:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  17°C pochmurno z przejaśnieniami

Bałwanek Olaf czytał dzieciom w MP 6

Niezwykły gość odwiedził dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 6 w Zambrowie. Bałwanek Olaf z bajki "Kraina lodu" czytał przedszkolakom utwory Jana Brzechwy.

Nie do przecenienia jest rola, jaką w wychowaniu i rozwoju człowieka od najmłodszych lat odgrywa kontakt z książką, rozwijając wrażliwość i wpływając na rozwój intelektualny młodego słuchacza i czytelnika.

W ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” przedszkolaki z grupy XII 5-6 latki z Miejskiego Przedszkola nr 6 w Zambrowie w czwartek, 6 października odwiedził niezwykły gość – Olaf z bajki „Kraina lodu”. Dzieci z wielkim zaciekawieniem wysłuchały czytanych przez Olafa utworów Jana Brzechwy. Samo spotkanie, zabawy przy muzyce i wspólne zdjęcia z Olafem sprawiło przedszkolakom wiele radości.

- „Był to bardzo mile spędzony czas. Dziękujemy mamie Natalki Wesołowskiej za zorganizowanie nam tak miłej niespodzianki.” – powiedziały dzieci i nauczycielki z grupy XII - Urszula Kossakowska i Wioletta Święcka.

Polecamy:
:: Jak adaptują się 2- i 3-latki w MP1? [foto+video]
:: Nietypowy tydzień w zambrowskiej „Trójce”
:: „Święto Pieczonego Ziemniaka” w Starym Skarżynie [foto]
:: Przedszkolaki z MP6 na ognisku integracyjnym
:: Piękna lekcja historii pod pomnikiem w Łętownicy
:: „Trójka” z nagrodą w konkursie na kronikę SKO
:: Pierwsze koty za płoty, czyli otrzęsiny pierwszoklasistów w ZSO [foto]
:: „Książka oknem na świat” – w SP3 czytają w różnych językach
:: Nietypowe lekcje przyszłych policjantów z ZSA
:: Młodzi rolnicy z Zambrowa wyjeżdżają na staż zawodowy do Grecji

Bałwanek Olaf czytał dzieciom w MP 6 komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się