:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  6°C słabe opady deszczu

Biegi przełajowe powiatu zambrowskiego

bieganie lekkoatletyka unihokej, Biegi przełajowe powiatu zambrowskiego - zdjęcie, fotografia

Do startu w powiatowych biegach przełajowych stanęły dzieci i młodzież z zambrowskich podstawówek i ze Szkoły Podstawowej w Rutkach-Kossakach. Przed nimi Finał Grupy Zachodniej.

W ostatnią sobotę września na trasach biegowych w Porytem-Jabłoni zostały rozegrane Powiatowe Igrzyska Dzieci oraz Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych. Do rywalizacji zgłosiły się trzy zambrowskie szkoły podstawowe oraz Szkoła Podstawowa w Rutkach-Kossakach.

 

W Igrzyskach Dzieci udział wzięło 70 uczniów (30 dziewcząt i 40 chłopców). Tyle samo uczniów wystartowało w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Sędzią głównym zawodów był Zenon Mościcki. Organizatorem zawodów było Starostwo Powiatowe w Zambrowie, zaś współorganizatorem Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Zambrowie.

 

Klasyfikacja końcowa  Powiatowych Igrzysk Dzieci

Dziewczęta 10x800m

 1. SP4 Zambrów - opiekun Grażyna Łamarz
 2. SP3 Zambrów - opiekun Robert Karwowski
 3. SP5 Zambrów - opiekun Andrzej Wojno

 

Chłopcy 10x800m

 1. SP3 Zambrów - opiekun Grzegorz Banach
 2. SP Rutki-Kossaki - opiekun Grażyna Kruszewska
 3. SP4 Zambrów - opiekun Krzysztof Kumór
 4. SP5 Zambrów - opiekun Zbigniew Zalewski

 

Klasyfikacja końcowa Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Dziewczęta 10x800m

 1. SP4 Zambrów - opiekun Iwona Skawska
 2. SP5 Zambrów - opiekun Andrzej Wojno
 3. SP3 Zambrów - opiekun Elżbieta Adamska

 

Chłopcy 10x1000m

 1. SP4 Zambrów - opiekun Krzysztof Kumór  
 2. SP3 Zambrów - opiekun Robert Karwowski
 3. SP Rutki-Kossaki - opiekun Małgorzata Strękowska
 4. SP5 Zambrów - opiekun Zbigniew Zalewski           

 

Za zajęcie 1-3 miejsca w kategorii dziewcząt i chłopców sztafety otrzymały puchary, za  4 miejsce dyplom. Sztafety 10x800m dziewcząt i chłopców biorące udział w zawodach wywalczyły awans do Finału Grupy Zachodniej. Zawody odbędą się 06.10.2018 roku w  Nowogrodzie.

 

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Zambrowie składa podziękowania Urzędowi Gminy w Zambrowie za udostępnienie tras biegowych do rozegrania zawodów, Markowi Pietranikowi za organizację zawodów i przygotowanie tras biegowych, nauczycielom wychowania fizycznego za sprawne przeprowadzenie zawodów oraz Starostwu Powiatowemu w Zambrowie za ufundowanie pucharów.


Biegi przełajowe powiatu zambrowskiego komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się