:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  13°C słabe opady deszczu

Cennik lodowiska. W sobotę(?) otwarcie

rekreacja wypoczynek, Cennik lodowiska sobotę( otwarcie - zdjęcie, fotografia

Jeżeli pogoda nie przeszkodzi, to już w ten weekend będziemy mogli wybrać się na lodowisko w Zambrowie. Ceny wejść nie uległy zmianie w porównaniu z poprzednim sezonem.

Zgodnie z planami i zapowiedziami Jerzego Przychodnia, kierownika Pływalni Miejskiej Delfin w Zambrowie, otwarcie miejskiego lodowiska planowane jest na sobotę, 14 grudnia. Wszystko jednak zależy od pogody. Aktualnie tworzona jest 5-centymetrowa warstwa lodu.

- „Lód tworzy się bardzo powoli, ponieważ mamy dodatnią temperaturę. Przy ujemnej temperaturze powietrza tafla lodu tworzy się nie tylko od spodu, ale również na zewnątrz, czyli z dwóch stron. Jednak nie dodatnie temperatury, ale padające deszcze mogą wstrzymać otwarcie lodowiska.” - powiedział nam kierownik Pływalni Miejskiej Delfin Jerzy Przychodzeń.

Planowana godzina otwarcia miejskiej ślizgawki nie jest jeszcze znana. Jak tylko aura dopisze (nie będzie opadów deszczu), lodowisko otwarte zostanie w sobotę. O godzinie otwarcie poinformujemy czytelników Zambrow.org.

Opłaty za korzystanie z lodowiska pobierane będą, tak jak w minionym sezonie – za wejście. Czas będzie nielimitowany. Planując jazdę na łyżwach pamiętać należy jednak, że każdego dnia organizowana jest jedna przerwa techniczna w godz.: od 15.00 do 16.00. W przypadku opadów deszczu lodowisko nie będzie czynne.

Cennik Lodowisko Zambrów sezon zimowy 2013/2014:
:: Bilet normalny – 5,00 zł / 1 wejście / 1osoba.
:: Bilet ulgowy – 4,00 zł / 1 wejście / 1 osoba.
:: Wejścia grupowe zorganizowane za pośrednictwem jednostek oświatowych, organizacji, stowarzyszeń, itp. (min. 5 osób) – 3,00 zł / 1 wejście/ 1osoba + opiekun gratis.

Cennik wypożyczenia łyżew
:: Wypożyczenie 1 pary łyżew – 3,00 zł.
:: Łyżwy dla grup – 3,00 zł / 1 osoba bez dopłat.

Ostrzenie łyżew – 5,00 zł/1 para.

Dzieci w wieku do 7 roku życia z lodowiska mogą korzystać bezpłatnie, jeżeli będą pod opieką osoby dorosłej, która wykupi bilet dla siebie. Członkom rodzin wielodzietnych z Zambrowa, które posiadają kartę programu „Zambrów przyjazdy Rodzinie 3+”, przysługuje zniżka 50% od wszystkich podanych wyżej cen wejść indywidualnych.

Polecamy:
:: Otwarcie lodowiska jeszcze w tym tygodniu?
:: Na narty do Murzasichla
:: Poczuj się jak alpinista
:: Tężnia solna Zambrów - na pływalni
:: Czynne do „22.00”?
:: Nowości na zambrowskiej pływalni
:: Pływalnia „Delfin” ma już 10 lat. Skorzystaj w weekend z tańszego pobytu i darmowych porad instruktorów [audio]

Cennik lodowiska. W sobotę(?) otwarcie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org