:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  22°C słabe opady deszczu

Certyfikat Google AdWords – dowiedz się jak go zdobyć

artykuł sponsorowany, Certyfikat Google AdWords – dowiedz zdobyć - zdjęcie, fotografia

Jeśli reklama w internecie nie jest ci obca, a swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe chcesz przekuć na realne korzyści i wymierne zyski finansowe, możesz ubiegać się o certyfikat Google AdWords. Dzięki niemu podniesiesz swoje kwalifikacje i znacznie zwiększysz swoją szansę na zatrudnienie. Dowiedz się, czym jest certyfikat Google AdWords i jakie warunki trzeba spełnić, aby go zdobyć.

Czym jest certyfikat Google AdWords i jak go zdobyć?

Certyfikat Google AdWords jest rodzajem akredytacji przyznawanej przez Google osobom osiągającym szczególną biegłość w działaniach reklamowych z zakresu AdWords. Uzyskanie takiego świadectwa stanowi dowód na nasze zaawansowane umiejętności oraz wiedzę, jak również cenne doświadczenie, a wszystkie te walory pozwolą skutecznie poszukiwać nowych klientów i będą atrakcyjne dla potencjalnego pracodawcy.

Co trzeba zrobić, aby zostać certyfikowanym specjalistą od AdWords? Przede wszystkim należy zarejestrować się w programie Google Partners, tworząc swój profil. W ten sposób uzyskujemy dostęp do źródeł wiedzy oraz do bezpłatnych egzaminów, które decydują o przyznaniu certyfikatu. Do jego otrzymania niezbędne jest zdanie dwóch: pierwszy obejmuje podstawy reklamy w AdWords, drugi – do wyboru:
• Reklama w sieci wyszukiwania,
• Reklama w sieci reklamowej,
• Reklama mobilna,
• Reklama wideo,
• Reklama w Zakupach Google.

Możliwość wyboru drugiego egzaminu z powyższej listy daje kandydatowi na certyfikat komfort i pozwala wybrać dziedzinę, w której specjalizuje się dana osoba. Egzamin z podstaw AdWords obejmuje ogólne zagadnienia w zakresie podstawowym i średnio zaawansowanym. Należy wykazać się wiedzą m.in. o korzyściach płynących z reklamy AdWords oraz znać metody zarządzania i optymalizacji kampanii. Szczegółowe zasady przyznawania certyfikatu znajdziesz tutaj: https://www.internetum.com/the-road-to-becoming-a-google-authorized-adwords-analytics-consultant/.

Zalety posiadania certyfikatu
Posiadanie certyfikatu Google AdWords pozwala ci udowodnić swoją ekspercką wiedzę i doświadczenie w zakresie reklamy online. Certyfikat stanowi wymierne potwierdzenie twoich umiejętności: możesz go wydrukować lub udostępnić online. Coraz więcej firm ceni sobie współpracę ze specjalistami w branży reklamowej, dlatego posługując się certyfikatem twoja pozycja na rynku pracy stanie się bardziej konkurencyjna.

Dodatkową zaletą posiadania certyfikatu jest także korzyść dla agencji reklamowej, w której pracujesz. Posiadając w swoich szeregach certyfikowanego specjalistę, agencja może ubiegać się o przyznanie jej statusu Partner Google lub Partner Google Premium, co w znaczący sposób podniesie pozycję firmy na rynku.


Redakcja Portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych artykułów sponsorowanych, ogłoszeń i reklam.


Certyfikat Google AdWords – dowiedz się jak go zdobyć komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org