:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?edukacja, Bezpieczni ruchu drogowym - zdjęcie, fotografia
Portal zambrow.org 20/04/2013 00:00

Szkoła Podstawowa w Rutkach i Miejskie Gimnazjum Nr 1 w Zambrowie będą reprezentować nasz powiat na wojewódzkim szczeblu Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym.

Eliminacje powiatowe Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym w tym roku odbyły się w gościnnych murach Zespołu Szkół w Szumowie. W turnieju, który rozegrano w dniu wczorajszym, udział wzięło 11 reprezentacji szkół podstawowych oraz 4 gimnazjów z terenu powiatu zambrowskiego. Każda szkoła wystawiła zespół składający się z 3 uczniów.

Uczestnicy mieli za zadanie rozwiązanie testu składającego się z 25 pytań. Dotyczył przepisów ruchu drogowego. Sprawdzał znajomość znaków oraz zachowania na drodze. Za każdą prawidłową odpowiedź uczestnik otrzymywał punkt dodatni. Uczniowie szkół podstawowych rozwiązywali test jednokrotnego, a gimnazjaliści – wielokrotnego wyboru.

W drugim etapie uczestnicy konkursu musieli pokonać tor sprawnościowy na rowerze. Za każdy błąd popełniony podczas slalomu rowerowego saldo ucznia pomniejszane były o punkty „ujemne”. Jak co roku, zadanie to okazało się bardzo trudne, szczególnie slalom i ósemka. Łatwo można było stracić dużo punktów, które z trudem uczeń zdobywał w teście teoretycznym.

Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwała komisja, w skład której weszli funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie.

W klasyfikacji drużynowej szkół podstawowych I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Rutkach, II miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Szumowie, natomiast III miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 4 w Zambrowie.

W klasyfikacji indywidualnej szkół podstawowych najlepszy okazał się uczeń SP4 Piotr Godlewski (+21 pkt. za test i –2 tor sprawnościowy), II miejsce zajął Konrad Dębek z SP w Szumowie (+20 pkt. test i -6 pkt tor), a III miejsce – Paweł Łubnicki z SP w Szczodruchach (+16 pkt. test i -5 tor).

W kategorii gimnazjów drużynowo najlepsza okazała się reprezentacja Miejskiego Gimnazjum Nr 1 w Zambrowie, na II pozycji znalazła się reprezentacja Gimnazjum w Szumowie, na III – drużyna Gimnazjum w Kołakach Kościelny, na IV – Gimnazjum w Rutkach, a na V – Gimnazjum w SWEiRP.

W klasyfikacji indywidualnej gimnazjów I miejsce zajęła Katarzyna Buczkowska z MG1 w Zambrowie (25 pkt. test i –9 pkt. tor), II – Karol Borecki z Miejskiego Gimnazjum w Zambrowie (17 pkt. test i – 2 pkt. tor), a III – Adam Kaczyński z Gimnazjum w SWEiRP (12 pkt. test i –3 pkt. tor).

Szkoły, które zajęły pierwsze miejsca w swoich kategoriach (a więc SP Rutki i MG1 Zambrów) będą reprezentowały nasz powiat na szczeblu wojewódzkim konkursu, który odbędzie się w pierwszej połowie maja br. Szkoły, które zajęły miejsca na podium otrzymały dyplomy, puchary i piłki. Zwycięzcy w klasyfikacji indywidualnej za pierwsze miejsca otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Piotr Godlewski z SP4, który najlepiej ze wszystkich uczestników pokonał tor, w nagrodę za ten wyczyn otrzymał nagrodę specjalną – rower. Dodatkowo nagrodzono też uczennicę Miejskiego Gimnazjum Nr 1 w Zambrowie - Katarzynę Buczkowską, która uzyskała najwyższy wynik w teście (25 punktów).

Organizatorem eliminacji powiatowych był Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie. Współorganizatorem był Zespół Szkół w Szumowie. Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego dziękuje wszystkim sponsorom, którzy ufundowali nagrody. Sponsorami eliminacji powiatowych byli: WORD w Łomży, Urzędy Gmin Kołaki i Rutki, ZHU Agro-Serwis, Autoholowanie Rytelewski, Hurtowania Krzysztofa Pęskiego, Partner AGD/RTV Domax, PHU Zorza, Przedsiębiorstwo Transportowo - Usługowe Andrzej Gawkowski z Szumowa oraz Przedsiębiorstwo Transportowo - Usługowe Jarosław Radziejewski z Szumowa.

Polecamy:
:: Dzień Przedsiębiorczości w Zambrowie
:: Niech Kusy będzie Twoim wzorem... [foto]
:: Powiatowe eliminacje Wojewódzkiej Olimpiady Wiedzy o HIV/AIDS rozstrzygnięte
:: Uczniowie ZSA w sądzie
:: Ostatnia szansa na złożenie podania do gimnazjum w Zambrowie
:: Uczniowie pamiętają o Katyniu
:: Eliminacje gminne do ogólnopolskiego konkursu pożarniczego
:: Zakończyły się Targi Edukacyjne i Giełda Pracy w Zambrowie
:: Pisarz Tomasz Trojanowski w Bibliotece Gminnej w Szumowie
:: Ważny dzień dla szóstoklasistów
:: W SP w Osowcu rozstrzygnięto dwa konkursy dotyczące bankowości
:: Sposób na wiosnę w „Czwórce”
:: Jak przedszkolaki z „Trójki” żegnały zimę
:: Uczniowie w Starym Skarżynie witali wiosnę
:: Konkurs recytatorski przedszkolaków w Osowcu
:: Szkolny konkurs z języka angielskiego w Starym Skarżynie
:: Szumowo: Bezpłatny kurs angielskiego dla dzieci

Reklama

Bezpieczni w ruchu drogowym komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Profesjonalny Serwis Sprzętu

Zapraszamy Do Serwisu Mieszczącego się na ul.Aleja Wojska Polskiego 11(wejście od szczytu). Oferujemy Profesjonalne Naprawy W Przystępnych Cenach :..


Zobacz ogłoszenie

sprzedam komplet wypoczynkowy

Sprzedam prawie nowy komplet wypoczynkowy w modnym morskim kolorze, meble były kupionre rok temu w sklepie Agata Meble, kanapa + fotel + duża pufa...


Zobacz ogłoszenie

Działka 6000 m2 Wdziękoń

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka o powierzchni 6000m2 położona w miejscowości Wdziękoń Pierwszy, gm. Zambrów...


Zobacz ogłoszenie

Specjalista ds. obsługi

Do naszej fabryki okien w Starym Laskowcu poszukujemy kandydatów do pracy jako: Specjalista ds. obsługi klienta: Do głównych zadań osoby..


Zobacz ogłoszenie

Ozonowanie klimatyzacji,

Zapraszam do skorzystania z usługi odgrzybiania klimatyzacji samochodowej. Odgrzybianie metodą ozonowania. Metoda bardzo skuteczna. Koszt od 40 zł...


Zobacz ogłoszenie

PIASEK ŻWIR CZARNOZIEM

Sprzedajemy piasek, żwir, czarnoziem, kruszywo drogowe i inne kruszywa. Sprawna obsługa i szybka dostawa to nasze priorytety. Zadzwoń: tel...


Zobacz ogłoszenie

PRACOWNIK PRODUKCJI

Firma MONOLIT poszukuje aktualnie pracownika na stanowisko PRACOWNIK DZIAŁU PRODUKCJI Zakres obowiązków: - praca fizyczna w dziale produkcji..


Zobacz ogłoszenie

FOLIA, SIATKA, Maszyny, części

Zapraszamy do sklepu rolniczego „ROLNIK”.. Sklep znajduje się przy ul. Białostockiej 38 w Zambrowie (posesja ze stawem; wjazd od ulicy Wiśniowej -..


Zobacz ogłoszenie

Kupię działkę rekreacyjną z

Witam kupię działkę rekreacyjną z domkiem zagospodarowaną


Zobacz ogłoszenie

Drukarnia opakowań poszukuje

Drukarnia opakowań poszukuje pracownika na stanowisko operatora drukarki fleksograficznej. Wymagane wykształcenie minimum średnie, najlepiej..


Zobacz ogłoszenie

Działka Wola Zambrowska

Sprzedam działkę z warunkami zabudowy o powierzchni 1000m2 ( 25x40) w Woli Zambrowskiej bezpośrednio położona przy drodze asfaltowej. Teren suchy i..


Zobacz ogłoszenie

SPRZEDAM GOLFA GOAL

rok produkcji - 2006 pojemność - 1,4 benzyna ******* WERSJA GOAL ******** /////////////// 2 KOMPLETY KÓŁ //////////////// //// FELGI Z..


Zobacz ogłoszenie

Rozbiórka wyburzenie budynku w

Świadczymy kompleksowe usługi rozbiórek i wyburzeń domu, obory, budynku gospodarczego, użytkowego i innych obiektów. Działamy w tych miastach: -..


Zobacz ogłoszenie

Naprawa komputerów i laptopów,

Zajmujemy się profesjonalnie: - naprawą komputerów - naprawą laptopów - naprawą telefonów - naprawą tabletów - naprawą nawigacji - naprawą..


Zobacz ogłoszenie

Dyskretny zarobek !

! Hej popatrz, niby dlaczego nie miałabyś zarobić dla siebie Pieniędzy w lekki, miły i przyjemny sposób w całkowitej tajemnicy przed całym światem?..


Zobacz ogłoszenie

Księgowa oraz Pracownik

Primarol Robert Grzymała Paproć Duża 84 poszukuję pracownika na stanowisko księgowej. Wymagania: znajomość podstaw rachunkowości, umiejętność..


Zobacz ogłoszenie

Ekogroszek Extra transport hds

Zapraszamy do zakupu węgla EKOGROSZKU EXTRA. Parametry ekogroszku: -zawartość popiołu 5,5% - wartość opałowa 25-27 MJ/kg Węgiel suchy magazynowany..


Zobacz ogłoszenie

FOLIA POWER STRETCH - ROLNIK

W OFERCIE FOLIA: POWER STRETCH 750 POWER STRETCH 500 ENSIBAL 750 ENSIBAL 500 I WIELE INNYCH FOLIA I SIATKA NA PRYZMĘ - WSZYSTKIE WYMIARY WORKI..


Zobacz ogłoszenie

Naprawa i regeneracja

Oferujemy Państwu zakup oraz naprawę alternatorów i rozruszników. Wysoką jakość usług gwarantuje dziesięcioletnie doświadczenie w branży..


Zobacz ogłoszenie

KLIMATYZACJA napełnianie,

Oferujemy usługę nabijania oraz odgrzybiania klimatyzacji samochodowych. Bardzo atrakcyjne ceny! Odgrzybianie (bardzo skuteczne) już od 40 zł...


Zobacz ogłoszenie

Pomocnik kucharza sushi

Restauracja Ashi Sushi w Zambrowie zatrudni osobę na stanowisko: pomocnik kucharza sushi. Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego nauczymy ;)..


Zobacz ogłoszenie

MIESZKANIE 3 POKOJE UL.

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie w Zambrowie na ul. Pułaskiego (nowe osiedle) na trzecim pietrze o powierzchni 54,5m2. w skład którego wchodzą..


Zobacz ogłoszenie

Studentka szuka praktyk

Szukam czterotygodniowych praktyk związanych z kierunkiem studiów zarządzanie sprzedażą. Najchętniej od lipca. Jeśli to możliwe byłabym..


Zobacz ogłoszenie

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH, DOSTAWCZYCH, BUSÓW 9-OSOBOWYCH ORAZ PRZYCZEP I LAWET. WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY - MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI CENY W..


Zobacz ogłoszenie

Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


Zobacz ogłoszenie

PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE

Przydomowe oczyszczalnie ścieków: - drenażowe - biologiczno mechaniczne - bezprądowe - przepompownie - studnie chłonne Zajmujemy się..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam dom w malowniczej

Sprzedam dom jednorodzinny -dworek wolnostojący z poddaszem użytkowym, położony w Wiśniewie w bliskiej odległości od Zambrowa (4 km). Posiadłość..


Zobacz ogłoszenie

CHCESZ SPRZEDAC AUTO DZWON MY

Skup aut od 500 do 15.000zl przeprowadzamy w sposób profesjonalny i bezpieczny. Finalizując transakcję odkupu samochodu jako priorytet stawiamy..


Zobacz ogłoszenie

SERWIS KOMPUTEROWY SPEEDCOMP

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem: - KOMPUTERÓW - TELEWIZORÓW - TELEFONÓW - oraz wielu innych URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH Instalacja i..


Zobacz ogłoszenie

IDEALNA DZIAŁKA POD INWESTYCJE

Sprzedam działkę o powierzchni 0,67 ha, która znajduje się przy węźle Kołaki Kościelne. Idealna pod inwestycje, utwardzony wjazd, linia elektryczna..


Zobacz ogłoszenie

FOLIA, SIATKA , SZNUREK DO

SKLEP HAPROL ZAPRASZA W NASZEJ OFERCIE M.IN -FOLIA DO SIANA I SŁOMY- BIAŁA, ZIELONA, CZARNA I PRZEZROCZYSTA STRETCH, 500 LUB 750 -SZNUREK DO PRAS I..


Zobacz ogłoszenie

Działka 7315m2, Jabłoń

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka o powierzchni 7315m2 położona w miejscowości Jabłoń Kościelna, gmina Nowe Piekuty,..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam działkę

Sprzedam atrakcyjną działkę położoną we wsi Nowe Wierzbowo (ok. 5 km od Zambrowa) o powierzchni 3000m2. Wydana decyzja o warunkach zabudowy na..


Zobacz ogłoszenie

Usługi maszynami budowlanymi

Świadczy usługi maszynami budowlanymi, tj. koparki, koparko-ładowarki, wywrotki. Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż materiały budowlane tj...


Zobacz ogłoszenie

Opieka nad starszą panią 2

Praca dla miłej i uczciwej pani z podstawową znajomością języka niemieckiego lub angielskiego. Praca w okolicach Stuttgartu polegająca na opiece nad..


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"