:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?



  16°C pochmurno z przejaśnieniami

„Policjant, który mi pomógł”

policja, „Policjant który pomógł” - zdjęcie, fotografia

Znalazłeś się w trudnej sytuacji? Nie wiedziałeś gdzie szukać pomocy? Pomógł Ci policjant? Teraz możesz mu się odwdzięczyć zgłaszając go do ogólnopolskiego konkursu "Policjant, który mi pomógł".

Konkurs „Policjant, który mi pomógł” trwa od 2008 roku. Obecnie organizowana jest już XI edycja. Kandydatów mogą zgłaszać osoby indywidualne, organizacje i instytucje.

Procedura zgłaszania policjantów do konkursu odbywa się przy pomocy formularzy zgłoszeniowych dostępnych na stronie internetowej www.policjant.niebieskalinia.pl. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 maja.

Celem konkursu jest promowanie postaw i umiejętności dobrze służących ochronie ofiar przemocy w rodzinie, podkreślenie roli policjantów w systemie przeciwdziałania przemocy w rodzinie, wsparcie policjantów podejmujących wzorowe działania i osobiście zaangażowanych w pomoc osobom krzywdzonym, a także zwiększenie motywacji policjantów do podejmowania skutecznych działań w tym obszarze.

Jeśli więc znalazłeś się w problemowej sytuacji, z której wybawił Cię policjant, zastanów się, czy nie warto odwdzięczyć mu się, zgłaszając tego funkcjonariusza do konkursu.

Polecamy:
:: Napad na bank w Zambrowie [foto] - AKTUALIZACJA
:: Śmiertelny wypadek nieopodal Osowca. Droga całkowicie zablokowana [foto] - aktualizacja
:: Zaginiony Piotr Żochowski
:: Zambrowska policja poszukuje sprawcy kradzieży
:: Oszuści w Zambrowie. Proponowali perfumy i okradli mieszkanie
:: Kolizja na AWP [foto]
:: To były bezpieczne święta!
:: Pożar samochodu na DK8. Droga zablokowana [aktualizacja]
:: Policja szuka zaginionego 17-latka [AKTUALIZACJA]

„Policjant, który mi pomógł” komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org