:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  8°C bezchmurnie

„Trójca” zaprasza na letnie obozy - zostały ostatnie miejsca!

rekreacja wypoczynek, „Trójca” zaprasza letnie obozy zostały ostatnie miejsca! - zdjęcie, fotografia

To już ostatni dzwonek, aby zapisać się na wakacyjne obozy, jakie proponuje parafia pw. Trójcy Przenajświętszej w Zambrowie. Zostały ostatnie miejsca!

Ksiądz Robert Czeladko z parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Zambrowie zaprasza dzieci i młodzież do skorzystania z dwóch propozycji letniego wypoczynku przygotowanych przez najstarszą zambrowską parafię. Zostały już ostatnie miejsca.

Pierwsza z nich dotyczy wyjazdu do Jastrzębiej Góry. Wypoczynek w letniskowej miejscowości położonej nad Morzem Bałtyckim zaplanowany jest w dniach 2-10 lipca. Wśród atrakcji oprócz codziennej Eucharystii znajdą się również: zwiedzanie okolicy, gry i zabawy, konkursy na najpiękniejszy zamek, plażowanie i kąpiele w morzu oraz dyskoteka. Uczestnicy obozu zakwaterowani będą w pensjonacie, gdzie zapewnione będzie wyżywienie. Koszt obozu to 790 zł.

Miesiąc później (4-17 sierpnia) parafia pw. Trójcy Przenajświętszej organizuje wyjazd zagraniczny. Miejscem docelowym obozu będzie Bułgaria (Złote Piaski). W programie dwunastodniowego wypoczynku znalazły się m.in.: codzienna Eucharystia, zwiedzanie Budapesztu, autokarowa wycieczka do Monstyru Aładży, plażowanie i kąpiele, gry i zabawy sportowo-rekreacyjne, przejażdżki samochodami terenowymi, a także całodzienny pobyt w parku wodnym „Aquapolis”. Obozowicze zostaną zakwaterowani w czterogwiazdkowym hotelu Zdravets, na którego terenie będzie można korzystać z basenu. Ponadto zapewnione zostanie wyżywienie all inclusive light. Koszt wyjazdu wynosi 1600 zł + 70 euro.

- „W jednej i drugiej opcji jest masa atrakcji, w których jest miejsce na Pana Boga. Rodzice niech pamiętają, że jak się sieje, tak się zbiera, także przy planowaniu wypoczynku dla swoich pociech.” - zachęca ks. Robert Czeladko, wikariusz parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Zambrowie.

Wszelkie informacje odnośnie wakacyjnych propozycji oraz zapisy u ks. Roberta Czeladko lub pod tel 533440005. Zostały już ostatnie miejsca!Polecamy:
:: Zdobądź kwalifikacje opiekuna kolonijnego
:: Pływalnię czeka duży remont. Obiekt może być nieczynny nawet 3 miesiące
:: Ponad 88 tys. wejść na basen i lodowisko w 2016 roku
:: Seanse w tężni solnej za złotówkę!
:: Już się nie poślizgasz ...
:: Ostatnie dni na łyżwy?
:: Jutro wstęp na lodowisko bezpłatny!
:: Jutro otwarcie lodowiska. Godziny pracy i cennik
:: Lodowisko w przyszłym tygodniu?

„Trójca” zaprasza na letnie obozy - zostały ostatnie miejsca! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org