:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  16°C bezchmurnie

Bal charytatywny dla mieszkańca gminy Szumowo zakończył się sukcesem [foto]

Mieszkańcy Szumowa i okolic wsparli młodego mieszkańca tej gminy - Macieja Dębka. Dzięki udziałowi w balu charytatywnym oraz przeprowadzonej licytacji udało się zapewnić pieniądze na rehabilitację, środki przeciwodleżynowe, myjące i odkażające. Planowany jest również zakup wózka inwalidzkiego.

Bal charytatywny walentynkowo-ostatkowy odbył się w minioną sobotę, 10 lutego w Gminnym Ośrodku Kultury w Szumowie. Głównym celem balu było zebranie pieniędzy na rehabilitację, środki przeciwodleżynowe, myjące i odkażające dla 19-letniego mieszkańca gminy Szumowo - Macieja Dębka. Planowany jest również zakup wózka inwalidzkiego z pionizacją niezbędnego przy codziennej rehabilitacji.

Sobotnie wydarzenie okazało się wielkim sukcesem. Goście licznie zaszczycili swoją obecnością, chętnie brali udział w licytacjach przedmiotów pozyskanych przez organizatorki, jak również podarowanych niespodzianek od gości przybyłych na bal. Wylicytować można było między innymi karnety i bony podarunkowe od wielu przedsiębiorców, a także usługi, kosmetyki i prace wykonane ręcznie podarowane przez osoby prywatne i miejscowe instytucje. Wielkim zainteresowaniem podczas licytacji cieszyły się: karmnik dla ptaków, kalendarz z autografem Jakuba Błaszczykowskiego, koszulka Kamila Stocha z autografem, płyta Sławomira ze specjalną dedykacją. Swoje autografy przekazali również Anna Wyszkoni, Lady Pank, Krzysztof Cugowski i Dorota Szelągowska.

Warto podkreślić, że mieszkańcy, jak i panie z Kół Gospodyń Wiejskich działające na terenie gminy Szumowo wykazali duże zaangażowanie w organizację imprezy. Wynajem sali, przystawki, słodki stół, ciasta, napoje, owoce, pomoc w wystroju sali - to wszystko zasługa ludzi o wielkich sercach. O wspaniałą zabawę do białego rana zadbał DJ MATUZZ Piotr Matejko, który bardzo profesjonalnie poprowadził imprezę, oczywiście również charytatywnie. Na zakończenie balu dla gości podarowane zostały słodkie upominki.

Na długo przed balem można było wylicytować wiele atrakcyjnych rzeczy. Organizatorki postarały się, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Sesje zdjęciowe, masaże, sukienki oraz przejażdżki bryczką cieszyły się największą popularnością. Nie zabrakło również książki wybitnej polskiej pisarki Katarzyny Bondy z autografem i zdjęcia Kasi Kowalskiej oraz wielu wielu innych przedmiotów.

- „Zbiórka przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania. Jesteśmy wzruszone postawą ludzi i za każdą, nawet najmniejszą pomoc, która była dla nas niezwykle ważna, serdecznie dziękujemy. Wielkie pokłony kierujemy w stronę sponsorów, którzy wykazali się ogromną hojnością.” - podsumowują organizatorki balu.

Polecamy:
:: Rodzice Jasia dziękują za wsparcie podczas balu charytatywnego
:: Zbieramy pieniądze na chorego Marcelka i jego rodzinę
:: Przekaż 1% podatku na rzecz 17-letniego Mariusza
:: Pomóżmy stworzyć pokój marzeń dla Sylwii
:: 20-letnia Monika czeka na 1% twojego podatku
:: Przekaż 1% na rzecz 27-letniej Sylwii
:: Przekaż 1% podatku na rzecz 12-letniego Kuby
:: Przekaż 1% podatku na rzecz 5-letniej Eryki
:: Przekaż 1% na leczenie i rehabilitację ciężko chorych bliźniąt z Zambrowa
:: Przekaż 1% podatku na rzecz 4-letniego Natana
:: 3-letni Staś czeka na 1% twojego podatku
:: Przekaż 1% podatku na rzecz Tomasza Dąbrowskiego
:: Przekaż 1% podatku na rzecz 27-letniego Łukasza
:: Państwo Krukowscy dziękują za 1% podatku na rzecz ich 11-letniego synka
:: Rodzice Eryki Kaczyńskiej dziękują podatnikom
:: Mama Neli dziękuje za 1%
:: Mama Sylwii dziękuje za 1%
:: Łukasz Grodzki dziękuje za 1%Bal charytatywny dla mieszkańca gminy Szumowo zakończył się sukcesem [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org