:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  22°C bezchmurnie

Bal karnawałowy w Starym Skarżynie [foto]

edukacja, karnawałowy Starym Skarżynie [foto] - zdjęcie, fotografia

Dzieci ze Szkoły Podstawowej w Starym Skarżynie bawiły się podczas balu karnawałowego. Nie zabrakło tańców, konkursów, zabaw i słodkości.

Bal karnawałowy pod hasłem „W krainie Smerfów” odbył się w czwartek, 8 lutego w Szkole Podstawowej w Starym Skarżynie. Był to dzień długo wyczekiwany przez dzieci. Przyniósł mnóstwo radości i uśmiechu.

Tego dnia hol szkolny przemienił się w wioskę Smerfów. Dzieci miały okazję wcielić się w postacie Smerfów i bawić się przy smerfnych hitach. Uczennice z klas starszych rozpoczęły bal od „Powitanki” i „Rozruszanki”, zachęcając wszystkich do wspólnej zabawy. W przerwach, między tańcami dzieci mogły spróbować karnawałowych słodkości przygotowanych przez mamy. Nie zabrakło też konkursów, takich jak: „Taniec w parach z balonami”, „Pękające balony”, „Gorące krzesła”, „Taniec z miotłą”, „Wyścigi na nartach”, „Worek przebieranek”, „Rodzina w cyrku”. Zaś najmłodsze dzieci „zbierały” smerfojagody.

Bal umożliwił dzieciom, rodzicom i nauczycielom wspólne spędzenie czasu w miłej atmosferze.

Bal karnawałowy w Szkole Podstawowej w Starym Skarżynie przygotowały panie: Bożena Kulesza, Emilia Leśniewska oraz Irena Markowska we współpracy z opiekunem Samorządu Uczniowskiego - Magdaleną Wiśniewską.

Polecamy:
:: W Szumowie rozstrzygnięto świąteczny konkurs plastyczny
:: Pasowanie na czytelnika
:: Chcą zdobyć tytuł Mistrza Efektownej Nauki
:: Kolejna grupa nauczycieli z „Czwórki” na międzynarodowych warsztatach
:: Wolontariusze z „Czwórki” nagrodzeni
:: Sukces uczennic z gminy Szumowo [foto]
:: „Kartki Bożonarodzeniowe” zostały nagrodzone
:: Rozmawiali o prawach dziecka nienarodzonego w ZSA [foto]
:: Realizacja projektu „Powiat Zambrowski zapobiega uzależnieniom wśród dzieci i młodzieży” zakończona [foto]

Bal karnawałowy w Starym Skarżynie [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org