:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  13°C słabe opady deszczu

Abonament z telefonem czy bez?

artykuł sponsorowany, Abonament telefonem - zdjęcie, fotografia

Wygasa twoja umowa z operatorem - zwykle to początek zastanawiania się nad zmianą usług. Wyszukujesz nowe, ciekawe oferty, w których proponują ci najnowszy telefon z opcjami, których prawdopodobnie nigdy nie będziesz potrzebować. Być może warto zacząć myśleć o korzystnej ofercie bez nowych gadżetów, jeśli rzadko inwestujesz w taki sprzęt.

Bez telefonu – bez zmartwień

Otwórz się na refleksje w myśl minimalistycznego: ,,Mniej znaczy więcej”. Czy tak naprawdę potrzebujesz nowego telefonu? Czy wykorzystasz cały jego potencjał? Jeśli wahasz się nad odpowiedzią i ukradkiem zerkasz na swój dotychczasowy model, który działa jeszcze bardzo dobrze, prawdopodobnie wcale nie musisz decydować się na abonament z telefonem. Pamiętaj, że nowy nie znaczy lepszy. Zwłaszcza, jeśli ulegasz modzie na popularne gadżety.


Jeżeli jesteś zmuszony wybrać jakąś ofertę, ponieważ wygasają twoje zobowiązania wobec poprzedniego operatora, lepiej gdy zdecydujesz się na sam abonament, ponieważ nie musisz tutaj niczego kupować w pośpiechu. Być może twój telefon nie jest już najnowszy, ale jesteś z niego zadowolony i przez najbliższe pół roku nie planujesz takiego zakupu. Poczekaj więc na moment, w którym faktycznie przyda ci się nowy gadżet, a być może kupisz go jeszcze taniej na sezonowych wyprzedażach.


Bez telefonu – bez dodatkowych kosztów

Pewnie każdy z nas słyszał od konsultantów różnych operatorów komórkowych, że przy wyższym abonamencie otrzymamy najnowszy telefon za darmo lub za niewielkie pieniądze. Na pierwszy rzut oka wydaje się to być bardzo atrakcyjne i w istocie tak może być, jeśli często wymieniasz elektronikę – trzeba jednak rozważyć każdą propozycję indywidualnie. Korzystną ofertę abonamentu bez telefonu i bez limitów można uzyskać już za naprawdę niewielkie pieniądze, np. w Orange. Oczywiście warto przyjrzeć się propozycji z telefonem, jeśli faktycznie otrzymasz model, o którym myślałeś przez długi czas i przyda ci się taka zmiana.


Bez telefonu – z dużymi możliwościami

Myślałeś kiedyś, że brak czegoś może dawać więcej możliwości? W przypadku wybierania oferty na abonament bez telefonu tak właśnie jest. Nie musisz głowić się nad wyborem kolejnego modelu, jeśli nadal odpowiada Ci obecny. Jeśli będziesz chciał kupić inny telefon, możesz bez problemu nabyć go sklepie lub przy kolejnej okazji skorzystać z możliwości abonamentu z telefonem.

Abonament z telefonem czy bez? komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org