:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  22°C bezchmurnie

„Nikt nie jest doskonały” na Dzień Kobiet - KONKURS

artykuł sponsorowany, „Nikt doskonały” Dzień Kobiet KONKURS - zdjęcie, fotografia

Macie już pomysły na prezent dla swojej ukochanej z okazji Dnia Kobiet? Przypominamy o konkursie, w którym do wygrania mamy podwójną wejściówkę na rewelacyjną komedię w gwiazdorskiej obsadzie - "Nikt nie jest doskonały". Odpowiedz na jedno pytanie i zaskocz wybrankę niecodziennym prezentem!

Sztuka, która triumfowała na deskach wielu teatrów z całego świata, czyli komedia pt. „Nikt nie jest doskonały” odbędzie się 7 marca 2018 r. o godz. 20:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Zambrowie, przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 2A. To świetna, zabawna i wzruszająca historia o miłości pełnej niezamierzonych gaf, potknięć i śmiesznych sytuacji!

O spektaklu
Leon – to główny bohater, u którego w życiu nikt i nic nie jest doskonałe. Żona odeszła, dorastającą córka Dee Dee zaczęła palić papierosy, a do tego jego ojciec Gus drażni go swoją ekscentryczną naturą i towarzyskimi ekscesami. Leon jest introwertykiem, nudnym statystykiem, ale posiada talent…. niestety też niedoskonały, bo to talent do pisania romantycznych powieści. To iście niemęskie zajęcie ukrywa pod kobiecym pseudonimem Marty Banbury i bez nadziei na sukces wysyła swoje teksty do kobiecych wydawnictw.

Nikt nie przewidział, że pewnego dnia życie Leona zmieni jeden telefon z wydawnictwa - powieść Marty Banbury została nagrodzona w konkursie najlepiej napisanych powieści dla kobiet, za którą autorka może otrzymać ogromną nagrodę. Cokolwiek by o Marcie Banbury nie mówić, to Marta kobietą nie jest… Szansa uzyskania nagrody może lec w gruzach, chyba że wyjścia nie ma… Leon musi przebrać się za kobietę!

Czwórka znanych aktorów w doskonały sposób rozbawia publiczność, ciągłe przebieranki, śmieszne zwroty akcji, no i oczywiście intryga, którą wymyślił Leonard - to wszystko składa się na bardzo dobry spektakl komediowy. Zapraszamy!

Obsada:
:: Marta Chodorowska / Magdalena Waligórska
:: Wojciech Błach / Jacek Rozenek
:: Michalina Sosna / Marta Chodorowska
:: Zdzisław Wardejn / Wojciech Duriasz

Autor: Simon Williams
Reżyseria: Piotr Dąbrowski
Czas trwania spektaklu: 120 minut

Bilety do nabycia:
Kasa kina, ul. Wyszyńskiego 2A, tel. 86 475 44 88
Rezerwacja grupowa tel. 502 661 402
www.kupbilecik.pl

Konkurs dla czytelników Portalu www.zambrow.org.


Dla jednego z naszych czytelników, który przyśle na adres naszej redakcji list e-mail w określonej kolejności, mamy podwójny bilet na spektakl „Nikt nie jest doskonały” w Centrum Kultury w Zambrowie.

Chcąc wziąć udział w konkursie i zawalczyć o darmowe wejściówki, wystarczy wysłać na adres [email protected] list e-mail o temacie „Spektakl – Konkurs”, w treści wpisując prawidłową odpowiedź na niżej zadane pytanie konkursowe, swoje imię, nazwisko i numer telefonu kontaktowego. Podwójny bilet wygra osoba, która przyśle do nas prawidłową odpowiedź jako dwudziesta. Liczy się czas wpływu listu e-mail na nasz serwer.

Pytanie konkursowe:
Kiedy i gdzie miała miejsce polska premiera komedii „Nikt nie jest doskonały” Simona Williamsa?

Na odpowiedzi czekamy do piątku, 23 lutego do godziny 12:00.

Polecamy:
:: „Kreacja” najlepszą powieścią obyczajową 2017 roku
:: Zamów książkę z dostawą do domu! Biblioteka zachęca seniorów i osoby niepełnosprawne
:: Noworoczny koncert w Centrum Kultury [foto]
:: Bal karnawałowy na pożegnanie ferii [foto]
:: Babciu, Dziadku to dla Ciebie... [foto]
:: Zabawa choinkowa z „Ostoją” [foto+video]
:: Operetka „Paryski Romans” na Dzień Babci i Dziadka [foto]
:: Promocja kolejnej książki Anety Zamojskiej w Zambrowie [foto]
:: Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek rozstrzygnięty [foto]
:: Te filmy cieszyły się w zambrowskim kinie największą popularnością w 2017 roku
:: „Ciebie mi trzeba”

„Nikt nie jest doskonały” na Dzień Kobiet - KONKURS komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org