:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  5°C bezchmurnie

Burmistrz zaprasza mieszkańców na dwa spotkania

wydarzenia, Burmistrz zaprasza mieszkańców spotkania - zdjęcie, fotografia

Projekt dofinansowania paneli fotowoltaicznych skierowany do właścicieli jednorodzionnych budynków mieszkalnych oraz warianty reformy systemu oświaty w Zambrowie - to tematy zaplanowanych na dziś i jutro spotkań burmistrza z mieszkańcami.

Burmistrz Miasta Zambrów Kazimierz Dąbrowski zaprasza wszystkich zainteresowanych mieszkańców domów jednorodzinnych z terenu miasta Zambrów na spotkanie dotyczące możliwości dofinansowania ogniw fotowoltaicznych. Projekt będzie przewidywał instalację tzw. baterii słonecznych w budynkach mieszkalnych jednorodzinnych, na potrzeby własne, tj. z wyłączeniem budynków, w których prowadzona jest działalność gospodarcza, w tym działalność rolnicza.

Spotkanie odbędzie się już dziś, 23 stycznia w sali widowiskowo-kinowej Centrum Kultury w Zambrowie, przy ul. Wyszyńskiego 2a. Początek o godzinie 17:30.

Jutro natomiast (wtorek, 24 stycznia) burmistrz zaprasza wszystkich zainteresowanych rodziców, nauczycieli oraz pracowników oświaty na dodatkowe spotkanie konsultacyjne w sprawie reformy systemu oświaty w naszym mieście. O tym, jak sporo emocji i różnych poglądów wywołuje ten temat wśród mieszkańców świadczy m.in. przebieg konsultacji przeprowadzonych w SP5 (LINK) oraz wpisy na forum naszego portalu w tematach: „NIE- dla likwidacji Szkoły Podstawowej nr 5 im. M. Kopernika w Zambrowie” oraz „reforma oświaty konsultacje społeczne”.

Dodatkowe konsultacje społeczne w zambrowskiej „Piątce” rozpoczną się jutro o godzinie 18:00 w sali sportowej.

Polecamy:
:: Będzie trzeci wariant reformy edukacji w Zambrowie oraz dodatkowe konsultacje w SP5 [foto+video]
:: Nerwowo podczas konsultacji w SP5 [foto+video]
:: Dyskutowali o reformie oświaty w zambrowskiej „Trójce” [foto]
:: Miasto planuje dopłaty do wymiany pieców węglowych. Powraca także temat tanich kolektorów
:: Reforma edukacji: władze Zambrowa proponują dwa warianty. Będą konsultacje społeczne
:: Dofinansowanie instalacji fotowoltaicznych dla mieszkańców Zambrowa

Burmistrz zaprasza mieszkańców na dwa spotkania komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org