:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  -7°C bezchmurnie

Bezpieczna droga do szkoły/domu

policja, Bezpieczna droga szkoły/domu - zdjęcie, fotografia

Wzorem lat ubiegłych zambrowska policja z początkiem nowego roku szkolnego rozpoczęła działania profilaktyczne pod nazwą „Bezpieczna droga do szkoły/domu”. Ich celem jest czuwanie nad bezpieczeństwem i porządkiem w ruchu drogowym, a także w rejonach szkół i innych placówek oświatowo-wychowawczych.

 

Wraz z początkiem nowego roku szkolnego zambrowscy mundurowi rozpoczęli akcję pn. „Bezpieczna droga do szkoły/domu”. Funkcjonariusze Wydziału Prewencji oraz Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie odwiedzają uczniów szkół podstawowych miejskich i gminnych powiatu zambrowskiego. W trakcie prelekcji omawiają zasady bezpiecznego poruszania się po drodze oraz podstawowe zasady bezpiecznych zachowań. Policjanci na spotkaniach mówią także, jakich zagrożeń unikać oraz jak zachowywać się w konkretnych przypadkach i sytuacjach.

 

Ponadto mundurowi uświadamiają dzieciom i osobom dorosłym, jak ważne są elementy odblaskowe podczas poruszania się po drogach publicznych, a także o prawidłowym przewożeniu pasażerów.

 

Policjanci ruchu drogowego apelują do kierowców o zachowanie ostrożności na drodze, szczególnie w rejonie szkół, przedszkoli, placówek oświatowo-wychowawczych oraz miejsc, gdzie grupują się dzieci i młodzież. Niech droga do szkoły dzieci i młodzieży będzie zawsze bezpieczna!


Bezpieczna droga do szkoły/domu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org