:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  14°C słabe opady deszczu

Bramkarz Maciej Humerski odchodzi z Olimpii Zambrów

sport_, Bramkarz Maciej Humerski odchodzi Olimpii Zambrów - zdjęcie, fotografia

Doświadczony bramkarz Maciej Humerski na własną prośbę odchodzi z Olimpii Zambrów. Najprawdopodobniej wróci do Łodzi, gdzie zagra w miejscowym Widzewie.

31-letni wychowanek łódzkiego klubu prawdopodobnie wróci na stare śmieci. W Widzewie ma pełnić funkcję trenera bramkarzy, jednocześnie rywalizując z Patrykiem Wolańskim i Konradem Reszką o miejsce w jedenastce.

Jesienią Humerski w barwach drugoligowej Olimpii Zambrów rozegrał siedemnaście meczów (szesnaście w drugiej lidze i jeden w Pucharze Polski). W minionej rundzie przeważnie pojawiał się on w podstawowej jedenastce biało-niebieskich.

W nadchodzącej rundzie wiosennej między słupkami zastąpi go prawdopodobnie dotychczasowy rezerwowy bramkarz Piotr Czapliński, który (jak podkreśla trener Olimpii Piotr Rzepka) prezentuje zbliżone umiejętności do Humerskiego, w związku z czym odejście Maćka nie powinno znacząco wpłynąć na jakość gry zambrowskiego klubu.

Humerski dołączył zatem do trzech innych piłkarzy, którzy opuścili Olimpię po rundzie jesiennej sezonu 2016/2017: Mariusza Gogola, Jakuba Cesarka i Przemysława Jastrzębskiego. Ten pierwszy pożegnał się z klubem ze względu na wyjazd za granicę, natomiast drugi – dostał wolną rękę na szukanie nowego klubu. Przemek z kolei ma trafić na półroczne wypożyczenie do innego klubu.

Warto dodać, że piłkarze Olimpii Zambrów do treningów powrócą 9 stycznia. Przygotowania do rundy wiosennej podopieczni Piotra Rzepki rozpoczną od testów sprawnościowo-wydolnościowych, które potrwają dwa dni. Oprócz tego w ramach sprawdzenia swoich sił i możliwości Olimpia przed rozpoczęciem spotkań ligowych planuje rozegrać 9 meczów kontrolnych (SZCZEGÓŁY).

Polecamy:
:: Pierwsze odejścia w Olimpii Zambrów
:: Znamy plan sparingów Olimpii Zambrów
:: Skrót meczu Olimpia Zambrów vs. GKS Bełchatów [video]
:: Bez bramek, bez emocji, bez polotu [foto+video]
:: Podsumowanie gry Olimpii Zambrów w rundzie jesiennej II ligi [video]


Bramkarz Maciej Humerski odchodzi z Olimpii Zambrów komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się