:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  9°C pochmurno z przejaśnieniami

„Wiosna, cieplejszy wieje wiatr, wiosna…”

edukacja, „Wiosna cieplejszy wieje wiatr wiosna…” - zdjęcie, fotografia

Wczoraj wiele osób takimi słowami z piosenki zespołu Skaldowie witało pierwszy dzień wiosny. Co prawda o cieplejszym wietrze o poranku można było tylko pomarzyć, ale nie zepsuło to radości z powodu nadejścia wiosny.

W Szkole Podstawowej nr 3 w Zambrowie od rana na korytarzach było niezwykle kolorowo. Jak na pierwszy dzień wiosny przystało, dominowały różne odcienie zieleni i żółci, które najbardziej kojarzą się z tą właśnie porą roku. Najradośniej było jednak podczas Wiosennego Pokazu Mody zorganizowanego przez Samorząd Uczniowski.

Na „wybiegu” w sali gimnastycznej pojawili się przedstawiciele wszystkich klas. Modelki i modele zaprezentowali własne wizje wiosennych kreacji. Były kwiaty, kapelusze, zwiewne, tiulowe sukienki oraz okulary przeciwsłoneczne, choć słońce nie pojawiło się ani na chwilę. Każdej prezentacji towarzyszyły gromkie brawa i okrzyki zachwytu, zwłaszcza gdy na wybiegu pojawiali się najmłodsi w wymyślnych, wielobarwnych kreacjach. Nie zabrakło także aplauzu przy pokazach w wykonaniu szóstoklasistów, którzy zaprezentowali wiosnę w nieco elegantszej wersji.

Na zakończenie pokazu pani Dyrektor pogratulowała modelkom i modelom pomysłowości i talentu oraz nagrodziła wszystkich drobnymi upominkami.

Uczniowie „Trójki” powitali wiosnę. Teraz czekają na ciepło i słońce.

Polecamy:
:: ZSO przywitało wiosnę [foto+video]
:: Społeczność MP6 radośnie przywitała wiosnę [foto]
:: Smaczna lekcja języka niemieckiego w „Czerwoniaku”
:: Dwójka uczniów SP3 laureatami ogólnopolskiego konkursu Owocki.com.pl
:: „Wszystkie Kolory Świata” w SP4
:: Dzień Kobiet w ZSO [foto+video]
:: O uzależnieniach dyskutowano w ZS1
:: Nietypowa lekcja adeptów sztuki policyjnej
:: Dzień Myśli Braterskiej w Zambrowie
:: Delegacja „Czwórki” z wizytą w Finlandii
:: „Dawno, dawno temu…” w SP3
:: Sukcesy uczniów MG1 w konkursie „Epoka Prymasa Tysiąclecia”


„Wiosna, cieplejszy wieje wiatr, wiosna…” komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się