:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  5°C bezchmurnie

„Muzyka przy kawie” zainaugurowana [foto]

muzyka koncerty, „Muzyka kawie” zainaugurowana [foto] - zdjęcie, fotografia

Inaugurację nowego cyklu ph. "Muzyka przy kawie" można uznać za udaną. Kilkadziesiąt osób z Zambrowa i okolic zdecydowało się spędzić niedzielny wieczór w kawiarni przy kawie i dobrej muzyce.

Pierwsze spotkanie w ramach „Muzyki przy kawie” odbyło się dzisiaj, 3 grudnia w kawiarni Café Muza w zambrowskim Centrum Kultury. Pomysłodawcami tego wydarzenia są dwaj przyjaciele lubiący dobrą muzykę - ksiądz Grzegorz Kierski (wikariusz parafii pw. Ducha Świętego w Zambrowie) oraz Sławomir Borawski (Sklep Muzyczny Music Ton). 

„Muzyka przy kawie” to nowy cykl spotkań skierowany do mieszkańców naszego miasta i okolic, którzy chcieliby w kameralnym klimacie posłuchać różnych gatunków muzyki. Uczestnicy tego wydarzenia mogli przynieść ze sobą ulubioną płytę (winylową, CD) lub kasetę z preferowaną muzyką. Była to również okazja do podzielenia się swoimi ulubionymi utworami z pozostałymi słuchaczami.

Głównym założeniem wydarzenia jest spotkanie się ludzi, którzy kochają dobrą muzykę. Dla wielu uczestników była to bardzo dobra okazja do posłuchania muzyki innej niż zazwyczaj słuchają w domu. Pozwoliło to poszerzyć swoje horyzonty, poznać nowe zespoły, a także nowe gatunki muzyki.

Niedzielnemu spotkaniu towarzyszyła rodzinna atmosfera. Organizatorzy przygotowali dla uczestników kawę oraz słodki poczęstunek.

Przypominamy, że spotkania ph. „Muzyka przy kawie” będą odbywały się cyklicznie - co kwartał. W przyszłym roku miłośnicy dobrej muzyki spotkają się cztery razy: 11 marca, 3 czerwca, 14 października i 9 grudnia. 

Polecamy:
:: VI Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny zakończony [foto]
:: Polska muzyka XX wieku rozbrzmiała w Centrum Kultury [foto]
:: VI Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny rozpoczęty [foto]
:: Zambrowska Długa Fala rozstrzygnięta [foto]
:: VI Przegląd Pieśni Patriotycznych rozstrzygnięty! [foto]
:: Ewa Farna, Rafał Brzozowski i PlayBoys wystąpią w Zambrowie!
:: Sezon Kulturalny 2017/2018 MOK zainaugurowany [foto]
:: Warsztaty wyplatania z wikliny papierowej [foto]
:: „Jesienne inspiracje na skrzypce” w Cafe Muza [foto]
:: XVIII Festiwal Piosenki Religijnej i Patriotycznej za nami [foto]
:: Poznaj samego siebie: tajemnice imion. Cykl zajęć bibliotecznych
:: Patriotycznie w Centrum Kultury [foto]
:: Stare motocykle wjechały do RIH [foto]
:: „Niepodległa” w Regionalnej Izbie Historycznej [foto]
:: O niezwykłej podróży z Siemiatycz do Chin [foto]

„Muzyka przy kawie” zainaugurowana [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org