:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  16°C całkowite zachmurzenie

Aukcja szopek zakończona. Padł rekord!

6425 zł udało się zebrać podczas dzisiejszej aukcji szopek bożonarodzeniowych. Jest to rekordowa kwota. Pieniądze przekazane zostaną na rehabilitację i pomoc socjalną dla dzieci z niepełnosprawnością oraz będących w potrzebie seniorów - podopiecznych Stowarzyszenia "Szansa" w Zambrowie i fundacji "Szansa dla Ciebie".

Aukcja szopek bożonarodzeniowych odbyła się dzisiaj, 7 grudnia w dolnym kościele parafii pw. Ducha Świętego w Zambrowie. Organizatorami aukcji były Bursa Szkolna Nr 1, Stowarzyszenie „Szansa” oraz Fundacja „Szansa dla Ciebie”.

Na licytację wystawiono 48 szopek bożonarodzeniowych wykonanych przez dzieci i młodzież w ramach dziewiątej i dziesiątej edycji Powiatowego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych. Na aukcji pojawiło się około 50 licytujących, w tym między innymi lokalni samorządowcy. Cena wywoławcza prac wahała się w okolicach 5 – 20 złotych. Najwyżej wylicytowana kosztowała 900 zł.

W sumie udało się dzisiaj zebrać 6425 złotych. Pieniądze te zostaną przekazane na rehabilitację i pomoc socjalną dla dzieci z niepełnosprawnością oraz będących w potrzebie seniorów - podopiecznych Stowarzyszenia „Szansa” w Zambrowie i fundacji „Szansa dla Ciebie”.

Warto dodać, że zebrana dzisiaj kwota to rekord dotychczasowych aukcji. Do tej pory największą kwotę – 4220 zł zebrano podczas pierwszej aukcji szopek w 2014 roku.

Organizatorzy za pośrednictwem naszego Portalu dziękują licytującym za udział i okazaną hojność podczas aukcji.

Polecamy:
:: 2016: Szopki poszły pod młotek. Wszystko w celach charytatywnych [foto]
:: 2015: Wszystkie szopki sprzedane. Pieniądze zostaną przeznaczone na cele charytatywne [foto]
:: 2014: Sukces charytatywnej aukcji szopek [foto+video]

Aukcja szopek zakończona. Padł rekord! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się