:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?Biuro poselskie posła Lecha Antoniego Kołakowskiego zmieniło swoją siedzibę [foto+video]

10/02/2019 20:02

Biuro poselskie Lecha Antoniego Kołakowskiego ma nową siedzibę. Lokalizacja w centrum miasta ma pomóc mieszkańcom Zambrowa i całego powiatu w bezpośrednich kontaktach z przedstawicielem władz centralnych.

 

Nowa siedziba biura poselskiego posła na Sejm RP Lecha Antoniego Kołakowskiego mieści się w centrum Zambrowa przy placu Sikorskiego 6. W oficjalnym jego otwarciu udział wzięli m.in. Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Podlaskiego Marek Adam Komorowski, członek Zarządu Powiatu Zambrowskiego Sebastian Orłowski, księża, radni miasta i powiatu oraz lokalni członkowie i sympatycy Prawa i Sprawiedliwości.

 

- „Bardzo cieszę się z możliwości prowadzenia tego biura. Przypomnę, że tutaj niedaleko, w tym szpitalu urodziłem się, tutaj chodziłem do szkoły i cieszę się, że jest dane mi pełnić tę misję w mieście mego urodzenia i chciałbym wszystko czynić, aby tutaj te działania sprzyjały rozwojowi tej ziemi, tak aby maksymalnie pomóc. Będziemy pracować nad wieloma programami, aby tutaj ściągać środki z budżetu państwa, jak również środki unijne, które dzisiaj też są bardzo potrzebne w inwestycjach, zwłaszcza infrastrukturalnych.” – mówił podczas otwarcia poseł na Sejm RP Lech Antoni Kołakowski.

 

Biuro poselskie w Zambrowie przy placu Sikorskiego 6 otwarte będzie trzy razy w tygodniu: w poniedziałki, środy i piątki w godzinach od 9:00 do 15:00. W biurze dyżury pełnić będzie Magdalena Chaberek.

 

- „Ja osobiście dyżury będę prowadził w poniedziałki. Jeżeli będą osoby zainteresowane współpracą bądź jeżeli będą miały jakiekolwiek problemy, ja jestem w stanie przyjechać każdego dnia. Bardzo zależy mi również na współpracy z lokalnym samorządem, bo jest ona bardzo potrzebna wspólnemu dobru i poprawie jakości życia mieszkańców tej ziemi.” – powiedział nam Lech Antoni Kołakowski, poseł na Sejm RP.

 

Przybyli goście gratulowali nowej lokalizacji biura w centrum miasta i podkreślali, jak ważną rolę w życiu społecznym odgrywa bezpośredni kontakt z mieszkańcami całego powiatu, którzy mogą szukać pomocy i porady właśnie w takim miejscu.

 

Przypomnijmy, że do tej pory Biuro poselskie posła Lecha Antoniego Kołakowskiego mieściło się w budynku Zambrowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Wyszyńskiego 3a. Nowa lokalizacja na pewno pozytywnie wpłynie na bezpośredni kontakt naszych mieszkańców z przedstawicielem władz centralnych.

 

Zachęcamy do obejrzenia krótkiej relacji video z otwarcia nowej siedziby biura poselskiego posła na Sejm RP Lecha Antoniego Kołakowskiego.

 

BIURO POSELSKIE

Lecha Antoniego Kołakowskiego

pl. Sikorskiego 6, Zambrów

e-mail: [email protected]

tel. 86 216 68 57, 503 015 149

Reklama