:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  17°C pochmurno z przejaśnieniami

„Wspomnienia z ZSO” - kroniki sportowe cz. II [foto]

edukacja, „Wspomnienia ZSO” kroniki sportowe [foto] - zdjęcie, fotografia

Dziś piąty artykuł z cyklu "Wspomnienia z ZSO", w którym prezentujemy zdjęcia z kronik szkolnych Zespołu Szkół Ogólnokształcących. Tym razem przedstawiamy fotografie z kronik sportowych.

Już jutro Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Stanisława Konarskiego w Zambrowie będzie świętował swoje 70-lecie. W związku z obchodami jubileuszu kontynuujemy nowy cykl artykułów ze zdjęciami z kronik szkolnych, które zostały udostępnione nam przez dyrekcję Zespołu Szkół Ogólnokształcących. 

Dzisiaj prezentujemy fotografie z kronik sportowych z lat 1975-1976. W kolejnych artykułach z cyklu „Wspomnienia z ZSO” opublikujemy zdjęcia z kronik szkolnych, a także pozostałe roczniki kronik sportowych.

Zachęcamy również naszych czytelników - absolwentów Zespołu Szkół Ogólnokształcących o podzielenie się z nami swoimi wspomnieniami. Jeżeli posiadasz zdjęcia ze szkolnych imprez lub wycieczek, a także śmieszne historyjki związane ze szkołą, prosimy o przesłanie ich w formie elektronicznej drogą mailową: [email protected] (w tytule wpisując: „Wspomnienia z ZSO” oraz z adnotacją: „Wyrażam zgodę na publikację przez portal zambrow.org zdjęć mojego autorstwa. Oświadczam, że fotografie zostały wykonane przeze mnie osobiście, posiadam do nich wszelkie prawa oraz zgody osób widocznych na zdjęciach na publikację ich wizerunku.”). Jeżeli nie masz możliwości zeskanowania wywołanych fotografii, możesz przyjść z nimi do biura redakcji Zambrowskiego Portalu Internetowego – aleja Wojska Polskiego 27A w Zambrowie.

Warto dodać, że jest to już drugi cykl artykułów związany z obchodami 70-lecia Zespołu Szkół Ogólnokształcących. Od kilku miesięcy na łamach Portalu publikujemy „Plastyczną przeszłość ZSO w Zambrowie”, gdzie zamieszczane są prace plastyczne byłych uczniów tej szkoły. Linki poniżej.  

Polecamy:
:: „Wspomnienia z ZSO” - kroniki szkolne cz. II [foto]
:: „Wspomnienia z ZSO” - kroniki harcerskie [foto]
:: „Wspomnienia z ZSO” - kroniki sportowe [foto]
:: „Wspomnienia z ZSO” [foto]

:: „Plastyczna przeszłość ZSO w Zambrowie” [galeria prac - cz. 6]
:: „Plastyczna przeszłość ZSO w Zambrowie” [galeria prac - cz. 5]
:: „Plastyczna przeszłość ZSO w Zambrowie” [galeria prac - cz. 4]
:: „Plastyczna przeszłość ZSO w Zambrowie” [galeria prac - cz. 3]
:: „Plastyczna przeszłość ZSO w Zambrowie” [galeria prac - cz. 2]
:: „Plastyczna przeszłość ZSO w Zambrowie” [galeria prac]

„Wspomnienia z ZSO” - kroniki sportowe cz. II [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się