:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  24°C całkowite zachmurzenie

Caritas zaprasza na Wigilię

wydarzenia, Caritas zaprasza Wigilię - zdjęcie, fotografia

Zapraszamy osoby starsze, samotne i ubogie na Wigilię do Ośrodka Wsparcia Rodziny w Zambrowie.

Wigilia dla osób samotnych, starszych i znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej organizowana przez Ośrodek Wsparcia Rodziny Caritas w Zambrowie odbędzie się w piątek, 23 grudnia. Na stołach znajdą się tradycyjne potrawy wigilijne: kapusta z grzybami, pierogi, barszcz czerwony, a także śledź. Wszystko domowej roboty.

Wigilia rozpocznie się jasełkami wystawionymi przez dzieci z teatrzyku działającego pod skrzydłami Ośrodka Wsparcia Rodziny Caritas. Będzie okazja do wspólnego przełamania się opłatkiem i złożenia życzeń. Po wieczerzy zaplanowano wspólne kolędowanie. Punktem kulminacyjnym będzie wizyta św. Mikołaja, który przyniesie prezenty dla dzieci oraz dorosłych.

Sławomir Tarnowski i Barbara Reinke z zambrowskiego Caritas zapraszają wszystkie osoby samotne, chore i znajdujące się w trudnej sytuacji finansowej do udziału w Wigilii w Ośrodku Wsparcia Caritas przy al. Wojska Polskiego 49 w Zambrowie. Początek o godzinie 12.00.

Polecamy:
:: Zapach świątecznych pierników w szkole
:: Jasełka w wykonaniu najmłodszych [foto]
:: Boże Narodzenie w Zespole Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych [foto]
:: Świąteczna atmosfera w MP6 [foto]
:: Opłatek i łzy za więziennymi murami
:: Wigilijne spotkanie w Pęchratce Polskiej
:: II Zambrowskie Spotkanie Wigilijne [foto+video]
:: Spotkanie opłatkowe w Państwowej Straży [foto]
:: Strażacy z Laskowca podzielili się opłatkiem

Caritas zaprasza na Wigilię komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org