:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  15°C umiarkowane opady deszczu

Bezpłatna diagnoza słuchu

wiadomości lokalne, Bezpłatna diagnoza słuchu - zdjęcie, fotografia

W Miejskim Ośrodku Kultury, przy ul. Grunwaldzkiej 1, wczoraj, dzisiaj i jeszcze jutro wszyscy mieszkańcy Zambrowa mogą bezpłatnie przebadać słuch. W ciągu trzech dni przebadane zostaną osoby, które do dnia 17 listopada zapisały się na badania. Oferta kierowana jest do osób starszych, osób z problemami i upośledzeniem słuchu oraz do dzieci i młodzieży.
Badania dokonywane są przy pomocy nowoczesnego sprzętu audiologicznego, przez specjalistów z firmy AB TechMed - Centrum Techniki Medycznej w Warszawie.
Pacjenci przyjmowani są średnio co dziesięć minut. Do badań zgłaszają się głównie ludzie starsi. Z tego co udało nam się dowiedzieć, dziennie badanych jest około 50 osób. A więc w czasie trwania akcji w Zambrowie, z darmowej oferty zbadania słuchu przy pomocy najnowocześniejszych urządzeń skorzysta ponad 150 osób.

Bezpłatna diagnoza słuchu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org