:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  5°C bezchmurnie

BMW zatrzymało się na barierce [foto]

policja, zatrzymało barierce [foto] - zdjęcie, fotografia

Przed zjazdem ze skarpy osobowe bmw uchroniła barierka zabezpieczająca. To pierwsze zdarzenie na nowo otwartym odcinku S8 granica województw - obwodnica Zambrowa.

W piątek wieczorem, przed świętami udostępnione zostały obie jezdnie wybudowanego odcinka drogi ekspresowej S8 obwodnica Zambrowa - granica województwa, a już następnego dnia w sobotę, 23 grudnia około godziny 13:00 doszło tam do niebezpiecznego incydentu.

Zdarzenie miało miejsce podczas manewru wyprzedzania. Samochód ciężarowy wyprzedziwszy osobowe bmw Z1 na białostockich numerach rejestracyjnych, zbyt szybko zjechał na prawy pas, zmuszając tym samym osobówkę do nagłego hamowania. 39-letni kierowca bmw starał się gwałtownie zredukować prędkość pojazdu, przez co wylądował na barierkach zabezpieczających jezdnię. Ciężarówka oddaliła się z miejsca zdarzenia.

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Kierowca bmw był trzeźwy.

Warto dodać, że warunki atmosferyczne w tym czasie nie były sprzyjające. Opady śniegu znacznie utrudniały widoczność, a śliska nawierzchnia znacząco wydłużała długość hamowania. Apelujemy do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie ostrożności, zwłaszcza w tym „gorącym” przedświątecznym czasie.

Polecamy:
:: Potrącenie na przejściu dla pieszych [foto]
:: Kolizja na skrzyżowaniu w centrum miasta. Nie działała sygnalizacja świetlna [video]
:: Dwie kolizje na „ósemce” [foto]
:: Policja apeluje - nie bądźmy obojętni!
:: Dwa zdarzenia drogowe na DK63 [foto]
:: Nieprzytomny kierowca zakleszczony w „osobówce”
:: Prewencyjne działania w szkołach na terenie zambrowskiej gminy [foto]
:: Uwaga ślisko! Odnotowano już pierwsze kolizje
:: Odpowie za kradzież w kościele

BMW zatrzymało się na barierce [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org