:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  9°C słabe opady deszczu

„Opłatek” pracowników KRUS w Zambrowie

Wspólna modlitwa, życzenia, dzielenie się opłatkiem oraz wieczerza wigilijna. Tak wyglądało spotkanie opłatkowe pracowników Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówki Terenowej w Zambrowie.

Wczoraj odbyło się spotkanie opłatkowe pracowników Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówki Terenowej w Zambrowie. Na zaproszenie kierownictwa placówki Andrzeja Grudzińskiego i Janusza Okurowskiego w uroczystości uczestniczyli: ks. bp Tadeusz Bronakowski, poseł na Sejm RP Lech Antoni Kołakowski, ks. dziekan Jerzy Samsel, oraz dyrektor Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie Adam Niebrzydowski.

Na wstępie kierownik Andrzej Grudziński przywitał wszystkich zgromadzonych, dokonując jednocześnie podsumowania mijającego roku. W dalszej części głos zabrał poseł Lech Antoni Kołakowski, który dziękował pracownikom KRUS za pracę na rzecz polskiej wsi. Podkreślił, że instytucja, jaką jest KRUS, wydatnie sprzyja zjawiskom o charakterze społecznym i ekonomicznym.

Ksiądz Biskup Tadeusz Bronakowski przybliżył i wskazał najważniejsze akcenty zbliżających się świąt, cytując słowa jednego z wierszy ks. Jana Twardowskiego. Natomiast ksiądz dziekan Jerzy Samsel odczytał fragment Pisma Świętego i w krótkich słowach modlitwy pobłogosławił opłatki świąteczne i potrawy wigilijne.

Wszyscy zebrani dzieląc się opłatkiem składali sobie życzenia zdrowych, pogodnych i rodzinnych świąt i pomyślności w nowym 2018 roku. Spotkanie opłatkowe stało się okazją do wspólnego przeżywania wyjątkowego nastroju Świąt Bożego Narodzenia.

Polecamy:
:: Świątecznie w „Akademii Malucha” [foto]
:: Strażacki „opłatek” w Zambrowie [foto]
:: Wigilijne spotkanie w OSP Rutki [foto]
:: Caritas zaprasza na Wigilię
:: Uwaga! Mikołaje na ulicach Zambrowa!
:: Mikołajki w Zambrowie [foto+video]
:: Świąteczna iluminacja w Zambrowie [foto+video]
:: Spotkanie opłatkowe w OSP w Zbrzeźnicy
:: „Rekordowe” mikołajki przedszkolaków [foto]
:: Święty Mikołaj zawitał do „Biedronek” [foto]
:: Warsztaty bożonarodzeniowe w MP6

„Opłatek” pracowników KRUS w Zambrowie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org