraż 70m2, 2 pokoje z kuchnią, mieszkanie na II piętrze. W bloku znajduje się domofon. Mieszkanie w..


Ocieplanie Poddaszy Pianą Pur

Docieplamy natryskowo pianą otwarto i zamknięto komórkową: poddasza,magazyny, hale,garaże,fundamenty itp. Główne zalety piany to:brak mostków..


Usługi maszynami budowlanymi

Świadczy usługi maszynami budowlanymi, tj. koparki, koparko-ładowarki, wywrotki. Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż materiały budowlane tj...


Naprawa komputerów i laptopów,

Zajmujemy się profesjonalnie: - naprawą komputerów - naprawą laptopów - naprawą telefonów - naprawą tabletów - naprawą nawigacji - naprawą..


Meble na wymiar. Kuchnie,

Meble na wymiar. Kuchnie, szafy, garderoby, zabudowy itp. Wysoka jakość wykonania. Bogaty wybór materiałów. Dogodne terminy realizacji. Strona na FB..


Piasek Zambrów - transport

Sprzedajemy piasek, żwir, czarnoziem, kruszywo drogowe i inne kruszywa. piach, kruszywa z transportem w Zambrowie, Kołakach, Szumowie, Rutkach i..


Praca na stanowisku doradcy

Poszukujemy doradcy klienta do Salonu Canal+ w Zambrowie na niepełny etat (ok 120-130h miesięcznie). Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+prowizja)...


Wynajmę lokale użytkowe przy

Oferuję do wynajęcia lokale użytkowe o powierzchni: -226 m2 oraz -232 m2 przy Alei Wojska Polskiego nr 37B. Możliwość indywidualnej aranżacji..


Obyspniki na pryzmy - nowa

Sklep ROLNIK Mioduszewski, wjazd od ulicy Wiśniowej Nowa dostawa obsypników na pryzmy Zapraszamy Dodatkowo oferujemy folię na pryzmy, siatkę na..


Rozbiórki Zambrów wyburzenia

Wykonujemy wyburzenia i rozbiórki budynków gospodarczych, przemysłowych i rolniczych (w tym obór rolniczych) na terenie Zambrowa, Szumowa, Kołak..


Ekogroszek Eco Power

Wartość opałowa 24-25 MJ/kg, zawartość popiołu ok 7%-9%, uziarnienie 8-25 mm. Pakowany w worki 25kg* 40 sztu/ paleta. Warunki transportu do..


Przyjmę kierowcę c+e

Zatrudnię kierowcę z kategorią C+E, jazda z naczepą firanką po Polsce. telefon: 666 328 277


SPRZEDAM LAS w KOŁAKI

Mam do sprzedania LAS MIESZANY, o powierzchni 1,21 ha. Zapraszam. Tel. kontaktowy 515 279 804.


Mieszkanie 71,66m2,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 71,66 m2 położone na VI piętrze w bloku z windą przy ul. Papieża Jana..


Kupujemy samochody,my płacimy

Kupujemy samochody w bardzo dobrym stanie, z mniejszymi lub większymi wadami także auta powypadkowe ,bez opłat,angliki,motory,przyczepy..


WĘGIEL, BRYKIET, PELLET

SKŁAD OPAŁU W WIŚNIEWIE k/ZAMBROWA OFERUJE: * WĘGIEL KOSTKA, ORZECH, * PELLET DRZEWNY EN PLUS A1 CERTYFIKOWANY * PELLET PREMIUM CERTYFIKOWANY *..


Dom 100m2, działka 2100m2,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Dom parterowy, murowany o powierzchni 100m2 położony w wsi Nagórki-Jabłoń, zaledwie kilka..


Dowozy Pizzeria

Potrzebny kierowca do pracy na dowozy w Pizzerii Perfetto. Bardzo dobre warunki pracy. Po więcej informacji prosimy dzwonić pod nr 604 461 261...


Magazynier - kierowca

Hurtownia materiałów budowlanych i wykończeniowych Chemix Sp. z o.o. w Zambrowie zatrudni osobę na stanowisko Magazynier - kierowca Od kandydatów..


PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE

Przydomowe oczyszczalnie ścieków: - drenażowe - biologiczno mechaniczne - bezprądowe - przepompownie - studnie chłonne Zajmujemy się..


Ekogroszek EXTRA PREMIUM +.

Polecamy Państwu ekogroszek o doskonałych parametrach : -wartość opałowa 26-28 MJ/kg - zawartość popiołu do 5% -- siarka 0,50%. Warunki transportu..


Sprzedam dom

Sprzedam dom w miejscowości Tybory Olszewo.gotowy do zamieszkania nie wymagający wkładu finansowego, działka ok 15 ar. Na dole kuchnia z salonem,..


Alarmy, domofony, monitoring,

Alarmy, monitoring, automatyka domowa -instalacje alarmowe -instalacje elektryczne -napędy do bram -automatyka domowa -sterowanie z poziomu..


Światłowodowy Internet w

Internet bez zawieszania, gwarancja prędkości, szybko, solidnie. Sprawdź nas w blokach: https://arcynet.pl/internet-do-bloku-24m/ albo w domkach..


Bramy panelowe, palisadowe,

CENTRUM OGRODZEŃ MICHALSKI oferuje kompleksowo ogrodzenia: -panelowe -palisadowe -aluminiowe -betonowe -metalowe zdobione -ze sztachet..


Specjalista ds. sprzedaży i

Elhurt-Elmet Sp. z o. o., firma o wieloletniej tradycji w handlu artykułami z branży elektrycznej i metalowej, lider na rynku, poszukuje Kandydatek..


Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


Węgiel kamienny kostka 640

Posiadamy w sprzedaży węgiel o parametrach -wartość opałowa 24-25 MJ/kg -zawartość popiołu od 6% do 8% Posiadamy samochody samowyładowcze. Warunki..


SERWIS KOMPUTEROWY SPEEDCOMP

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem: - KOMPUTERÓW - TELEWIZORÓW - TELEFONÓW - oraz wielu innych URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH Instalacja i..


Mieszkanie 4 pokoje, 71 Pułk

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 56,20m2 położone na IV piętrze w bloku przy ul. 71 Pułku Piechoty w..


Nowa kablówka telewizja w

Pakiety z Internetem już od 55zł, bez talerza, bez zawieszania się, w pełni cyfrowa kablówka na światłowodach. Sprawdź:..


Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"