:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  16°C całkowite zachmurzenie

„Wesołe zabawy z Andrzejem” w MP6

edukacja, „Wesołe zabawy Andrzejem” - zdjęcie, fotografia

Przedszkolaki z grup VII i XII z Miejskiego Przedszkola Nr 6 w Zambrowie miały okazję przenieść się w świat wróżb i przepowiedni andrzejkowych.

Dzieci z grup VII i XII Miejskiego Przedszkola Nr 6 wraz ze swoimi wychowawczyniami w miniony czwartek, 30 listopada wzięły udział w integracyjnym spotkaniu ph. „Wesołe zabawy z Andrzejem”. Jego celem było zapoznanie dzieci z tradycjami związanymi z wieczorem andrzejkowym, poprzez uczestnictwo w zabawach i wróżbach. Najbardziej liczyła się w tym wszystkim jednak dobra zabawa.

Dzieci losowały kartoniki z przestrogami na przyszłość, a także miały okazję poznać swoje przyszłe zawody. Tradycyjną wróżbą andrzejkową jest tak zwany „wyścig butów”, który tym razem nie wskazywał, kto pierwszy zmieni stan cywilny, a to, kto kolejnego dnia będzie dyżurnym. Wszystkim zabawom towarzyszyło dużo śmiechu.

Andrzejkowe zabawy dla dzieci przygotowały i przeprowadziły wychowawczynie grup VII i XII – Małgorzata Łada, Edyta Giero, Wanda Buczyńska oraz Wioletta Święcka.

Polecamy:
:: Święto Pluszowego Misia w MBP [foto]
:: Sukces przedszkolaka z Akademii Malucha w wojewódzkim konkursie plastycznym
:: Mali ratownicy w „Biedronkach” [foto]
:: „Gdzie jest dziś mały miś?” [foto]
:: Przedszkolaki z „Szóstki” też kochają pluszowe misie [foto]
:: Dzień Misia w MP 3 [foto]
:: Dzień Pluszowego Misia w „Biedronkach” [foto+video]
:: Akademia niepodległościowa w MP4 [foto]
:: MP6: Patriotyzm w wydaniu najmłodszych [foto]

„Wesołe zabawy z Andrzejem” w MP6 komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się